niedziela, 26 maja 2024
HotMoney

TOP 5 ofert kredytów gotówkowych – ranking wrzesień 2018

Portfel z pieniędzmi

Kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów finansowych. W porównaniu z innymi kredytami, dosyć łatwo go otrzymać i nie wymaga aż tylu formalności. Oferty banków jednak stale się zmieniają i warto wiedzieć, które instytucje proponują obecnie najlepsze produkty. Poniżej przedstawiamy subiektywny ranking kredytów gotówkowych we wrześniu 2018.

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Bank

Kredyty gotówkowe charakteryzują się tym, że mają wysokie oprocentowanie, dlatego to właśnie na nie należy zwrócić uwagę wybierając ten produkt finansowy. W T-Mobile Bank wynosi ono 4,9%, co w porównaniu do innych banków jest naprawdę dobrą propozycją. Jeżeli chodzi natomiast o prowizję, wynosi ona około 9%, a RRSO nieco powyżej 12%. Maksymalna kwota, jaką można zaciągnąć w tym banku, może wynieść do 200 tysięcy złotych. Nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, nie trzeba także osobiście stawiać się w oddziale banku, jednak na pewno będzie sprawdzana historia kredytowa w BIK.

Kredyt gotówkowy w Eurobank

Eurobank proponuje kredyt gotówkowy z oprocentowaniem w okolicach 8%. Mniejsza natomiast niż w przypadku T-Mobile Bank jest prowizja, bo wynosi około 8%. Wyższa jest natomiast Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, jest to prawie 16%. W Eurobanku kwota kredytu gotówkowego, o jaką można wnioskować, wynosi od 500 zł do 120 tysięcy złotych, natomiast maksymalny okres kredytowania to 108 miesięcy.

zobacz także:  Ranking lokat Lipiec 2019

Kredyt gotówkowy w PKO Bank Polski

W PKO Bank Polski dostępny jest kredyt gotówkowy o nazwie „Mini Ratka”. Oprocentowanie w nim jest na poziomie blisko 9%. Niższa jest prowizja, ponieważ wynosi prawie 5%, a RRSO to wartość powyżej 13%. W PKO Bank Polski można liczyć na minimum formalności, a maksymalnie można zaciągnąć 120 tysięcy złotych nawet na 120 miesięcy.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

W BGŻ BNP Paribas oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi blisko 10%. Wyższa jest prowizja, której wartość to około 13%. Sporo wyższa w porównaniu z innymi bankami jest RRSO, która wynosi ponad 20%. Wstępna decyzja o przyznaniu kredytu jest podejmowana już przez telefon. Maksymalna kwota o jaką można wnioskować w BGŻ BNP Paribas to 200 tysięcy złotych.

Kredyt gotówkowy w Alior Bank

Kredyt gotówkowy dostępny jest także w Alior Bank, chociaż częściej jest on nazywany pożyczką. Oprocentowanie tego produktu wynosi blisko 10%, a RRSO powyżej 10%. Co ciekawe, prowizja w Alior Bank dla kredytu gotówkowego to 0%. O ten produkt można wnioskować osobiście w oddziale banku lub online. Maksymalna kwota, jaką można „pożyczyć” to 200 tysięcy, a czas spłaty wynosi do 5 lat.

zobacz także:  Ranking kredytów hipotecznych, gdzie szukać? Jak porównywać kredyty hipoteczne?

 

Jeśli potrzebujesz gotówki i rozważasz kredyt gotówkowy z minimum formalności, porównaj całą listę tutaj i wybierz najlepszy dla siebie produkt finansowy.

komentarze 2

  1. pegazur pisze:

    jak patrze na te prowizje – to robi mi się słabo od tego wszystkiego… Już nie wiem czy brać kredyt, czy oszczędzać. Zdarzają się może promocje kredytowe? Gdzie szukać jeszcze innych wartościowych ofert?

  2. imienniczka pisze:

    A będzie taki ranking na październik lub listopad? Nigdzie nie potrafię znaleźć na stronie.

Dodaj Twój komentarz