środa, 17 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych styczeń 2020

Masz noworoczne plany i postanowienia? Może planujesz w tym roku gruntowny remont domu lub wakacje w egzotycznym miejscu, o których marzyłeś od dawna? W realizacji tych pomysłów pomóc mogą Ci kredyty gotówkowe. Aby jednak to się opłacało, musisz dobrze wybrać ofertę. Nie martw się – w styczniu w kilku bankach pojawiło się sporo ciekawych promocji. Dlatego przedstawiamy najciekawsze według nas kredyty gotówkowe [ich pełna LISTA jest tu], a Ty zastanów się, który z tych produktów może Ci pomóc. Pamiętaj też, że wniosek o szybki kredyt gotówkowy możesz wysłać przez internet, dzięki czemu oszczędzasz czas i w prosty sposób uzyskujesz gotówkę.

1. Pożyczka gotówkowa w City Handlowym

Na początku mamy wskazówkę – pamiętaj, że w bankach znajdziesz zarówno pożyczki, jak i kredyty gotówkowe, a terminy te stosowane są zamienne. Czyli, w praktyce, pożyczka może być zarówno na „małe”, jak i „duże” wydatki.

I tak jest właśnie w City Handlowym, w którym w styczniu 2020 możesz zaciągnąć pożyczkę gotówkową na dowolny cel do 150 tys. zł. Kwotę tę należy spłacić w przeciągu maksymalnie 8 lat, aczkolwiek ostateczny okres spłaty zależy przede wszystkim od Twojej zdolności kredytowej.

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych kwiecień 2020

Wniosek wypełniasz online, co zajmuje tylko kilka minut, więc tak jak pisaliśmy wcześniej, oszczędzasz czas i nie stoisz w kolejkach w banku.

2. Pożyczka z mikrokosztami w Alior Banku

Nie potrzebujesz aż tak dużej kwoty pieniędzy? W takim razie sprawdź ofertę Alior Banku, w którym jest pożyczka z mikrokosztami. Na czym polegają te mikrokoszty? Jeśli zaciągasz zobowiązanie na okres od 52 miesięcy, to wtedy jego średni koszt miesięczny wynosi maksymalnie 6 zł za każdy pożyczony tysiąc. A gdy dalej nie wiesz, jaka będzie wysokość Twojej raty, to na stronie banku możesz skorzystać z prostego kalkulatora, który pomoże Ci to oszacować.

Okres kredytowania w przypadku tej pożyczki wynosi od 2 do 5 lat.

3. Pożyczka gotówkowa w promocji w Banku Millenium

W styczniu kuszącą ofertą przyciąga także bank Millenium. Tam możesz wnioskować o kredyt gotówkowy do 20 000 zł, przy czym, jeśli spełnisz odpowiednie warunki, to nie zapłacisz za niego prowizji. Co jak wiadomo – zmniejsza ostateczny koszt zobowiązania.

Będziesz chciał je spłacić wcześniej? Żaden problem, bo i w tym przypadku nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi opłatami.

zobacz także:  Jak wziąć kredyt przez Internet?

Także i bank Millenium postanowił uprościć sposób wyliczania kosztów, ponieważ rata może wynosić 100 zł za każde pożyczone 5000 zł.

4. Mini Ratka w PKO Banku Polskim

Mini Ratka w PKO Banku Polskim to w zasadzie produkt znany każdemu, niezależnie od tego, czy kiedykolwiek zaciągał tam kredyt gotówkowy, czy nie. Co jakiś czas zmieniają się tylko jej warunki. A jak to wygląda w styczniu?

Możesz zaciągnąć szybki kredyt gotówkowy od 500 z do 2000 000 zł. Tylko tutaj mamy od razu jedną uwagę – maksymalna kwota uwzględnia już kredytowane koszta.

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, to do 24 000 zł możesz uzyskać pożyczkę bez zaświadczeń. A wypłata gotówki często ma miejsce w dniu wypełnienia wniosku.

5. Szybki kredyt gotówkowy w Santander Banku

Na koniec przedstawiamy szybki kredyt gotówkowy w Santander Banku, w przypadku którego formalności ograniczone zostały do minimum, a wypłata gotówki następuje nawet w jeden dzień.

Możesz w ten sposób uzyskać do 300 000 zł, aczkolwiek w przypadku tak wysokich kwot, proces kredytowy będzie oczywiście trwać nieco dłużej. Możesz też korzystać z wakacji kredytowych i tym samym zawiesić raty zobowiązania, aczkolwiek nie na dłużej, niż łącznie 6 miesięcy.

zobacz także:  Jak banki sprawdzają starających się o kredyt?

Dodaj Twój komentarz