poniedziałek, 15 lipca 2024
HotMoney

Ile kosztuje wynajęcie striptizerki na wieczór kawalerski?

ile kosztuje striptiz

Wiele kobiet wychodzi z założenia, że prosty mechanizm uruchamiający męską wyobraźnię na widok damskiego, nagiego ciała to efekt błędu ewolucji. Mężczyźni w swoim gronie często przechwalają się doznaniami erotycznymi a kpiące głosy feministek ferują stwierdzenia, że krowa, która głośno muczy mało mleka daje. Dlaczego damski striptiz jest tak potrzebny panom i ile kosztuje wynajęcie striptizerki na wieczór kawalerski?

O co chodzi z tym striptizem?

Chyba nikogo nie zaskoczy stwierdzenie, że podglądactwo jest wpisane w naturę każdego faceta. Odpowiedzialna za doznania wzrokowe, bardzo aktywna prawa półkula mózgu sprawia, że mężczyźni są zdeklarowanymi amatorami erotycznych czasopism, pikantnych scen łóżkowych w filmach. To co często dla kobiety wydaje się być przejawem męskiej prostoty uwarunkowane jest po prostu konstrukcją jego mózgu.

Wizualne doznania jak striptiz wyzwalają w facetach instynkt samca, który czerpie bodźce z tego co ma przed oczyma. Apetyczne ciało w pełnej krasie lub odziane jedynie w seksowną bieliznę, w połączeniu z kocimi ruchami jest dla wielu wyznacznikiem rozrywki, za którą warto słono zapłacić. Wizyta w klubie go go to spore wyzwanie dla męskiego portfela, niektórzy jednak nie wyobrażają sobie piątkowej imprezy z kolegami z pracy czy wieczoru kawalerskiego bez takiej atrakcji.

zobacz także:  Co to jest koncern? Co to jest kartel finansowy?

Jak zorganizować wieczór kawalerski dla najlepszego kumpla?

Ilość koncepcji na scenariusze tego, wyczekiwanego zwłaszcza przez najlepszych kumpli pana młodego, wieczoru jest ograniczona jedynie ich wyobraźnią oraz tym ile są w stanie wydać. Niektórzy poszukiwacze wrażeń są w stanie głęboko sięgnąć do kieszeni lub nawet opróżnić swoje konto osobiste. Najważniejszy jest pomysł i trafiony wybór miejsca. To najlepsza okazja do tego, aby zrobić coś szalonego, fajnie jeśli przyszły żonkoś będzie cokolwiek pamiętał z wiekopomnego wydarzenia i nie będzie bazował jedynie na soczystych wspomnieniach swoich kolegów.

Co wpisane jest w cennik usług?

Dla wielu osobników płci męskiej wieczór kawalerski bez striptizu to cudaczna i nonsensowna impreza. Lejące się strumieniami procenty w połączeniu z golizną są często dla nich radosnym finałem stanu wolnego. Najważniejszy tej nocy jest oczywiście bohater całego zamieszania i to dla niego ma zatańczyć profesjonalna pani od pobudzania męskich zmysłów. Najczęściej jednak to koledzy pana młodego są najbardziej zaaferowani i podekscytowani, z niecierpliwością przebierają nogami w oczekiwaniu na występ erotycznej tancerki. Z tyłu głowy przyszłego męża często brzęczy nuta strachu pt. Jezu, co kiedy ONA się dowie!

zobacz także:  Największe węzły autostradowe na świecie – mamy je w Polsce!

Cennik uzależniony oczywiście jest od tego co wpisane zostaje w pakiet usług, z których bawiąca się gromadka zamierza skorzystać. Oferta w tej branży jest naprawdę bogata, niektóre panie oferują wygłodniałym klientom usługi sushi bar czy tequila bar.

Ile kosztuje wynajęcie striptizerki na wieczór kawalerski?

Generalną zasadą jest, że to przyjemność na której bezwzględnie nie należy oszczędzać! Lepiej zainwestować niż potem żałować. I choć pojęcie piękna jest względne to jednak każdy facet oczekuje, w tym zakresie, w miarę ustalonych standardów.

Jeżeli striptiz odbywa się w profesjonalnym, ekskluzywnym klubie to za specjalny, przeznaczony dla pana młodego i kolegów występ trzeba będzie zapłacić kilkaset złotych, najczęściej cena oscyluje w granicach 500 . Indywidualny taniec, na życzenie jednego klienta, w klubie to wydatek około 100 zł. Wieczór kawalerski rządzi się jednak swoimi prawami, stawki idą w górę w zależności od tego co mieści usługa.

W podobnych granicach cenowych mieszą się świadczenia pań, które przyjadą we wskazane wcześniej miejsce wraz z potrzebnym do występu asortymentem. Cena jednego występu tanecznego, od 5 do 10 minut, połączona potem ze wspomnianą usługą sushi bar to wydatek 600 zł.

zobacz także:  Brexit, pogrzeb Pawła Adamowicza... – przegląd 15 stycznia 2018

Trzeba pamiętać, że wysokość stawek kształtuje popyt na takie rozrywki dlatego, jak w przypadku wszystkich usług, najwięcej zapłacimy w wielkich aglomeracjach. Prym wiedzie stolica, gdzie za nocne towarzystwo wyspecjalizowanego personelu tanecznego możemy zapłacić nawet 1000 . Górną granicę pieniędzy, jakie można wydać przy tej okazji, dyktuje jedynie wyobraźnia.

komentarze 2

  1. norbert pisze:

    kiedyś wynajmowałem striptizerkę kumplowi 😉 i była znacznie tańsza, ale 10 lat temu pewnie też ceny striptizerki były inne, i oferta też

  2. Kriss pisze:

    Dzisiaj Striptizerki są już droższe. Tym bardziej jeśli Tancerka musi dojechać na imprezę. Profesjonalne Pokazy striptizu z dojazdem są w granicach 1200 zł. Ceny 500 zł były dawniej. Każda „usługa” rośnie w cenę rok po roku.. Jeśli jest 20 osób na imprezie I każdy się złoży, to nie jest wiele – jeśli chce się zobaczyć naprawdę fajne show 😉

Dodaj Twój komentarz