sobota, 20 lipca 2024
HotMoney

Kredyty konsolidacyjne, które pomogą wyjść z długów. Gdzie wziąć kredyt konsolidacyjny?

Obliczanie zadłużeń

Masz kilka zadłużeń, których spłata jest coraz większym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu? Zastanów się nad konsolidacją kredytów, czyli połączeniem różnych zobowiązań w jedno, z korzystną ratą. Wcześniej jednak zapoznaj się z najnowszymi ofertami takich banków jak Millenium, Getin Bank, PKO Bank Polski czy Alior Bank.

 

Kredyt konsolidacyjny w Millenium

W Millenium znajdziesz akcję „Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium” gwarantującą ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka oraz prowizję w wysokości 0% od kwoty konsolidowanych środków. Dzięki temu można na preferencyjnych warunkach przenieść swoje zadłużenie do Millenium. Ponadto w większości przypadków rata kredytu konsolidacyjnego jest niższa, niż suma rat poprzednich zadłużeń.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku

Getin Bank posiada dla swoich klientów interesującą propozycję – oferuje możliwość zaciągnięcia kredyt konsolidacyjnego w kwocie do 200 000 zł. W tym wypadku okres kredytowania może wynosić do 10 lat. Co jest ważne, trzeba posiadać zdolność oraz wiarygodność kredytową. Co to oznacza? Bank sprawdzi, czy w terminie spłacałeś poprzednie zadłużenia. Jeśli tak, to jest duże prawdopodobieństwo, że zostanie przyznani Ci kredyt.

zobacz także:  Tesco zamyka kolejne sklepy w Polsce

Kredyt konsolidacyjny w PKO Banku Polskim

W PKO Banku Polskim RRSO pożyczki konsolidacyjnej może wynosić jedynie 3,46%. Takie warunki są jednak przeznaczone dla nowych klientów lub osób, które przenoszą swoje kredyty i pożyczki z innych banków/instytucji finansowych. Ponadto warunkiem koniecznym do uzyskania tak preferencyjnej pożyczki jest rozłożenie spłaty na 9 rat.

Dla pozostałych klientów PKO ma jeszcze drugą ofertę – kredytu konsolidacyjnego z RRSO o wysokości 11,16%. Okres kredytowania wynosi od 1 do 120 miesięcy i dodatkowo istnieje możliwość obniżenia raty za spłacane kredyty.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

Ciekawą propozycję składa również Alior Bank – oferuje kredyt konsolidacyjny o oprocentowaniu wynoszącym 5,9% i RRSO dla przykładu reprezentatywnego w wysokości 7,55%. Maksymalna kwota zadłużenia, jaką możesz uzyskać, to 200 000 zł, ale co ciekawe, dostaniesz dodatkową gotówkę na nowe wydatki.

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe wyróżnia się tym, że gwarantuje minimum formalności podczas załatwiania kredytu konsolidacyjnego. Zobowiązanie może zostać przeznaczone na spłatę kredytów gotówkowych, limitów na koncie i kart kredytowych, a okres kredytowania może wynosić do 10 lat. W przypadku kwot do 200 tys. zł nie jest również konieczne wykupienie ubezpieczenia. I co powinno Cię zainteresować, wstępną decyzję dostaniesz już po wypełnieniu wniosku.

zobacz także:  Co to jest NNW? Czy warto wykupić OC z NNW?

To oczywiście nie wszystkie oferty kredytów konsolidacyjnych – zostały wybrane jedynie te, które w naszej ocenie wydają się być najkorzystniejsze. Jeśli chcesz sprawdzić inne kredyty konsolidacyjne, kliknij tu.

Dodaj Twój komentarz