piątek, 24 maja 2024
HotMoney

Ranking kont dla firm Maj 2019

Osoby prowadzące firmy muszą się liczyć z tym, że posiadanie własnego biznesu to szereg obowiązków. Aby przedsiębiorstwo funkcjonowało zgodnie z prawem, ale i jak najbardziej optymalnie i dochodowo, trzeba zatroszczyć się o wiele spraw. Wśród nich są także te związane z finansami. Aby móc zarządzać majątkiem, ale i regulować wiele płatności, należy założyć konto dla firm. Wiele banków ma je w swojej ofercie. Część jest dla nowych przedsiębiorstw, część dla firm o ugruntowanej pozycji. Różnią się warunkami. Dobrze więc sprawdzić je dokładnie, zanim podejmie się decyzję. Prezentujemy oferty kont firmowych, na które warto zwrócić uwagę. Na naszej stronie udostępniamy też narzędzie, dzięki któremu sprawdzisz, jakie konto dla firm może być dla Ciebie najbardziej opłacalne.

BIZnest Konto

Pierwszym bankiem, którego oferta pojawia się w naszym rankingu, jest Nest Bank. Dlaczego? Otóż okazuje się, że jest to instytucja finansowa, która od lat oferuje przedsiębiorcom bardzo korzystne rachunki firmowe. Tak więc jak zaczynać, to od najlepszej. Warto zaznaczyć, że w 2017 roku Nest Bank uplasował się na pierwszym miejscu w rankingu kont biznesowych Bankier.pl. Co oferuje swoim klientom w maju? BIZnest Konto to propozycja dla każdej firmy. Jest to nie tylko rachunek biznesowy. To konto firmowe, które jest solidnym wsparciem dla przedsiębiorców. Co więcej, ma warunki korzystne niczym niejedno konto osobiste. Przede wszystkim jest bezpłatne. Otwierając rachunek firmowy w Nest Banku, za darmo ma się również wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dla każdego biznesmena ważne z pewnością jest i to, że 0 złotych kosztują nie tylko przelewy krajowe, w tym te do ZUS i US, ale i internetowe przelewy europejskie SEPA. Ta oferta jest zdecydowanie godna uwagi.

zobacz także:  Budżet na 2020 r., Wyższe ceny srebra... - przegląd

Rachunek iKonto Biznes

Także Alior Bank ma w swoim wachlarzu ofert propozycję dla przedsiębiorców. Rachunek iKonto Biznes to tanie, a bardzo funkcjonalne konto. Na początku warto zaznaczyć, że wybierając propozycje od Alior Banku, nie płaci się za otwarcie i prowadzenie rachunku oraz wydanie i korzystanie z karty, w tym za bankomaty i wpłatomaty, ale z zaznaczeniem, że nielimitowane są wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku, a także 5 wypłat miesięcznie z pozostałych bankomatów krajowych i 5 wpłat we wpłatomatach sieci PlanetCash. Co więcej, bezpłatne są też przelewy internetowe krajowe oraz do ZUS i US, a także 5 przelewów europejskich (SEPA) miesięcznie i 5 przelewów natychmiastowych (Express Elixir). Przedsiębiorcy z pewnością docenią to, że bezpłatna jest księgowość online na stronie zafirmowani.pl. Warto zaznaczyć, że aktywnie korzystając z konta w ciągu roku, można liczyć nawet na 1500 zł premii.

Plus Konto Biznes

Volkswagen Bank Polska również ma w swojej ofercie konto firmowe. Plus Konto Biznes zyskało uznanie nie tylko przedsiębiorców, ale i ekspertów finansowych. Warto zaznaczyć, że tak jak w przypadku BIZnest Konta od Nest Banku i rachunku iKonto Biznes od Alior Banku, także propozycja od Volkswagen Bank Polska nie wiąże się z żadnymi opłatami za otwarcie i prowadzenie. Co więcej, darmowe są przelewy i zlecenia stałe przez Internet. Do konta firmowego oferowane są firmowe karty Visa, dzięki czemu ma się możliwość dokonywania wypłat z dowolnych bankomatów. Dostęp do rachunku firmowego w Volkswagen Bank Polska mogą mieć wskazane osoby. Co ważne, Plus Konto Biznes to wysoko oprocentowany rachunek bieżący dla przedsiębiorców.

zobacz także:  Nie jesteś w stanie spłacać kredytów - ogłoś upadłość! Upadłość konsumencka

Dodaj Twój komentarz