piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Jakie korzyści daje ranking pożyczek ratalnych?

banknoty

Potrzebujesz szybkiego i solidnego zastrzyku gotówki? Pod wpływem chwili i pośpiechu łatwo o popełnienie błędu i wybór przypadkowej oferty pożyczkowej. Wcale jednak tak być nie musi. Jeśli chcesz uzyskać wsparcie finansowe na atrakcyjnych warunkach finansowych, porównaj dostępne oferty. Zapoznaj się z rankingiem pożyczek ratalnych – to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści.

Różnice między ofertami poszczególnych firm pozabankowych i banków bywają naprawdę spore. Jedna pożyczka może być droższa od drugiej nawet o kilka tysięcy złotych – w przypadku ubiegania się o duże kwoty. Jako że zgłaszasz się po wsparcie finansowe, na taki zbędny wydatek raczej nie możesz sobie pozwolić, prawda? Dlatego nie decyduj się na przypadkową pożyczkę ratalną, lecz wybierz propozycje wyróżniającą się atrakcyjnymi warunkami propozycje wyróżniającą się atrakcyjnymi warunkami.

Ranking pożyczek ratalnych – jak działa?

Gdy myślisz o porównywaniu ofert pożyczkowych do głowy przychodzi Ci tylko jedno: konieczność samodzielnego zbierania danych od pożyczkodawców i czasochłonna analiza uzyskanych propozycji.

Tak było kiedyś – dopóki nie istniały specjalne serwisy porównywarkowe publikujące rankingi pożyczek ratalnych, np. dostępnych pod adresem https://lowcachwilowek.pl/pozyczki-na-raty/.

zobacz także:  Czy można zaciągnąć pożyczkę gotówkową bez historii kredytowej lub stałego zatrudnienia?

Zasada ich funkcjonowania jest prosta. Systematycznie zbierane są informacje od firm pozabankowych i banków, na podstawie których powstaje aktualne zestawienie konkretnych ofert pożyczkowych. Dzięki temu wiesz, gdzie i na jakich warunkach masz szansę otrzymać finansowanie.

Przykład. Interesuje Cię pożyczka ratalna na kwotę 5000 zł terminem spłaty 24 miesiące. Zgodnie z rankingiem wiesz, że takie wsparcie przyznają m.in.:

 • Alior Bank – z miesięczną ratą 229, 34 zł (RRSO 13,38%)
 • HapiPożyczki – z miesięczną ratą 245,15 zł (RRSO 9,81%)
 • Monedo Now – z miesięczną ratą 245,15 zł (RRSO 17,35%)
 • Smartney – z miesięczną ratą 269,10 zł (RRSO 29,14%).

Korzystając z zestawienia wiesz, które firmy finansowe proponują wsparcie i na jakich warunkach.

 

Ranking pożyczek ratalnych – poznaj korzyści

Zastanawiasz się nad korzyściami wynikającymi z pozyskiwaniem informacji z rankingu pożyczek ratalnych? To nie jedna, a nawet wiele zalet – poznaj te najważniejsze.

 • Wszystkie oferty w jednym miejscu
 • Nie musisz kontaktować się z doradcami z banku ani przedstawicielami firm pozabankowych. Wszystkie oferty pożyczek ratalnych zostały zebrane w jednym miejscu. Wystarczy tylko je przejrzeć, aby poznać opcje finansowania na korzystnych warunkach.

 • Oszczędność czasu
 • Wizyta w kilku bankach i firmach pozabankowych zajmuje sporo czasu. Cenne minuty pochłania również poszukiwanie pojedynczych ofert w Internecie. Korzystając z rankingu pożyczek ratalnych, wszystkie propozycje są w Twoim zasięgu. To spora oszczędność czasu.

 • Oszczędność pieniędzy
 • Nawet pobieżny rzut okiem na ranking pożyczek ratalnych pozwala szybko oszacować, ile pieniędzy zaoszczędzisz przy wyborze najtańszego finansowania. Różnice sięgają rzędu nawet kilku tysięcy złotych!

 • Poznanie szczegółowych informacji
 • Korzystając z rankingu pożyczek, szybko poznasz warunki finansowania. Dowiesz się, jakie kryteria musi spełnić pożyczkobiorca i zweryfikujesz, czy Ty wpisujesz się w te wymagania. Dzięki temu unikniesz straty pieniędzy, np. z tytułu opłaty przygotowawczej, jeśli pożyczkodawca odrzuci Twój wniosek pożyczkowy.

 • Stale uaktualniane oferty
 • Ranking pożyczek ratalny jest na bieżąco aktualizowany. Oznacza to, że zawsze otrzymujesz informacje na czasie. Nie musisz obawiać się, że dana oferta już nie obowiązuje.

Jeżeli zależy Ci na skorzystaniu z naprawdę dobrej oferty pożyczkowej, nie wahaj się korzystać z rankingu pożyczek ratalnych. Narzędzie udostępniane jest bezpłatnie – nie musisz się nawet rejestrować i podawać swoich danych. Wchodzisz na stronę, przeglądasz i … już wiesz, gdzie ubiegać się o wsparcie finansowe.

zobacz także:  Dotacje z urzędu pracy dla nowych i istniejących firm. Z czego mogą skorzystać przedsiębiorcy?

Dodaj Twój komentarz