piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych Marzec 2019

Kredyty gotówkowe to najpopularniejsze produkty bankowe ze względu na minimum formalności. Aby otrzymać taką pożyczkę zazwyczaj wystarczy okazać dowód osobisty i przedstawić zaświadczenie o zarobkach. Oferty kredytowe zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Szukając najtańszego kredytu gotówkowego, warto zapoznać się z tym, co aktualnie proponują Eurobank, Bank Millennium, BGŻ BNP Paribas, PKO i T-Mobile. Pomocne w tym są rankingi kredytów gotówkowych, w których można sprawdzić szczegóły ofert (np. RRSO, prowizję czy maksymalną kwotę kredytowania). W jakim banku kredyt gotówkowy będzie opłacalny? Przedstawiamy subiektywny ranking kredytów gotówkowych na marzec 2019! Zobacz też całą listę ofert dostępną w naszej porównywarce kredytów gotówkowych.

Kredyt gotówkowy Eurobank

Kredyt gotówkowy w Eurobank to przede wszystkim minimum formalności. Gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel, bez podawania przeznaczenia. W Eurobanku można wnioskować o kwotę od 500 zł do 120 000 zł. Decyzja o przyznaniu bądź odmowie podejmowana jest szybko. Maksymalny okres kredytowania w Eurobanku wynosi od 3 do 108 miesięcy. Całkowity koszt kredytu gotówkowego, czyli RRSO wynosi nieco powyżej 22%. Kredyt gotówkowy w Eurobanku można otrzymać online wypełniając specjalny formularz lub stacjonarnie w oddziale banku.

zobacz także:  Kredyt hipoteczny: ile trzeba mieć wkładu własnego?

Kredyt gotówkowy Bank Millennium

Bank Millennium ma w ofercie pożyczkę gotówkową z prowizją 0%. „Zimowa promocja” obowiązuje do 31.03.2019 r. RRSO w Millennium wynosi 7,68%. Wnioskując przez Internet można pożyczyć od banku 5 000, 10 000, 15 000 lub 20 000 zł. Możliwe są także kredyty gotówkowe na większe kwoty, wówczas jednak wzrastają koszty całkowite. RRSO wynosi wtedy 10,60%. Dodatkowo wnioskujący może liczyć na Gwarancję Najniższego Oprocentowania. Kredyt gotówkowy w Millennium można uzyskać online lub stacjonarnie.

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

W BGŻ BNP Paribas obowiązuje promocja „Ostatni Rok Bez Odsetek”, która polega na tym, że w ostatnim roku kredytowania nie płaci się odsetek (jeśli spełnione zostały warunki promocji). Oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi 4,4 %, natomiast RRSO 9,75%. Kwota, o jaką można wnioskować, wynosi od 1 000 zł do 30 000 zł. Okres kredytowania wynosi w przypadku tej promocji od 6 do 60 rat. Promocja „Ostatni Rok Bez Odsetek” obowiązuje do 12.05.2019 r.

W BGŻ BNP Paribas można wziąć także kredyt gotówkowy poza tą promocją, wówczas kwota kredytowania może wynosić nawet 200 000 zł. Wzrasta jednak RRSO – 10,70%. Kredyt może zostać przeznaczony na dowolny cel, a wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest nawet przez telefon.

zobacz także:  Koszty posiadania auta za granicą: ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w Anglii, a ile przegląd, eksploatacja

Kredyt gotówkowy PKO Bank Polski

Kredyt gotówkowy w PKO Bank Polski to popularna „Mini Ratka”. Kwota takiej pożyczki gotówkowej wynosi od 1 000 do 120 000. Wypłata gotówki może nastąpić nawet w dniu wypełniania wniosku kredytowego po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej. RRSO kredytu gotówkowego w PKO Bank Polski wynosi 15,14 %.

Kredyt gotówkowy T-Mobile

Kredyt gotówkowy w T-Mobile może wynosić do 200 000 zł. Wnioskujący nie musi przedstawiać zaświadczenia o dochodach, bank weryfikuje historię kredytową w BIK. RRSO kredytu gotówkowego w T-Mobile to 16,52%. Formalności można dokonać przez Internet, a pieniądze mogą trafić do kredytobiorcy nawet tego samego dnia.

Dodaj Twój komentarz