piątek, 21 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych lipiec 2020

Kredyty hipoteczne to produkty finansowe, o które najczęściej ubiegają się Polacy, których nie stać na kupienie nieruchomości za gotówkę. Są to zobowiązania celowe, które muszą zostać przeznaczone na zakup mieszkania, domu lub działki, budowę, bądź na remont czy modernizację lokalu. Kredyty hipoteczne oferowane są przez wiele banków. Ich oferty różnią się od siebie wysokością parametrów, np. RRSO czy wkładem własnym. Przeglądając kredyty hipoteczne [tu pełna LISTA], warto korzystać porównywarek kredytowych, dzięki którym szybciej będzie można wybrać odpowiedni produkt. Gdzie zaciągnąć kredyt na mieszkanie lub dom w lipcu 2020?

Kredyt hipoteczny Bank Millennium

Kredyt hipoteczny w Bank Millennium pozwala na sfinansowanie do 90% wartości nieruchomości. Klienci tej instytucji mogą liczyć na obniżenie marży o 0,5%. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%, a RRSO 2,78%. Raz w roku kredytobiorca ma możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Podczas starania się o kredyt hipoteczny w Bank Millennium, konieczne jest dołączenie zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości dochodów, wyciągu z rachunku bieżącego za ostatnie 3 miesiące. Niezbędne jest również przedstawienie dokumentów potwierdzających tożsamość i dotyczących nieruchomości.

zobacz także:  Czy warto założyć kartę kredytową? W jakich bankach są najkorzystniejsze warunki?

Kredyt hipoteczny BNP Paribas

Kredyt hipoteczny w BNP Paribas doceniony został za elastyczne podejście do klientów, niskie koszty i dostępność. Minimalna kwota kredytu, o jaką można wnioskować w tej instytucji to 50 000 zł. Prowizja za udzielenie zobowiązania wynosi 0%, oprocentowanie zmienne to wartość od 2,08% w skali roku. Kredytobiorcy mają możliwość karencji w spłacie. Mogą też wybrać, czy chcą spłacać zobowiązanie w ratach równych, czy w malejących. Ponadto klienci BNP Paribas mogą liczyć na zróżnicowane pakiety ubezpieczeniowe.

Kredyt hipoteczny PKO Bank Polski

Kredyt hipoteczny w PKO Bank Polski pozwala na sfinansowanie do 80% wartości nieruchomości. Kredytobiorcy zyskują możliwość skorzystania z karencji, czyli zawieszenia spłaty kapitału nawet do 36 miesięcy. Mogą też wybrać, czy raty mają być rosnące, czy malejące. W czasie trwania umowy można wystąpić z wnioskiem o zmianę rodzaju rat. Klienci mają też możliwość skorzystania ze wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego, jeśli mają na to środki. RRSO dla kredytu hipotecznego w PKO Bank Polski wynosi nieco powyżej 3%.

Kredyt hipoteczny mBank

W mBank obowiązuje promocyjna oferta kredytu hipotecznego „Bezpieczna przystań”. Dzięki niej skorzystać można z obniżonej marży zobowiązania. Co zrobić, żeby uzyskać lepsze warunki? Niższą marżę otrzymają klienci banku, którzy przystąpią do ubezpieczenia na życie na co najmniej 5 lat i zapewnią wpływ wynagrodzenia na rachunek w mBank. Minimalna kwota kredytu, jaką należy zaciągnąć w ramach kredytu hipotecznego, wynosi 150 000 zł. Okres kredytowania to maksymalnie 420 miesięcy. W każdym momencie klient ma możliwość częściowej lub całkowitej wcześniejszej spłaty kredytu. Decydując się na zobowiązanie w mBank, można też otrzymać dodatkowe pieniądze na spłatę innych zobowiązań.

Dodaj Twój komentarz