sobota, 20 lipca 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych grudzień 2019

Karty kredytowe to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych. Nie są trudne do otrzymania, a jeśli oferowany jest okres bezodsetkowy, mogą być też bezpłatne. Co więcej, banki często, aby zachęcić klientów do ich zakładania, obiecują dodatkowe korzyści. A jakie? To sprawdzisz w naszym rankingu, przedstawiającym najpopularniejsze karty kredytowe [tu pełna LISTA] w grudniu 2019. Jeśli chcesz być na bieżąco, przejrzyj nasz grudniowy ranking, który tworzymy w oparciu o aktualne informacje. Skorzystaj z promocji bankowych i ciesz się korzystnymi warunkami kart kredytowych.

Karta kredytowa w Citi Handlowym

Citi Handlowy jest bankiem posiadającym bardzo rozbudowaną ofertę kart kredytowych, można wybierać jeden z wielu benefitów, jaki jest dostępny.

Jedną z opcji jest karta kredytowa z voucherem wynoszącym 400 zł na zakupy w serwisie aukcyjnym Allegro. Jednocześnie klient przystępuje do programu punktowego Mastercard Priceless Special, który może generować dodatkowe korzyści. Za użytkowanie karty nie są pobierane żadne opłaty.

Nie każdy korzysta ze sklepów internetowych, dlatego Citi Handlowy ma też ofertę dla klientów sklepu Biedronka, którzy mogą tam wykorzystać e-kod o wartości 400 zł. Posiadając tę kartę kredytową, przystępuje się do programu Citi Specials.

zobacz także:  Co wiesz o ZUS, czym zajmuje się ZUS? Jaka jest kondycja finansowa ZUS i jak rysuje się przyszłość ZUS-u?

Jeśli często chodzisz do restauracji, to może spodobać Ci się karta kredytowa ze zniżkami do wybranych knajpek w Polsce i nie tylko. Rabaty mogą wynosić do 15%. Zanim jednak zdecydujesz się na otwarcie tego produktu, sprawdź dokładny wykaz restauracji, by upewnić się, czy na pewno będzie to dla Ciebie opłacalne.

A może planujesz remont? Wtedy na pewno przyda Ci się karta podarunkowa o wartości 400 zł na zakupy do Leroy Merlin, którą możesz uzyskać podczas zakładania karty kredytowej. Tu ciekawą opcją jest też brak opłat za powiadomienia SMS o transakcjach.

Telefon do karty kredytowej? Czemu nie! Citi Handlowy to umożliwia – podczas podpisywania umowy dostaniesz nowy smartfon LG K30. Oferta ta dotyczy kart kredytowych Citi Simplicity.

TurboKARTA w Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank w nieco inny sposób podszedł do benefitów. Łączy kartę kredytową z usługą moneyback, czyli zwrotem środków za transakcje bezgotówkowe. W tym wypadku uzyskujesz 3% zwrotu za paliwo oraz 1% zwrotu za pozostałe zakupy. I jak często się okazuje, na moneyback można całkiem sporo zarobić.

zobacz także:  Co robić, gdy bankomat zatrzymał kartę?

Aczkolwiek wcześniej należy sprawdzić Regulamin Programu Sprzedaży Premiowej „Zakupy do pełna”, aby zweryfikować, jakie transakcje nie będą brane pod uwagę.

Jest to bardzo ważne, aby móc w obiektywny sposób ocenić atrakcyjność oferty.

Karta kredytowa w BNP Paribas

Wolisz dodatkowe środki od razu? W takim razie sprawdź jeszcze ofertę BNP Paribas, który do karty kredytowej dostarcza bon na 400 zł do sieci sklepów Biedronka. Ale to nie jedyne korzyści. Na start otrzymujesz 500 punktów w programie mamBONUS. Od razu sprawdź też listę sklepów, w których będziesz mógł robić zakupy z rabatem, bo i taka opcja dostępna jest w przypadku tego produktu bankowego.

 

Dodaj Twój komentarz