piątek, 24 maja 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych Listopad 2019

Karta kredytowa pozwala na korzystanie ze środków banku w ramach ustalonego limitu. Korzystanie z takiej karty dla dokonywania różnego rodzaju płatności działa na zasadzie pożyczki z odroczonym terminem spłaty. Oznacza to, że wykorzystane środki trzeba w późniejszym terminie zwrócić wraz z odsetkami. Zwykle jednak przewidziany jest również pewien okres bezodsetkowy – co oznacza, że przy terminowym spłacaniu zadłużenia nie zostaną naliczone odsetki. Wybór karty kredytowej to niełatwa sprawa. Zanim się go podejmie, należy zapoznać się z warunkami dotyczącymi korzystania z karty, z limitami, opłatami i dodatkowymi korzyściami, jakie wiążą się z daną ofertą. Wybrane karty kredytowe (pełna LISTA tu) opisujemy poniżej.

Karta kredytowa w Bank Millennium

W Banku Millennium mamy szeroki wybór kart, wśród nich Millennium Impresja i Millennium Alfa. Korzystając z nich, można rozłożyć wykorzystany limit lub wybrane transakcje na miesięczne raty. Płacąc za pomocą tych kart, można otrzymać do 5% zwrotu za zakupy w ponad 20 sklepach, niezależnie od innych promocji i rabatów w tych placówkach. Dodatkowo wystarczy wykonać 1 transakcję bezgotówkową w każdym miesiącu, by nie musieć przez rok płacić za obsługę karty. Dodatkiem do kart jest też Pakiet Assistance, pomagający w razie losowych wypadków, które mogą dotknąć nasz samochód.

zobacz także:  Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne - ile kosztuje, jaki jest koszt prywatnej opieki medycznej?

Karta kredytowa w BNP Paribas

Z tą kartą kredytową uzyskuje się do 50% rabatów w określonych sklepach. Do tego, jeśli zawrzemy umowę o kartę kredytową w Okresie Sprzedaży Premiowej i dokonamy nią w ciągu następnych 3 miesięcy jednej lub więcej transakcji o łącznej wartości 1500 zł, otrzymamy elektroniczny kod o wartości 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Oprócz tego jednorazowo posiadacz karty otrzymuje 5000 punktów w ramach programu mamBonus, jeżeli zawrze z Bankiem umowę o kartę kredytową MasterCard z logo mamBONUS w Okresie Sprzedaży Premiowej „5000 pkt na start” oraz w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy wykona kartą cztery transakcje na kwotę minimum 50 zł każda.

Axi Card

To karta zbliżeniowa z limitem do 6000 zł. Łatwo ją otrzymać – wniosek, który można złożyć telefonicznie lub online, jest akceptowany nawet przy niekorzystnej historii kredytowej. Karta może zostać dostarczona na wybrany adres. Korzystając z niej, otrzymujemy przy każdej transakcji darmowe powiadomienia SMS-em. Nie ma tu opłat – karta jest darmowa, jeśli nie brać pod uwagę dokonywanych nią transakcji. Nie trzeba tez nic płacić za wypłatę gotówki z bankomatów.

zobacz także:  Kredyt mieszkaniowy - jakie dochody musisz mieć, aby ubiegać o kredyt na mieszkanie?

Karta kredytowa Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Płacąc tą kartą, wykorzystany limit można spłacać nawet do 59 dni bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Oprocentowanie wynosi 9,9%. Za kartę nie trzeba uiszczać miesięcznych opłat, pod warunkiem, że dokona się co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych w bieżącym okresie rozliczeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty. Warto dodać, że limit na tej karcie można dobrać indywidualnie do swoich potrzeb – jego górna granica to 80 000 zł.

Karta umożliwia także jej posiadaczowi skorzystanie z oferty „Raty w karcie”, dzięki której można zadłużenie rozłożyć na raty. Za rozłożone środki nie płaci się więcej niż 5 zł za każde pożyczone 500 zł. Ponadto płacąc kartą, można zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials, które można wymieniać na nagrody takie jak bilety lotnicze, vouchery do sklepów, wynajem pokoi hotelowych czy bilety do kina.

Dodaj Twój komentarz