wtorek, 28 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych Czerwiec 2019

Kredyt gotówkowy to przyznawane przez bank na zasadach regulowanych przez Prawo bankowe zobowiązanie finansowe, które można przeznaczyć na dowolny cel. Taki kredyt może być krótko- lub długoterminowy. Oczywiście kluczowym parametrem jest tu oprocentowanie i warto przyjrzeć się ofertom uważnie pod względem Realnej Rocznej Stopy Oprocentowania => LISTA kredytów gotówkowych. Dobrze jest jednak upewnić się też, czy nie ma ukrytych kosztów – na prośbę klienta bank ma obowiązek przekazania mu formularza informacyjnego, gdzie wypisane będą wszystkie atrybuty kredytu. Poniżej można zapoznać się z kilkoma ofertami bankowymi. Na pełniejszą listę kredytów gotówkowych również warto rzucić okiem.

Kredyt gotówkowy w Eurobanku

Ten kredyt umożliwia pożyczenie nawet do 150 000 zł. Jest on też elastyczny pod względem okresu spłaty – może on wynosić od 3 do 108 miesięcy. Nie wymaga się tutaj płacenia prowizji za wcześniejszą spłatę. RRSO tego kredytu wynosi 26,02%. Dodatkową zaletą jest szybkość, z jaką podejmowana jest decyzja kredytowa – może to być zaledwie 15 minut od momentu wysłania formularza.

zobacz także:  Na czym można oszczędzać w domu? Pomysły na mądre oszczędzanie

Kredyt gotówkowy do 200 000 zł w BNP Paribas

Ten kredyt można zaciągnąć na sumę od 1 000 do 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 120 miesięcy. RRSO to tylko 10,68%. Wstępna decyzja może zostać podjęta przez telefon, jeżeli klient właśnie tą drogą zdecyduje się złożyć wniosek. Przy kredycie tym bank oferuje do wyboru aż cztery pakiety ubezpieczeń, które zapewnią realizację spłaty zadłużenia w sytuacji, gdy zajdą zdarzenia objęte ochroną ubezpieczeniową. Tym samym kredytobiorca zabezpiecza też swoją rodzinę przed koniecznością dokonywania w takich przypadkach dalszej spłaty kredytu.

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt z tak zwaną kieszonkową ratą można wziąć na sumę do 200 000 zł. Żeby to zrobić, nie trzeba odwiedzać oddziału, ani w ogóle wychodzić z domu. Wszelkie formalności można zrealizować online, a jeśli jesteśmy już klientami T-Mobile Usługi Bankowe, możemy złożyć wniosek bezpośrednio przez bankowość internetową.

Bank nie będzie od nas wymagał zaświadczenia o dochodach, ograniczając się do zweryfikowania naszej historii kredytowej BIK. Procedury przebiegają szybko – już w jeden dzień od zawarcia umowy środki zostaną przelane bezpośrednio na nasze konto. Raty są dość wygodne dzięki temu, że okres kredytowania może zostać rozciągnięty nawet na 10 lat.

zobacz także:  Oskarżenia AliExpress, Stanowisko Huawei... - przegląd 29 maj 2019

Szybki kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Od kredytu o takiej nazwie oczekujemy oczywiście przede wszystkim szybkości. I rzeczywiście pod tym względem nie powinien spotkać nas zawód. Gotówka wypłacana jest w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku. Nawet szybciej, jeśli zaciągamy kredyt przez internet – wtedy pieniądze mogą się znaleźć na naszym koncie nawet w 60 sekund od złożenia wniosku. Kwota kredytu może wynieść do 230 000 zł, a okres spłaty do 120 miesięcy.

Pożyczka z mikrokosztami w Alior Bank

Ta oferta umożliwia pożyczenie do 200 000 zł na okres od 2 do 5 lat. RRSO wynosi 13,7%, a średni miesięczny koszt za każdy pożyczony 1000 zł to 6 zł.

Dodaj Twój komentarz