wtorek, 16 kwietnia 2024
HotMoney

7 tanich chwilówek. Gdzie dostaniesz pierwszą darmową pożyczkę?

kasa w ręce

Gdzie można liczyć na tanie chwilówki? Kto oferuje pierwszą pożyczkę bez dodatkowych kosztów?

Pożyczka pozabankowa w Vivus

Pierwsza pożyczka w Vivusie jest za darmo – nie ma dodatkowych kosztów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to 0%, tak samo jak i oprocentowanie w skali roku. Pożyczyć możemy od 100 do 3000 zł, a gdy nadejdzie czas spłaty, oddajemy tylko tyle, ile pożyczyliśmy i ani złotówki więcej.

W przypadku kolejnych pożyczek wzrasta kwota, jaką możemy uzyskać – w przypadku stałych klientów może ona sięgać nawet 7500 zł. Atutem jest też łatwość, z jaką można wziąć pożyczkę. Żeby złożyć wniosek musimy tylko mieć aktualny dowód osobisty i dysponować kontem w banku.

Pożyczka pozabankowa w Ekspres Kasa

Tu również pierwszą pożyczkę w wysokości od 100 do 2000 zł otrzymamy za darmo. Mamy dwa warianty spłaty – pieniądze oddajemy po 15 lub 30 dniach. Stali klienci mogą liczyć na pożyczenie większych sum, dochodzących do 4000 zł.

zobacz także:  Ustawa antylichwiarska, Stan wyjątkowy... - przegląd 14 lutego 2019

Pożyczka gotówkowa w Wonga

Zaletą pożyczek w Wonga jest elastyczność, pozwalająca dopasować ofertę do indywidualnych wymagań klienta. Dlatego można wybrać kwotę co do złotówki i ma się sporą dowolność w wyborze terminu spłaty, choć tutaj już obowiązuje górny limit. Pierwsza pożyczka w wysokości do 1500 zł może być wzięta na okres nie dłuższy niż 60 dni.

Pożyczka pozabankowa w Ferratum

Tutaj darmową pożyczkę możemy wziąć do kwoty 2000 zł. Dzięki bardzo uproszczonym procedurom cały ten proces zajmuje naprawdę niewiele czasu. Nie tylko nie musimy wypełniać stert dokumentów, bo potrzebny jest tylko dowód osobisty i telefon komórkowy, ale w dodatku decyzja podejmowana jest bardzo szybko. Pożyczkę za 0 zł możemy wziąć na okres 15 bądź 30 dni.

Pożyczka pozabankowa w Kasa Tak

Pożyczkę od 100 do 2000 zł możemy wziąć za darmo na 15 lub 30 dni. W procesie tym formalności zostały ograniczone do minimum. Wszystko załatwiamy w 100% przez internet. Złożenie wniosku jest proste, a decyzja w naszej sprawie zapada w ciągu najbliższych 15 minut.

zobacz także:  Kawiarnia, restauracja, food truck… jak zacząć? Jak prowadzić własny biznes w gastronomii?

Pożyczka gotówkowa w Filarum.pl

Filarum.pl oferuje pożyczki krótkoterminowe na okres do 30 dni. Aplikacja jest szybka i nie wymaga przesadnych formalności. Pierwsza pożyczka udzielana jest wprawdzie na kwotę nie przekraczającą 1000 zł, ale już drugą możemy wziąć na 2000 zł, trzecią na 2500 zł, czwartą na 3000 zł, piątą na 3500 zł, a każdą następną już na kwotę do 5000 zł.

Pożyczka gotówkowa w Soho Credit

Pierwszą pożyczkę możemy tu wziąć maksymalnie do 1000 zł. Wysokość następnych zależeć już będzie od naszej zdolności kredytowej, ale może sięgnąć nawet 4000 zł. Pieniądze można pożyczyć maksymalnie na 30 dni. Nie jest do tego wymagane zaświadczenie o dochodach.

Tym oraz innym ofertom można bliżej przyjrzeć się na liście chwilówek, warto się z nią zapoznać.

 

1 komentarz

  1. eureka pisze:

    Nie jestem zwolenniczką takich pożyczek. Dla mnie jedynym, na co warto postawić, jest kredyt w banku. W innych wypadkach może źle się skończyć takie pożyczanie pieniędzy.

Dodaj Twój komentarz