piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych Październik 2019

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie spłaty kilku zobowiązań finansowych w jedno. W ten sposób raty zostają ujednolicone – zamiast kilku o różnej wysokości płaci się tylko jedną miesięcznie, a w dodatku często odbywa się to na korzystniejszych warunkach. Konsolidować można kredyty, pożyczki, karty kredytowe i inne zobowiązania. Biorąc kredyt konsolidacyjny, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jego RRSO, ponieważ wartość ta uwzględnia wszelkie koszty kredytu, a zatem oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenie i inne dodatkowe opłaty. Niektóre warte uwagi kredyty konsolidacyjne (pełna LISTA tutaj) opisujemy poniżej.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

Ten kredyt można zaciągnąć na kwotę do 200 000 zł, a okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat. Akceptowane są różne rodzaje źródeł dochodu, w tym również praca na umowę zlecenie i umowę o dzieło. Wszystkie formalności można załatwić przez internet i telefon, a środki wypłacane są już nawet w 1 dzień od zawarcia umowy. Oprocentowanie może wynieść 7%, a RRSO 10,1%. Kredytobiorca ma możliwość wcześniejszej spłaty.

Pożyczka konsolidacyjna w Bank Millennium

Kwotę pożyczki można dostosować do swojej sytuacji i potrzeb. Może ona wynieść od 1000 zł do nawet 150 000 zł. Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy. W ofercie promocyjnej oprocentowanie wynosi tylko 5,7%, a RRSO 6,96%. Dodatkowo zyskuje się ochronę ubezpieczeniową, zapewniającą pomoc w wielu losowych sytuacjach. Warto dodać, że bank nie pobiera w ogóle prowizji od kwoty konsolidowanych środków.

zobacz także:  Jak rozdzielność majątkowa wpływa na zdolność kredytową?

W przypadku pożyczki konsolidacyjnej Bank Millennium udziela Gwarancji Najniższego Oprocentowania. Polega ona na tym, że jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy pożyczkobiorca znajdzie gdzieś tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania, Bank Millennium obniży jego oprocentowanie i zwróci różnicę odsetek, które zostały już zapłacone.

Kredyt konsolidacyjny w PKO Bank Polski

Żeby skorzystać z oferty PKO Banku Polskiego, nie trzeba zakładać w nim konta. Bank nie pobiera prowizji od kredytu konsolidacyjnego, jeżeli kwota, na którą zostaje on zaciągnięty, przekracza 50 000 zł. RRSO wynosi 9,38%. Dodatkowo oferuje do 25% ekstragotówki od sumy konsolidowanej kwoty. Zobowiązanie jest zaciągane na okres od 2 do 120 miesięcy. Bank daje jednak możliwość wakacji kredytowych – można zawiesić spłatę nawet na 3 miesiące. Dodatkowo, jeśli klient wykupi ubezpieczenie za pośrednictwem Banku, może uzyskać pomoc w spłacie zobowiązania.

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt konsolidacyjny oferowany przez T-Mobile Usługi Bankowe można wziąć szybko i bez wypełniania skomplikowanych procedur. Formalności jest niewiele i można je wszystkie załatwić przez internet, a wstępna decyzja w sprawie przyznania kredytu zapada już po wypełnieniu wniosku. Nie wymaga się poręczycieli, nie ma też potrzeby zaciągania ubezpieczenia. Można zaciągnąć od 500 do 200 000 zł, a maksymalny okres kredytowania to 10 lat. RRSO wynosi od 9,81%.

zobacz także:  Miasta, w których jest najwięcej supermarketów

Kredyt konsolidacyjny w Santander Bank Polska

Oferta kierowana jest do obecnych klientów Banku. Gotówka wypłacana jest już w jeden dzień. Kwota kredytu może wynieść do 230 000 zł. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 10,11%.

 

Dodaj Twój komentarz