wtorek, 28 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych Czerwiec 2019

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na określony cel, czyli zakup lub remont nieruchomości. Zazwyczaj zaciągany jest na długi okres, nawet 35 lat. Kredyt pod hipotekę należy wybrać analizując wszelkie możliwe parametry, które wskażą, jakie będą koszty zobowiązania. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na aktualne oprocentowanie kredytów hipotecznych oraz RRSO. Warto przyjrzeć się zamieszczonej tu porównywarce kredytów hipotecznych, dzięki której można zapoznać się z ofertami banków i sprawdzić, gdzie jest najlepszy kredyt. Poniżej przedstawiamy wybrane kredyty hipoteczne, które warto rozważyć w czerwcu 2019.

Kredyt hipoteczny w mBank

W mBank obowiązuje promocja „Twoje własne m”, dzięki której jest obniżona marża na kredyt hipoteczny. Mogą z niej skorzystać osoby, które zapewnią wpływy na konto w postaci wynagrodzenia oraz przystąpią do Ubezpieczenia na Życie na co najmniej 5 lat od zawarcia umowy o kredyt. Kwota kredytu hipotecznego w mBanku w ramach tej promocji może wynosić od 150 000 zł wzwyż. Maksymalny okres spłaty powinien być nie dłuższy niż 420 miesięcy. Kredytobiorca może wybrać, czy woli spłacać zobowiązanie w ratach równych czy malejących. W każdym momencie możliwe jest częściowe lub całkowite spłacenie kredytu.

zobacz także:  Jak rozdzielność majątkowa wpływa na zdolność kredytową?

Kredyt hipoteczny PKO Bank Polski

W PKO Bank Polski istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego „Własny kąt”. Produkt ten był wielokrotnie nagradzany w rankingu Złoty Bankier. Okres kredytowania w PKO Bank Polski wynosi maksymalnie 35 lat. Bank finansuje nawet do 90% wartości nieruchomości. Możliwa jest karencja, zawieszenie spłaty kapitału wynosi do 36 miesięcy, jednak można na to zdecydować się tylko raz podczas okresu kredytowania. Kredytobiorca ma do wyboru kredyt w ratach równych lub malejących. Możliwa jest także wcześniejsza spłata kredytu.

Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski

W ING Bank Śląski do 9.06.2019 r. obowiązuje promocja na kredyt hipoteczny. Na zaciągnięte do tego czasu zobowiązania prowizja wynosi 0 zł. W dodatku skorzystać można z oferty „Najlepiej na swoim”, w której marża wynosi jedynie 1,85%. Mogą na nią zdecydować się osoby, które posiadają lub założą konto w ING Bank Śląski, a na ich konto co miesiąc wpłynie co najmniej 2 000 zł, przy czym nie musi to być wpłata jednorazowa.

Kredyt hipoteczny w Credit Agricole

Credit Agricole oferuje kredyt hipoteczny bez prowizji za wcześniejszą spłatę. RRSO takiego produktu wynosi 4,8%. W banku dostępnych jest kilka ofert dopasowanych do potrzeb klientów. Chcąc kupić za kredyt mieszkanie można zaciągnąć zobowiązanie mając co najmniej 10% wkładu własnego. Minimalna kwota kredytowania wynosi 40 000 zł, kredyt może być spłacany maksymalnie przez 35 lat. Po roku spłaty możliwe jest uzyskanie „wakacji kredytowych”, które odciążą domowy budżet. Kredytobiorca ma możliwość zdecydowania się na karencję w spłacie kapitału. Odroczenie może nastąpić w początkowym okresie spłaty, w przypadku nieruchomości z rynku wtórnego jest to termin do 12 miesięcy, natomiast jeżeli chodzi o rynek pierwotny, czas wynosi do 36 miesięcy.

zobacz także:  Kredyt po rozwodzie, kto spłaca kredyt na mieszkanie po rozwodzie?

Dodaj Twój komentarz