poniedziałek, 24 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych styczeń 2020

Karty kredytowe to cenna pomoc w razie nieprzewidzianych wydatków, dlatego z każdym rokiem cieszą się one coraz większą popularnością. Karty kredytowe [zobacz LISTĘ] mogą być całkowicie bezpłatne, pod warunkiem, że spłacisz limit w okresie bezodsetkowym. W niektórych bankach te produkty upoważniają również do otrzymania voucherów i licznych zniżek, na przykład na zakupy w popularnych sklepach. Dlatego decydując się na kartę kredytową, należy dokładnie przeanalizować dostępne oferty, by wybrać tę najkorzystniejszą. Sprawdź, na którą kartę kredytową warto zdecydować się w styczniu 2020?

1. Karta kredytowa – Citi Handlowy

Trzeba przyznać, że oferta banku Citi Handlowy dotycząca kart kredytowych jest bardzo bogata. Można znaleźć tam m.in. kartę z voucherem w wysokości 400 złotych na zakupy w Allegro. Za użytkowanie takiej karty nie są pobierane żadne opłaty, dodatkowo klient może korzystać z programu punktowego Mastercard Priceless Specials oraz Programu Korzyści Citi Specials.

W ofercie tego banku znajdziesz również kartę kredytową z e-kodem o wartości 400 złotych do sklepów Biedronka oraz ze zniżkami do restauracji czy voucherem do sklepów Rossmann. Karty kredytowe Citi Simplicity nie posiadają opłaty rocznej za wydanie i obsługę. Dodatkowo, decydując się na taki produkt, nie płacisz za powiadomienia SMS.

zobacz także:  Kredyt dopasowany do potrzeb klienta

2. Karta kredytowa Travel

Karta kredytowa Travel to oferta T-Mobile Usług Bankowych. Zakładając taką kartę, nie poniesiesz żadnych kosztów za jej wydanie, a z limitu kredytowego możesz korzystać bez odsetek nawet do 59 dni! Co jeszcze daje karta kredytowa Travel? Możliwość rozłożenia zadłużenia na wygodne raty oraz wysoki limit kredytowy – do 80 000 złotych. Dodatkowo, płacąc taką kartą, możesz zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Oprocentowanie wynosi tu 9,9% (RRSO 14,18%).

3. Karta kredytowa w Banku Millennium

Karty Alfa i Impresja Banku Millennium już niejednokrotnie pojawiały się w rankingach najlepszych kart kredytowych. Nic dziwnego, w końcu oferują one nie tylko 200 złotych w promocji, ale również 0 złotych za kartę przez rok. Wystarczy tylko spełnić warunki promocji. Obie karty oferują również do 760 złotych zwrotu rocznie za zakupy w znanych sklepach (m.in. Apart, Zara, Carrefour czy Empik), a także RRSO 14,55%.

A co zrobić, aby otrzymać promocyjne 200 złotych na start? Do 10 stycznia 2020 r. należy zamówić kartę kredytową z limitem minimum 3000 złotych, a następnie wykonać transakcje bezgotówkowe przynajmniej za 250 złotych w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

zobacz także:  Okres bezodsetkowy w spłacie zadłużenia na karcie kredytowej – czym jest i jak korzystać?

4. TurboKARTA w Santander Consumer Bank

Z TurboKARTY można korzystać za darmo, dodatkowo oferuje również 3% zwrotu za paliwo i 1% za inne zakupy. Tę kartę kredytową możesz otrzymać bez wychodzenia z domu, wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie Banku Santander. Dodatkowo TurboKARTA daje możliwość korzystania z bezpłatnego pakietu car assistance oraz spłaty zadłużenia w ratach.

 

Dodaj Twój komentarz