czwartek, 13 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kont osobistych listopad 2019

Konta osobiste są dziś właściwie niezbędne do funkcjonowania. Przydają się podczas pobierania wynagrodzeń, świadczeń czy zwykłych zakupów online. Konta osobiste [pełna LISTA tu] założyć można właściwie w każdym banku. Oferty są bardzo konkurencyjne, banki stale kuszą klientów, chcąc zachęcić do otworzenia rachunku właśnie u nich. Najczęściej w grę wchodzą takie bonusy jak brak opłat za prowadzenie konta, cashback, moneyback itd. Podczas szukania odpowiedniego rachunku warto przejrzeć rankingi kont osobistych i sprawdzić, gdzie jest najlepiej dopasowana do nas oferta. Gdzie więc warto otworzyć rachunek bankowy w listopadzie 2019?

Konto osobiste Nest Bank

Nest Bank ma najlepsze konto osobiste wg rankingu Bankier.pl z 2018 roku. Dlaczego? Za prowadzenie rachunku płatniczego, wydanie i obsługę karty debetowej, wypłaty gotówki z dowolnego bankomaty, wszystkie przelewy krajowe Elixir i internetowe przelewy europejskie SEPA nie płacimy nic. Są to usługi darmowe. Podobnie jak wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet. W dodatku będąc klientem Nest Bank, można liczyć na atrakcyjne warunki lokaty, wówczas jej oprocentowanie wyniesie nawet 4%.

zobacz także:  Kasa fiskalna ile kosztuje, kiedy trzeba mieć kasę fiskalną?

Konto osobiste Citi Handlowy

W Citi Handlowy do wyboru jest kilka produktów: Konto Internetowe Citi Priority, Konto Citi Priority, Konto Osobiste CitiKonto, Konto Citigold i Konto Citigold Private Client. Decydując się na Konto Citi Priority prowadzenie rachunku, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów, obsługa karty debetowej, zlecenia przelewów w usłudze bankowości internetowej jest za 0 zł. Dodatkowo pierwsze 3 przelewy Elixir są darmowe oraz prowadzenie rachunków walutowych. Dzięki regularnym wpływom co miesiąc na kwotę co najmniej 2 000 zł klienci mogą zyskać oprocentowanie w wysokości 4% na koncie oszczędnościowym.

Konto osobiste Alior Bank

W Alior Bank otworzyć można Konto Jakże Osobiste i Konto Internetowe. Pierwsze z nich jest darmowe, ale pod pewnymi warunkami. Jeśli właściciel konta nie ukończył jeszcze 26 lat lub gdy co miesiąc na rachunek trafią wpływy w wysokości co najmniej 1 500 zł, wówczas prowadzenie konta jest darmowe. Aby obsługa karty debetowej była bezpłatna, należy wykonać co miesiąc transakcje na kwotę co najmniej 300 zł. Dodatkowo klient może zdecydować się na takie usługi jak darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czy limit na koncie bez odsetek przez 10 dni. Konto Internetowe jest darmowe, jeśli zostanie spełniony warunek zapłacenia kartą na kwotę minimum 300 zł. Przelewy internetowe krajowe i europejskie są darmowe.

zobacz także:  Ranking kont osobistych październik 2019

Konto osobiste Bank Millennium

W Bank Millennium dostępne jest między innymi Konto 360’. Decydując się na nie, otrzymujemy darmowe prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów, wygodne przelewy BLIK i krajowe przelewy internetowe. Konto jest bezpłatne, jeśli co miesiąc pojawią się na nim wpływy zewnętrzne w wysokości minimum 1 000 zł i zostanie wykonana 1 płatność kartą lub BLIKIEM. Jeśli tak się nie stanie, za prowadzenie konta i obsługę karty potrącone zostanie 15 zł.

 

Dodaj Twój komentarz