wtorek, 16 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych listopad 2019

Kredyty hipoteczne (pełna LISTA tutaj) to zobowiązania celowe, które zaciągane są po to, by sfinansować zakup mieszkania, domu lub remont nieruchomości. Otrzymanie ich nie jest takie proste, banki skrupulatnie weryfikują wnioskodawców. Chcąc otrzymać taki kredyt hipoteczny, warto zapoznać się z ofertami wielu banków, które mają je w swojej ofercie. Pomocne jest korzystanie z porównywarek kredytów hipotecznych lub rankingów kredytów hipotecznych, dzięki którym można sprawdzić oferty popularnych w Polsce banków. Gdzie więc warto ubiegać się o kredyt hipoteczny na mieszkanie lub dom w listopadzie 2019?

Kredyt hipoteczny Citi Handlowy

Citi Handlowy ma w ofercie kredyt hipoteczny, który pozwoli na sfinansowanie nieruchomości na rynku pierwotnym lub wtórnym. Kwota, o jaką można się ubiegać, maksymalnie wynosi 3 000 000 zł. Bank może udzielić kredytu na 80% wartości nieruchomości. Wymagany jest więc wkład własny w wysokości 20%. RRSO kredytu hipotecznego w Citi Handlowy to 3,58%. W banku dostępna jest również pożyczka hipoteczna, którą przeznaczyć można na dowolny cel, w tym także mieszkaniowy. Kwota, o jaką można wnioskować to 2 000 000 zł, a okres spłaty maksymalnie trwa do 30 lat.

zobacz także:  Oszustwa na Facebooku - na co uważać, w co lepiej nie klikać?

Kredyt hipoteczny Millennium Bank

Kredyt hipoteczny w Banku Millennium pozwala na sfinansowanie do 90% wartości nieruchomości. Prowizja za udzielenie kredytu i wcześniejszą spłatę wynosi 0%, a RRSO 4,55%. Na lepsze warunki umowy mogą liczyć stali klienci Banku Millennium. Osoby te mają szansę otrzymania niższej marży, nawet o 0,5%. Raz w roku możliwe jest skorzystanie z wakacji kredytowych. Uzyskany kredyt przeznaczyć można na zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym i wtórnym, remont lub modernizację nieruchomości, budowę lub rozbudowę domu czy refinansowanie kredytu mieszkaniowego.

Kredyt hipoteczny BNP Paribas

W BNP Paribas dostępny jest kredyt hipoteczny z niską marżą, określany też jako „kredyt na dobrych warunkach”. Osoby, które się na niego zdecydują, mogą liczyć na oprocentowanie zmienne od 3,02% w skali roku. Minimalna kwota, o jaką można się ubiegać to 50 000 zł. BNP Paribas ma elastyczne podejście do tego produktu. Wnioskujący mogą wybrać rodzaj rat, mogą liczyć na prowizję 0 zł, dostępna jest karencja w spłacie, możliwość łączenia celów kredytowania i wyboru stawki referencyjnej. Dodatkowo w BNP Paribas są różne pakiety ubezpieczeń, które można dopasować indywidualnie do klienta.

zobacz także:  Jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać kredyt hipoteczny?

PKO Bank Polski

W PKO Bank Polski chętnie wybierany jest kredyt „Własny Kąt Hipoteczny”. Jest to produkt wielokrotnie nagradzany w rankingu Złotego Bankiera. Decydując się na ten kredyt, wnioskodawcy mogą liczyć na oprocentowanie ze stopą zmienną lub stałą przez 5 lat, niską marżą i wakacje kredytowe. RRSO wynosi 4,29%. Bank daje możliwość sfinansowania nawet 90% wartości nieruchomości. Możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego oraz wybór rat: stałych lub malejących. W PKO Bank Polski jest jeszcze kredyt hipoteczny MIX. Zaciągnąć go można na sfinansowanie potrzeb mieszkaniowych, spłatę innych kredytów hipotecznych i pozostałych zobowiązań lub na dowolny cel niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 35 lat.

 

Dodaj Twój komentarz