wtorek, 16 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kont dla firm marzec 2020

Choć na większość polskich przedsiębiorców prawo nie nakłada obowiązku posiadania konta firmowego, w praktyce jego założenie jest zalecane przed ekspertów od finansów, biznesu. Rozdzielenie budżetu prywatnego od firmowego to podstawa podczas prowadzenia działalności gospodarczej, bez względu na jej skalę. A jeśli nie wiesz, na co zwracać uwagę przy ich wyborze, sprawdź konta dla firm [tu pełna LISTA], my ci w tym pomożemy. Przygotowaliśmy ranking kont dla firm, w którym przedstawiamy oferty dostępne w marcu 2020. Warto je sprawdzić, ponieważ możesz spodziewać się nie tylko niskich opłat, ale także dodatkowych bonusów.

BIZest Konto w Nest Banku

Już od jakiegoś czasu Nest Bank zaskakuje atrakcyjnymi, konkurencyjnymi ofertami kont osobistych i firmowych, a my dziś skupimy się na tych drugich. Zaczniemy od podstawowej oferty, która w 2017 roku została wyróżniona w rankingu serwisu Bankier.pl. Decydując się na konto dla firm BIZnest, nic nie zapłacisz za jego prowadzenie, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, przelewy krajowe oraz internetowe przelewy europejskie SEPA.

Oprócz tego możesz skorzystać z jednej z ofert z dodatkowymi bonusami. Może to być terminal płatniczy za 0 zł oraz 100 zł w prezencie lub premia do 600 zł. Oprócz tego jest też konto BIZnest waluta dla firm.

zobacz także:  Ryanair przenosi się do Polski! To reakcja na strajki związków zawodowych

Konto firmowe w Alior Banku

Także i Alior Bank przygotował kilka korzystnych propozycji dla przedsiębiorców, przy czym każda z nich zaskakuje ciekawymi benefitami. W przypadku każdej z nich opłata za prowadzenie rachunku, krajowe przelewy internetowe czy wypłaty z bankomatów oddziału Alior Banku wynosi 0 zł.

Jeśli zdecydujesz się na rachunek iKonto Biznes, otrzymasz 5 przelewów europejskich SEPA miesięcznie za darmo, a także bezpłatną księgowość online na zafirmowani.pl. Jeśli będziesz aktywnie korzystać z konta, zyskasz do 1 500 zł premii.

W przypadku Rachunku Parnter będziesz mieć gwarancję ceny paliwa, wynoszącą 3,90 zł za litr. Jest jeszcze konto 4×4, w którym pakiety dopasowuje się do twoich potrzeb.

Konto dla firm w mBanku

Pewnie już zorientowałeś się, że oferty kont dla firm w różnych bankach są bardzo konkurencyjne. Także i mBank stara się zmniejszyć ilość opłat dla przedsiębiorców, dlatego przelewy krajowe, w tym do ZUS i US, a także otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne.

Oferta mBiznes konto Start daje możliwość wystawiania faktur dzięki mKsięgowości, natomiast konto Standard to dodatkowo karta debetowa Visa Foto Business, którą możesz samodzielnie zaprojektować.

zobacz także:  Kto i kiedy nie musi płacić podatków?

Konto biznesowe w Volkswagen Banku

W Volkswagen Banku możesz założyć wysokooprocentowany rachunek bieżący dla firm. Nie za zapłacisz za otwarcie i prowadzenie konta, możesz skorzystać z darmowych przelewów i zleceń stałych przez internet. Wypłata gotówki jest z dowolnego bankomatu w Polsce.

Konto firmowe w Idea Banku

Innowacyjne rozwiązania dla biznesu przedstawia Idea Bank. Wybierając konto z kasoterminalem #ideapay, uzyskujesz dostęp do urządzenia umożliwiającego kompleksowe zarządzanie sprzedażą. Oprócz tego możesz korzystać także z systemu Idea Cloud.

I jest jeszcze jedna oferta warta zastanowienia – to konto FIRMA+, w którym otrzymujesz bonus w wysokości 10% zwrotu za ZUS.

 

Dodaj Twój komentarz