czwartek, 13 czerwca 2024
HotMoney

Śląskie oddziały Banku Millennium — lista. Gdzie po kredyt w banku Millenium na Śląsku?

wnętrze banku

Szukasz placówki Banku Millenium na Śląsku? Zastanawiasz się, gdzie znajdują się filie Millenium, w których możesz zwrócić się po kredyt? Poznaj listę znanych śląskich oddziałów Banku Millenium.

  1. Oddziały Banku Millenium w Katowicach
  2. Oddziały Banku Millenium w Bielsku-Białej
  3. Oddziały Banku Millenium w Rybniku
  4. Oddziały Banku Millenium w Dąbrowie Górniczej
  5. Oddziały Banku Millenium w Częstochowie

1. Oddziały Banku Millenium w Katowicach

W Katowicach znajduje się kilka filii banku Millenium. Jeden z oddziałów jest zlokalizowany przy ul. Kościuszki 229 w Centrum Handlowym Libero w Katowicach. Możesz skorzystać z usług w tej placówce Millenium w Katowicach od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00 oraz w soboty 10.00-18.00. Inną filią zlokalizowaną w Katowicach jest oddział Millenium przy Placu Miarki 8, który jest otwarty w tygodniu w godzinach 9.00-16.00. Warto zajrzeć do filii znajdującej się przy ul. Stawowej 13. Z usług skorzystasz od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.

2. Oddziały Banku Millenium w Bielsku-Białej

Kolejnym z oddziałów Banku Millenium w Polsce jest filia w Bielsku-Białej, umiejscowiona przy ul. 11 Listopada 12. Ten oddział jest otwarty w godzinach 9.00-16.30 od poniedziałku do piątku, a w jego pobliżu znajduje się fontanna z Pieskiem Reksiem — bohaterem bajki dla najmłodszych. Przy ul. Jutrzenki 28 w Bielsku-Białej również znajduje się placówka Millenium — możesz skorzystać tutaj z bankomatu, wpłatomatu oraz wziąć kredyt, klienci obsługiwani są w godzinach 9.00-17.00.

zobacz także:  Ranking kont osobistych Maj 2019

3. Oddziały Banku Millenium w Rybniku

Bank Millenium posiada również oddziały w Rybniku, jednym z nich jest filia przy ul. Jana III Sobieskiego 3. Z bankomatu i innych usług w tej placówce skorzystasz w godzinach 9.00-17.30 od poniedziałku do piątku. Możesz także zaciągnąć kredyt w oddziale Millenium, który znajduje się przy ul. Raciborskiej 9. Ta filia jest otwarta nieco krócej, ponieważ skorzystasz tutaj z usług bankowych w godzinach 9.00-16.30 od poniedziałku do piątku.

4. Oddziały Banku Millenium w Dąbrowie Górniczej

Możesz udać się do filii zlokalizowanej przy ul. 3 Maja 13. Obsługa klientów w tym oddziale Millenium jest prowadzona od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-17.00. Inna filia zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej to placówka znajdująca się przy ul. Królowej Jadwigi 42, która zajmuje się sprawami interesantów w godzinach 9.30-16.30.

5. Oddziały Banku Millenium w Częstochowie

Kolejną placówką Banku Millenium na Śląsku stanowi filia znajdująca się przy Alei Najświętszej Maryi Panny 2 w Częstochowie. Możesz skorzystać z usług bankowych w godzinach 10.00-17.00 od poniedziałku do piątku. W tym mieście znajduje się również oddział zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej 3/9, który jest otwarty w tygodniu w godzinach 10.00-17.30. Jeśli potrzebujesz skorzystać z gotówkomatu, możesz także udać się do filii znajdującej się przy Alei Pokoju 2 w Częstochowie. W tym oddziale indywidualna obsługa klientów odbywa się w godzinach 9.30-16.30.

zobacz także:  Lokata odnawialna i nieodnawialna – czym się różnią? Jakie banki oferują korzystne oprocentowanie lokat?

Oddziałów Banku Millenium na Śląsku, w których możesz zaciągnąć kredyt, jest bardzo wiele. Na pewno uda Ci się znaleźć filię zlokalizowaną niedaleko Twojego miejsca zamieszkania.

Dodaj Twój komentarz