wtorek, 16 lipca 2024
HotMoney

Rossmann – dlaczego Polacy wybierają Rossmana? Co warto kupić w Rossmannie?

drogeria


Chyba dla nikogo nie jest zdziwieniem, że Rossmann jest sklepem, który wybierają Polacy, gdy mają do zrobienia zakupy drogeryjne. Dlaczego tak jest? Co przyciąga nas do tego sklepu? Co warto kupić w Rossmannie?

Sieć drogerii Rossmann

Sieć sklepów Dirk Rossmann GmbH, znana większości po prostu jako Rossmann jest jedną z największych tego typu w Europie. Funkcjonuje przede wszystkim w Niemczech, gdzie została założona przez Dirka Rossmanna 17 marca 1972 roku. Mnóstwo drogerii znajduje się oczywiście w Polsce, w Czechach i na Węgrzech, ale też w Albanii i w Turcji.

Dlaczego Polacy wybierają Rossmanna?

A dlaczego Polacy wybierają właśnie Rossmanna? To oczywiste! Dlatego, że jest na każdym kroku! W Polsce Rossmann ma ponad 1200 sklepów w ponad 460 miastach. Rocznie otwieranych jest 80-100 drogerii, a zamykanych kilka – tych najmniej rentownych. Drogerie Rossmann są na głównych ulicach miast, na osiedlach, w mniejszych i większych galeriach handlowych. Jeśli chce się kupić jakiś kosmetyk, środek chemiczny, to okazuje się, że najbliżej jest właśnie do Rossmanna. Ale czy tylko o ilość i bliskość sklepów chodzi? Nie! Są i inne plusy, które doceniają klienci.

zobacz także:  Na kilka dni przed świętami, ceny tych produktów najczęściej rosną!

Promocje w Rossmannie

To, za co klienci najbardziej lubią sieć sklepów Rossmann, to oczywiście promocje, na jakie mogą liczyć. A jest ich cała masa. Oprócz obniżek niektórych produktów, które związane są z wydaniem nowej gazetki, można liczyć na wiele innych zniżek.

Osoby, które dołączyły do Klubu Rossmann mają jeszcze lepiej. Przede wszystkim mogą korzystać z kuponów rabatowych. Co więcej, często na wybrane produkty mają jeszcze niższe ceny niż klienci bez karty. Dołączając do klubu otrzymuje się również 20% rabatu na wydruk zdjęć natychmiastowych. Można też korzystać z inspiracji i porad video. Dzięki aplikacji można tworzyć listy i alerty cenowe. Da się w niej przeczytać opinie klientów o produktach oraz zlokalizować sklep w okolicy. Dzięki okazywaniu karty, co można robić bardzo wygodnie, np. przez NFC i widget, można wspierać organizacje charytatywne.

Dla posiadaczy karty są też przewidziane akcje promocyjne, które sprawiają, że w drogeriach pustoszeją półki. O czym mowa? Przede wszystkim o słynnej obniżce -55% na produkty do makijażu. Dzięki niej wiele kobiet nie tylko może o więcej niż połowę taniej kupić ulubiony tusz do rzęs, podkład, puder czy bronzer, ale i przetestować nowe kosmetyki, niewiele na nie wydając. Taka obniżka pozwala na ogromne oszczędności!

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych Listopad 2019

Równie słynna jest promocja 2+2 gratis. Na czym ona polega? Na tym, że przy zakupie czterech specjalnie oznaczonych produktów płaci się tylko za dwa. Oczywiście droższe. Taka promocja pojawia się w miarę regularnie i dotyczy kosmetyków różnych kategorii. Była już taka, która uwzględniała kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, była na kosmetyki naturalne, na produkty do pielęgnacji skóry.

Nie tylko dla dorosłych

Nie można zapominać o tym, że Rossmann to nie tylko sklep z artykułami dla dorosłych. W ofercie ma wiele produktów dla najmłodszych. Kobiety w ciąży i rodzice mogą nawet dołączyć do programu Rossnę! Dzięki niemu mogą kupować produkty dla najmłodszych w znacznie obniżonej cenie. Karta klubu Rossnę! Jest podpięta pod konto Klub Rossmann, więc można z niej wygodnie korzystać dzięki aplikacji.

komentarze 2

  1. shopaholic pisze:

    To prawda, że sklepy Rossmann są na każdym kroku. Czasem są oddalone od siebie o zaledwie kilka metrów 🙂 a promocje 2+2 uwielbiam i zawsze z nich korzystam!

  2. roma pisze:

    Mam wrażenie, że w Rossmannie można kupić dosłownie wszystko… Lubię robić tam zakupy, te promocje są faktycznie zachęcające.

Dodaj Twój komentarz