poniedziałek, 24 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych Maj 2019

Karta kredytowa to rodzaj karty płatniczej z przyznanym przez bank limitem, który należy regularnie spłacać. Jego wysokość zależna jest od osiąganych dochodów. Wybierając kartę kredytową warto zwrócić uwagę na okres bezodsetkowy, opłaty za wydanie i korzystanie z karty oraz koszty transakcji gotówkowych i wypłat z bankomatów. Nie bez znaczenia są także profity, jakie dają niektóre banki chcąc zachęcić klienta do skorzystania z ich oferty. Decydując się na tego rodzaju produkt kredytowy warto sprawdzić zestawienia kart kredytowych, by móc porównać propozycje różnych instytucji finansowych. Gdzie więc można wnioskować o kartę kredytową w maju 2019? Przedstawiamy popularne oferty oraz zachęcamy Cię do sprawdzenia ich pełnej listy tutaj.

Karta kredytowa Citi Handlowy

W banku Citi Handlowy dostępnych jest kilka kart kredytowych, z czego najpopularniejsza jest Citi Simplicity, która kilkukrotnie była nagradzana w plebiscycie Złoty Bankier. Karta ta nie ma opłaty rocznej, nie ponosi się także kosztów za jej obsługę. Chcąc starać się o kartę Citi Simplicity trzeba mieć co najmniej 18 lat, miesięczny dochód minimum 1 200 zł netto, przynajmniej 3-miesięczny staż pracy w obecnej firmie lub prowadzić działalność minimum 2 lata osiągając przy tym dochody na poziomie 2 500 zł netto. RRSO wynosi 10,47%. Klienci mogą dodatkowo korzystać ze zniżek u partnerów Priceless Specials. Oprócz tej karty, w Citi Handlowy dostępne są jeszcze PremierMiles, World Mastercard oraz BP Payback.

zobacz także:  Leczenie alkoholizmu: ile kosztuje terapia odwykowa, a ile wszywka alkoholowa?

Karta kredytowa Millennium Bank

W Millennium Bank również można wybierać spośród kilku kart kredytowych. Wyróżnia się Millennium Impresja, dla której RRSO wynosi 14,19%. Za obsługę karty nie ma dodatkowych kosztów, o ile co najmniej raz w miesiącu dokona się transakcji bezgotówkowej. Decydując się na ten produkt można liczyć na zwrot kosztów w wysokości 5%, wystarczy robić zakupy u partnerów banku, a jest ich całkiem sporo. W Millennium Bank klienci mogą jeszcze zdecydować się na kartę Millennium Alfa, Millennium Visa, Mastercard Gold i inne.

Karta kredytowa BNP Paribas

W BNP Paribas klienci indywidualni mają do wyboru 3 karty kredytowe: Mastercard Standard (oferowaną w oddziałach), Mastercard Gold i Mastercard Standard w punktach kredytowych. Najpopularniejszy jest ten pierwszy produkt. Jego RRSO wynosi 14,29%. Klient otrzymuje odnawialny limit kredytowy, bezodsetkowy kredyt, możliwość skorzystania z wakacji kredytowych 2 razy w roku. O kartę kredytową wnioskować można w oddziale banku, wypełniając formularz online lub przez telefon. Wraz z kartą posiadacz otrzymuje jeszcze specjalny program korzyści mamBONUS, który obejmuje zniżki, vouchery, bilety i doładowania.

Karta kredytowa Santander

Santander ma w ofercie kilka kart kredytowych, które można dopasować do swoich potrzeb. Jest karta Visa TURBO, której RRSO wynosi 14,5%, ale posiadać otrzymuje 3% zwrotu za paliwo i 1% z innych zakupów, Visa Comfort z RRSO 24,31%, Visa Comfort Plus z RRSO 25,13% i inne. Karty kredytowe Santander można uzyskać przez Internet lub w oddziałach banku. Decyzje o ich przyznaniu podejmowane są szybko, wymagane jest przy tym minimum formalności.

zobacz także:  Ranking kart kredytowych październik 2019

Dodaj Twój komentarz