piątek, 24 maja 2024
HotMoney

Jakie ceny osiąga parówka… gdy jesteś na stadionie, koncercie?

hot-dog

Ceny wielu artykułów spożywczych różnią się między sobą w zależności od tego, kiedy i gdzie się je kupuje. Okazuje się, że ich ceny mogą rosnąć o kilkadziesiąt lub kilkaset procent z uwagi na to, do przygotowania czego ich użyto, a także gdzie są sprzedawane. Dzisiaj na warsztat weźmiemy parówkę… Jakie ceny może osiągnąć?

Czym jest parówka?

Pytanie z pozoru dość proste, jednak mało kto się zastanawia, czym w ogóle jest parówka. To krótka, cienka kiełbaska, która zrobiona jest z drobno zmielonego mięsa, tak by nie było czuć kawałków mięsa. Najlepiej, gdy jest to chude mięso i przyprawy, jednak okazuje się, że w składzie parówki można znaleźć o wiele więcej składników.

Z czego robi się parówki? Jeśli chodzi o normy, to zakładają one wyrób musi zawierać minimum 9% białka, nie więcej niż 40% tłuszczu, 69% wody i 3% soli. A jak jest w rzeczywistości? W składzie parówek znaleźć można mięso chude (np. z piersi kurczaka), mięso tłuste (np. z golonki wieprzowej), MOM (mięso oddzielone mechanicznie), skórki wieprzowe i drobiowe, substancje wypełniające, wodę, regulatory kwasowości, przyprawy i sól, fosforany wiążące wodę w produkcie, substancje emulgujące, konserwanty, przeciwutleniacze, glutaminian sodu lub ekstrakt drożdżowy.

zobacz także:  Jak rozwiązać umowę z nc+?

Ile kosztuje parówka?

Trudno powiedzieć jednoznacznie, ile kosztuje parówka, bowiem wiele zależy od tego, jaką się chce kupić. Jeżeli chce się postawić na dobrej jakości produkt, wówczas trzeba się liczyć z dużym wydatkiem. Prawda jest taka, że z pewnością parówka o dobrym składzie nie może kosztować mniej niż 6 zł za kilogram. Raczej należy szukać takiej za 20 zł. Jednak to nie reguła. Są i tańsze dobre parówki i droższe. Jednak niezależnie od tego, na jaką się postawi, raczej za jedną parówkę nie powinno się zapłacić więcej niż 1 zł. Mówimy tutaj o sytuacji, gdy kupuje się w detalu, na własne potrzeby. A jak ma się to, gdy kupujemy parówkę na mieście? Najczęściej w postaci hot-doga?

Jakie ceny osiąga parówka w hot-dogu?

Nieważne, czy kupuje się hot-doga na koncercie czy na meczu – jego cena może wywołać zawrót głowy. Okazuje się, że wyprodukowanie jednego hot doga i to klasycznego – składającego się z bułki, parówki i sosu (musztarda, ketchup) to około 1,50 zł. Tymczasem w sklepach spożywczych i w budkach przenośnych taki hot-dog kosztuje od 3 zł. To więc już trzy razy tyle, co parówka kupiona do domu.

zobacz także:  Cross-selling w kredycie mieszkaniowym - czy warto?

Oczywiście – tutaj ma się i dodatki. Jednak piszemy o najtańszej wersji do zjedzenia na mieście. Na koncercie, na stadionie, na stacji benzynowej – tam za hot-doga trzeba już zapłacić od 7 złotych w górę. Cena rośnie, gdy dobiera się dodatki, wymienia pieczywo pszenne na pełnoziarniste, czy nawet – parówkę na kabanosa, ale będąc słownym – tutaj mowa tylko o parówce. Widać więc wyraźnie, że parówka potrafi znacznie podrożeć w zależności od okoliczności, w jakich się ją kupuje.

Nie ma co się łudzić, że parówka w hot-dogu kupionym na mieście jest wysokiej jakości… Niestety nie. Czuć w smaku, że jej skład pozostawia wiele do życzenia, jednak jest to chyba i tak lepsza alternatywa dla kebaba. Chociaż – kto wie…

komentarze 3

  1. scrooge pisze:

    Zabawne zestawienie 😉 Ja w zasadzie nie chodzę na mecze, więc nie wiem, ile kosztuje jedzenie na stadionach, ale czasami przerażają mnie cenniki na innych imprezach masowych. szczególnie, że tam mięso i dodatki są najgorszej jakości ;/

  2. ew pisze:

    No nieźle! Wiedziałam, że jest przebitka – musi być, ale aż taka? W dodatku skąd wiadomo, jaki skład ma owa parówka. Hot-dog w Ikea niby tani, a taki paskudny, że głowa mała!

  3. jack pisze:

    Czasem zastanawiam się jaka jest jakość produktów używanych do przygotowywania jedzenia w popularnych foodtruckach. Cena tam są często bardzo wysokie, pytanie tylko czy płaci się za wysoka jakość, czy za to, że foodtrucki są aktualnie bardzo modne.

Dodaj Twój komentarz