czwartek, 18 kwietnia 2024
HotMoney

7 znanych doradców kredytowych na Śląsku

meżczyzna trzyma kartę kredytową

Jeśli staramy się o kredyt, warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego, który nie tylko może przeanalizować naszą wiarygodność finansową, ale też wynegocjować lepsze warunki umowy kredytowej. Przedstawiamy wam listę doradców kredytowych ze Śląska.

1. Justyna Chrzanowska z Dąbrowy Górniczej

Pani Chrzanowska od 2015 roku pomaga innym w znalezieniu najlepszej oferty kredytowej dla klienta. Jako ekspert zajmuje się wyszukaniem najlepszej oferty dla ciebie, można spotkać się w biurze lub w dowolnie innym, wyznaczonym przez nas miejscu. Spotkanie konsultacyjne jest bezpłatne. Na stronie doradcy możemy znaleźć słownik pojęć, który warto przeczytać przed konsultacją, dzięki czemu żadne profesjonalne terminy nie będą dla nas zagadką.

2. Beata Będkowska (Czeladź)

Pani Będkowska jest specjalistą od kredytów hipotecznych od 2003 roku. Przez wiele lat pracowała jako doradca i analityk kredytowy w banku, była członkinią komitetu kredytowego, teraz działa niezależnie jako ekspert kredytowy. Oferuje kompleksową usługę, oraz współpracuje z biurami nieruchomości, deweloperami, rzeczoznawcami majątkowymi czy architektami wnętrz. Doradzi w sprawie kredytu, czy remont przeprowadzić ze środków własnych, ale też może pomóc zaplanować dla nas budżet na najbliższe kilka lat, tak, by dobrze rozplanować oszczędności.

zobacz także:  5 Najczęstszych Błędów Prawnych Popełnianych przez Przedsiębiorców we Wrocławiu

3. Katarzyna Maj (Dąbrowa Górnicza)

Prowadzi działalność od 2003 roku, jest pośrednikiem w obrocie nieruchomości, ale też ekspertem kredytowym. Dzięki czemu możemy znaleźć idealne mieszkanie, ale też odpowiednią pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pani udziela pomocy przy sprzedaży nieruchomości, przy uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, ale oferuje także pomoc przy przeprowadzkach i projektowaniu ogrodów.

4. Maciej Pawlak (Katowice i Jaworzno)

Doradca hipoteczny z 12-letnim doświadczeniem, pracuje w Katowicach i w Jaworznie. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych, jak i firmowych. Na stronie doradcy możemy znaleźć artykuły o tym, kim jest, jak wygląda współpraca z pośrednikiem kredytowym i jakie dokumenty są potrzebne na spotkanie.

5. Zbigniew Sidor (Bielsko-Biała)

To ekspert kredytowy, który pracuje w firmie Efektkredyt. Firma świadczy usługi w zakresie doradztwa w sprawie pożyczek, leasingów dla osób indywidualnych i firm, kredytów, ale też przeprowadza restrukturyzację firm i prowadzi usługi rachunkowe. Pan Sidor zajmuje się kredytami hipotecznymi, konsolidacyjnymi, gotówkowymi czy samochodowymi dla osób prywatnych.

6. Gabriela Żurawka z Katowic

To profesjonalna doradczyni w sprawie kredytów, działa już od 15 lat. W przeszłości pracowała jako analityk finansowy i rzeczoznawca, akceptowała nieruchomości, które mogły stanowić zabezpieczenie pod kredyt hipoteczny. Pani oferuje konsultację i weryfikację nieruchomości, przygotowanie potrzebnych dokumentów do wnioskowania o kredyt.

zobacz także:  Ile kosztuje rozwód? Koszty sądowe, koszt adwokata

7. Mirosław Pieróg (Katowice)

Świadczy usługi z zakresu doradztwa w sprawie kredytów, działa na terenie Krakowa, Warszawy i Katowic, ale oferuje także spotkania konsultacyjne online. Posiada 20-letnie doświadczenie, prowadzi często szkolenia z zakresu finansów na targach branżowych. Pisał artykuły wiedzowe do magazynu “Krakowski Rynek Nieruchomości”. Oferuje pomoc przy kredytach hipotecznych, gotówkowych, deweloperskich, jak i kredytach dla firm.

Wsparcie doradcy może być pomocne, szczególnie dla tych, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z kredytami. Doradca kredytowy może nam pomóc dopełnić wszelki formalności i rozwiać wszelki wątpliwości.

Dodaj Twój komentarz