poniedziałek, 24 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych Kwiecień 2019

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie długoterminowe, które zazwyczaj wiąże się z zaciąganiem wysokiej kwoty nawet na 35 lat. Większość banków ma w ofercie kredyty hipoteczne, które różnią się między sobą oprocentowaniem, prowizją, RRSO, dodatkowymi opłatami itp. Chcąc więc wybrać odpowiedni produkt finansowy, warto korzystać z rankingów kredytów hipotecznych, w których przedstawione są oferty z konkretnych banków z uwzględnieniem ich parametrów. W jakim banku znaleźć można najtańszy kredyt hipoteczny? Poniżej przedstawiamy kredyty hipoteczne, na które warto zwrócić uwagę w kwietniu 2019! Możesz również tutaj sprawdzić całą listę kredytów hipotecznych.

Kredyt hipoteczny Citi Handlowy

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy to atrakcyjna oferta dla osób, które chcą sfinansować zakup drogiego mieszkania. Maksymalna kwota kredytu na dom lub mieszkanie wynosi w tym banku nawet 3 000 000 zł. Wymagany jest jednak wkład własny w wysokości 20% wartości nieruchomości. RRSO kredytu hipotecznego w Citi Handlowy wynosi 3,58%. Możliwe jest także zaciągnięcie pożyczki hipotecznej do 2 000 000 zł na okres nawet 20 lat. Wyższe są jednak koszty takiego produktu, RRSO dla pożyczki hipotecznej w Citi Handlowy wynosi 5,04%.

zobacz także:  Od czego zależy, co składa się na oprocentowanie kredytu hipotecznego?

 

Kredyt hipoteczny Bank Millennium

Kredyt hipoteczny w Banku Millennium kusi prowizją 0%, jednak to RRSO jest najważniejszym wskaźnikiem kosztów tego długoterminowego zobowiązania. Rzeczywista Roczna Stopa procentowa wynosi 4,55%. Bank Millennium finansuje nawet 90% wartości nieruchomości, co oznacza, że wkład własny w tym banku to 10%. Klienci Banku Millennium mogą liczyć też na niższe marże oraz wakacje kredytowe raz w roku.

Kredyt hipoteczny PKO BP

Kredyt hipoteczny w PKO BP „Własny kąt” został wielokrotnie nagrodzony w rankingu Złoty Bankier. Decydując się na kredyt w tej instytucji można liczyć na finansowanie do 90% wartości nieruchomości. RRSO dla kredytu hipotecznego wynosi w tym przypadku 4,37%. Kredytobiorcy mogą liczyć na wakacje kredytowe, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu, spłatę w ratach równych lub malejących, a także zmienne oprocentowanie kredytu hipotecznego z możliwością wnioskowania o zmianę rodzaju stopy procentowej.

Kredyt hipoteczny ING Bank Śląski

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim przyciąga promocją „Wiosenna wyprzedaż”, która obowiązuje do 12.05.2019 r. Potencjalni kredytobiorcy mogą liczyć na 0 zł prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego, niską marżę w wysokości 1,8% i oprocentowanie 3,59%. Rzeczywiste koszty takiego zobowiązania, czyli RRSO to 4,28%.

zobacz także:  Jak wybrać ubezpieczenie na życie? TOP 5 polis na życie

Kredyt hipoteczny mBank

W mBank obowiązuje aktualnie promocja „We Własnym Domu Najlepiej”, dzięki której klienci mogą skorzystać z obniżonej marży. Kwota, o jaką można wnioskować to maksymalnie 90% wartości nieruchomości, minimalny wkład własny powinien więc wynosić 10%. Kredyt można spłacać w ratach równych lub malejących, możliwa jest także wcześniejsza całkowita lub częściowa spłata kredytu. Kwota kredytu hipotecznego w mBanku zaczyna się od 80 100 zł. Kredytobiorcy mogą także otrzymać dodatkowe środki na spłatę innych zobowiązań, np. kart kredytowych.

Dodaj Twój komentarz