piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych Marzec 2019

Oferty kredytów konsolidacyjnych nieustannie się zmieniają, banki wprowadzają okresowe promocje lub obniżają oprocentowanie. Jeśli chcesz być z tym na bieżąco, sprawdź ranking kredytów konsolidacyjnych z marca 2019 roku. Dowiesz się, na jaki możesz liczyć kredyt konsolidacyjny w Alior Banku, a także co obecnie oferuje Millenium czy PKO BP. Dzięki temu porównaniu przekonasz się też, gdzie możesz liczyć na kredyt konsolidacyjny online, który załatwisz bez zbędnych formalności, większość dokumentów przesyłając drogą elektroniczną. Sprawdź najważniejsze informacje i wybierz najtańszy kredyt konsolidacyjny lub tutaj zobacz całą listę ofert.

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank

Ranking kredytów konsolidacyjnych chcielibyśmy rozpocząć od przestawienia oferty Alior Banku, który umożliwia połączenie kilku zobowiązań w jedną, wygodną ratę. Na jakie warunki można liczyć w marcu? Oprocentowanie wynosi 5,9%, a RRSO – 7,57%. Warto przy tym pamiętać, że podczas porównania kredytów konsolidacyjnych lepiej jest zwracać większą uwagę na ten drugi wskaźnik, ponieważ to on pokazuje, jakie mogą być rzeczywiste koszty zadłużenia.

Kredyty konsolidacyjne w Alior Banku przyznawane są do maksymalnej kwoty 200 000 zł na okres nie dłuższy niż 120 miesięcy. Przykładowo, chcąc pożyczyć 50 000 zł na 5 lat, Twoja miesięczna rata wyniesie ok. 1024 zł.

zobacz także:  Ranking kredytów konsolidacyjnych Lipiec 2019

Zaletą tej oferty jest również to, że można uzyskać dodatkową gotówkę na inne wydatki. Sam proces wnioskowania jest bardzo prosty – wystarczy przesłać formularz o przyznanie kredytu online, po czym spodziewać można się telefonu od pracownika banku, z którym załatwi się pozostałe formalności. A środki przelewane są nawet w jeden dzień od podpisania umowy.

Kredyt konsolidacyjny PKO BP

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego PKO BP pozwala sprawdzić, jakie warunki możesz otrzymać w tym banku. Wcześniej warto jednak wiedzieć, że RRSO w tym przypadku wynosi 9,38% – jest ono wyższe, niż w Alior Bank, można jednak skorzystać z dodatkowych korzyści. A jakich?

Przede wszystkim można otrzymać dodatkową gotówkę w wysokości do 25% od sumy skonsolidowanej kwoty. Ponadto nie musisz posiadać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, aby skorzystać z tej oferty.

Zaoszczędzisz też na prowizji, jeśli wnioskujesz o kwotę powyżej 50 000 zł – wtedy ta opłata wynosi 0%. Podajmy jednak przykład, aby to zobrazować.

Gdy zaciągasz 50 000 zł na 5 lat, wysokość miesięcznej raty wynosi ok. 1038 zł. Istnieje też możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, podczas których zawieszasz spłatę rat na okres maksymalnie trzech miesięcy.

zobacz także:  Ranking kredytów hipotecznych luty 2020

Pożyczka konsolidacyjna Millenium

W marcu na uwagę zasługuje jeszcze pożyczka konsolidacyjna w Millenium. Bank ten gwarantuje najniższe oprocentowanie, w wysokości 5,7%, chociaż od razu trzeba zwrócić uwagę na to, że RRSO znajduje się na poziomie 14,57%. Z czego to wynika? Z tego, że w ramach aktualnej oferty do kredytu konsolidacyjnego dla zadłużonych dołączane jest ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Można z niego oczywiście zrezygnować, co skutkować będzie zmniejszeniem rzeczywistych kosztów zobowiązania.

Polisa może jednak się przydać w sytuacji, gdy w wyniku różnych zdarzeń stracisz pracę lub będziesz niezdolny do wykonywania obowiązków zawodowych.

Dodaj Twój komentarz