piątek, 21 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych wrzesień 2019

Konsolidacja kredytu jest sposobem na połączenie kilku zobowiązań w jedno. Na czym to polega? Spłacane są wszystkie wskazane przez Ciebie zadłużenia, a Ty masz do uregulowania już tylko jeden kredyt konsolidacyjny z niższą ratą. Jest to możliwe dzięki wydłużeniu okresu spłaty oraz zmniejszeniu wysokości oprocentowania. Oferty w bankach mogą się jednak od siebie różnić. Jak więc znaleźć tą najatrakcyjniejszą? Porównaj przedstawione w naszym wrześniowym rankingu kredyty konsolidacyjne [tu pełna LISTA] i zastanów się, co w Twoim przypadku będzie się najbardziej opłacać.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

Alior Bank kusi oprocentowaniem, które wynosi nawet 7%. Aczkolwiek zwróć uwagę na to, że RRSO dla przykładu reprezentatywnego to już 10,38%. Warto sprawdzić kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku, aby przekonać się, jak w praktyce może wyglądać ta oferta.

Produkt ten ma kilka plusów. Kredyt konsolidacyjny jest zobowiązaniem celowym, co w praktyce oznacza, że środków pozyskanych w ten sposób nie dostaniesz „do ręki”. Lecz Alior Bank umożliwia uzyskanie dodatkowej gotówki na nowe wydatki. Poza tym wszystkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu – wystarczy złożyć wniosek online. Potem już tylko doradca skontaktuje się z Tobą, aby ustalić pozostałe szczegóły.

zobacz także:  Jak wziąć kredyt przez Internet?

Pożyczka konsolidacyjna w Millenium

W Millenium dostępny jest nie kredyt, lecz pożyczka konsolidacyjna. Przenosząc zadłużenia do Millenium dostajesz Gwarancję Najniższego Oprocentowania. Aczkolwiek pozostałe koszty mogą być wysokie, ponieważ RRSO dla przykładu reprezentatywnego to 14,68%. Za to okres kredytowania wynosi do 120 miesięcy, ponadto w ten sposób można pozyskać środki w kwocie od 1 000 zł do 150 000 zł.

Kredyt konsolidacyjny w PKO Banku Polskim

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych dostępny jest również w PKO Banku Polskim – tam możesz zdecydować się na tzw. Mini Ratkę. A kiedy będzie się to opłacać?

Z pewnością w przypadku, gdy chcesz spłacić zobowiązania w kwocie powyżej 50 000 zł, ponieważ wtedy nie zapłacisz prowizji. Dzięki wakacjom kredytowym na trzy miesiące możesz zawiesić spłatę rat, a oprócz tego uzyskać do 25% ekstragotówki od sumy konsolidowanej kwoty.

Na koniec nie można zapomnieć o tym, że PKO Bank Polski oferuje najniższe RRSO w wysokości 9,38%.

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi bankowe

Nie każdy klient pamięta o tym, że T-Mobile także oferuje usługi bankowe, a jednym z produktów jest kredyt oddłużeniowy, umożliwiający spłatę zobowiązań do 200 000 zł. Wstępną decyzję można uzyskać po wypełnieniu wniosku, a formalności ograniczone są do minimum. A jakie jest RRSO? 13,61%. Istotnymi informacjami jest również to, że maksymalny okres kredytowania wynosi do 10 lat, a T-Mobile akceptuje wiele źródeł dochodu, w tym umowę zlecenie.

zobacz także:  Ubezpieczenie do kredytu gotówkowego, kiedy warto wziąć?

Kredyt konsolidacyjny w Santander

Bank Santander umożliwia skonsolidowanie najwyższej kwoty – kredyt może wynosić do 230 000 zł, przy RRSO o wysokości 10,11% – są to więc atrakcyjne warunki. Minimalny okres spłaty trwa 3 miesiące, natomiast maksymalny 120 miesięcy.

 

Dodaj Twój komentarz