środa, 17 lipca 2024
HotMoney

Co kupić dziewczynie na urodziny?

Prezent dla kobiety

Bez względu na to, czy mężczyzna jest ze swoją partnerką kilka miesięcy, czy kilka lat, co roku pojawia się ten sam problem – co kupić jej na urodziny? Prościej jest, gdy ona sama mniej lub bardziej subtelnie naprowadza Cię na to, co chciałaby dostać. Ale co zrobić w sytuacji, gdy ma określone oczekiwanie, których Ty masz się domyśleć? Skorzystaj z jednego z naszych sprawdzonych patentów, a na pewno będzie zachwycona.

Biżuteria

Sprawdzone pomysły są najlepsze. Na świecie jest naprawdę niewielki odsetek kobiet, które w ogóle nie noszą żadnej, nawet najmniejszej biżuterii. Co więcej, płeć piękna ma po prostu słabość do błyskotek. Dlatego stawiając na tę propozycję, nigdy się nie zawiedziesz. No i trzeba być naprawdę dużym ignorantem, aby źle wybrać. Dlaczego? Już śpieszymy z wyjaśnieniami.

Nawet jeśli Ty biżuterię wrzucasz do jednego worka, może być ona bardzo różna. Są delikatne, srebrne lub złote naszyjniki czy kolczyki oraz mocne, kolorowe i duże bransoletki. Wystarczy, że choć przez kilka dni zwrócisz większą uwagę na to, co nosi Twoja partnerka: duże czy małe? Złote czy srebrne? Z kamyczkami czy bez? Ha! Prościej będzie, jeśli zrobisz zdjęcie jej biżuterii i pokażesz… ekspedientce w sklepie. Możesz nam wierzyć, że panie te mają naprawdę duże doświadczenie w pomaganiu zagubionym mężczyznom. Wystarczy, że choć trochę opiszesz im, co Twoja dziewczyna lubi, a one z pewnością dobiorą coś odpowiedniego.

zobacz także:  5 zasad jak znaleźć lepszą pracę

Voucher do SPA

Jeśli dysponujesz nieco większym budżetem, możesz pomyśleć o voucherze do SPA lub na masaż. Wystarczy kilka godzin spędzonych w takim miejscu, aby Twoja dziewczyna się zrelaksowała, poczuła się piękna i zadbana tylko dlatego, że przez ten czas sama nie musiała myśleć o swojej pielęgnacji, bo ktoś inny o to zadbał.

Jest jednak jeden wyjątek, gdy ten prezent może się nie sprawdzić: gdy Twoja partnerka jest nieśmiała. Wtedy samotny pobyt w takim miejscu może być dla niej stresujący, niekomfortowy, a co za tym idzie – nie sprawiać jej przyjemności. Problem się jednak rozwiąże, gdy namówisz na to jej koleżankę/przyjaciółkę. Jeśli będzie miała towarzystwo osoby, którą lubi i przy której dobrze się czuje, będzie zadowolona. A Ty zapunktujesz.

Książki

Książki, podobnie jak biżuteria, to banał. Ale banał, który się sprawdza. Jest to jeden z najbardziej bezpiecznych i uniwersalnych prezentów, pod warunkiem oczywiście, że Twoja dziewczyna chętnie czyta. I tu również nie powinno być trudno. Wystarczy przejrzeć jej półkę z książkami. Czy znajdują się na niej poradniki o zdrowiu, modzie a może odżywianiu? Preferuje kryminały, romanse czy powieści obyczajowe? Może ma ulubionego autora? Możesz zabawić się w detektywa i dzięki krótkim obserwacjom wydedukować, co może jej się spodobać.

zobacz także:  Kredyt na mieszkanie - jakie zarobki? Czy mając umowę zlecenie dostaniesz kredyt hipoteczny?

A gdy to Cię przeraża, kup bon podarunkowy do jej ulubionej księgarni. Nie martw się o to, że zostanie to uznane za pójście na łatwiznę.

Prezent zgodny z zainteresowaniami

Ta propozycja może wydawać się z pozoru trudna – prezent zgodny z zainteresowaniami. Nie da się ukryć, że niełatwo ją w prosty sposób zakwalifikować, ponieważ w przypadku każdej kobiety będzie to coś innego. Jeśli interesuje się fotografią, może to być jakiś gadżet do aparatu, np. pilot? Miłośniczka makijażu ucieszy się z nowych pędzli luksusowej marki, a dla kobiety, dla której najważniejsze jest gotowanie, nowy gadżet do kuchni będzie jak dla innej droga biżuteria. Możesz też pójść na skróty – w sieci znajdziesz sporo poradników o „prezentach dla miłośniczki …”. Wtedy Twój pomysł będzie z jednej strony oryginalny i pokazujący, że naprawdę starasz się coś dobrać specjalnie dla niej, a z drugiej strony nie wymagający od Ciebie kilkumiesięcznych przygotowań.

Czego nie kupować kobiecie na prezent?

Na koniec jeszcze krótka lista tego, czego nie warto kupować. Po pierwsze perfumy. Chyba, że takie, które ona lubi, a akurat jej się kończą. W innym wypadku nie ryzykuj, bardzo łatwo jest nie trafić z zapachem. Po drugie bielizna. Nawet jeśli znasz jej rozmiar i upodobania, może okazać się, że nie będzie pasować. Ją po prostu trzeba przymierzyć. No i gust mężczyzn często różni się od gustu kobiet, dodatkowo nie wiedzą oni o różnych tajnikach, na które trzeba zwracać uwagę. I po trzecie – kosmetyki. Każda kobieta ma swoje ulubione marki, produkty. Niektóre z nich zwracają uwagę na skład, inne potrzebują kremów dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Aby zobrazować Ci skalę tego problemu zdradzimy, że jedna z naszych redaktorek „po cichu” oddaje każdy kosmetyk, który dostaje…

zobacz także:  Górnicy i górnictwo w Polsce, największe afery, przejęcia... I jak jest teraz?

komentarze 2

  1. szajba pisze:

    Biżuteria, kwiaty, perfumy… To uniwersalne prezenty dla kobiet 🙂 dlatego warto pomyśleć o czymś wyjątkowym i zaskoczyć w końcu dziewczynę 🙂

  2. Tamara pisze:

    Zgadzam się, że kosmetyki, perfumy i bielizna to ryzykowne prezenty, ale zawsze można przecież dać dziewczynie kartę podarunkową do dobrej drogerii lub sklepu z bielizną i sama sobie coś wybierze. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie.

Dodaj Twój komentarz