piątek, 21 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych Kwiecień 2019

Kredyt gotówkowy to szybki sposób na to, aby zyskać dodatkową gotówkę. W ofercie banków znajdziesz zarówno kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, przyznawany na niewysokie kwoty, jaki i zobowiązanie opiewające na wyższe kwoty, dzięki któremu będziesz mógł sfinansować zakup samochodu czy gruntowny remont. A jak znaleźć najtańszy kredyt? Najprościej jest sprawdzać kalkulatory, porównywarki oraz rankingi kredytów gotówkowych, które w jednym miejscu zbierają i przedstawiają informacje o aktualnych ofertach banków. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie kredyty online posiadają atrakcyjne warunki w kwietniu 2019 roku, przeanalizuj poniższą listę ofert lub zobacz tu całe zestawienie.

Kredyty gotówkowe w Eurobanku

Eurobank umożliwia swoim klientów wybranie jednej z kilku opcji, w zależności od tego, jakiej sumy potrzebują. Najprościej i najszybciej można uzyskać pożyczkę przez internet. W jej przypadku nie jest konieczne przedstawienie zaświadczenia o dochodach, a pieniądze można uzyskać nawet w 15 min. Wszystko załatwiane jest sprawnie.

Oferowane są też kredyty gotówkowe do 150 000 zł, które mogą być zaciągane na maksymalnie 108 miesięcy. Jak je uzyskać? Wystarczy wypełnić formularz z danymi kontaktowymi – po jego przesłaniu pracownik banku do Ciebie oddzwoni i przedstawi wszystkie warunki. Następnie trzeba już tylko udać się do placówki banku i podpisać umowę z doradcą.

zobacz także:  Przepisy drogowe w Europie. Co musisz wiedzieć kiedy samochodem podróżujesz po Europie?

Kredyt online bez wychodzenia z domu w Alior Banku

Jeśli jeszcze się pośpieszysz, to będziesz mógł skorzystać z zimowej promocji Alior Banku – pożyczki bez prowizji, o korzystniejszym RRSO. Oprócz niższych kosztów jej zaletą jest to, że wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu – musisz tylko wysłać wniosek przez internet, po czym doradca kredytowy do Ciebie oddzwoni i telefonicznie ustalicie resztę formalności, a pieniądze mogą zostać wypłacone nawet tego samego dnia.

Starać możesz się o kwotę nieprzekraczająca 50 000 zł. Do tego istnieje możliwość skorzystania z dwóch innych produktów bankowych – Konta Jakże Osobistego oraz karty kredytowej Mastercard OK!

Kredyt gotówkowy do 200 000 zł w BNP Paribas

Spośród wymienionych ofert, kredyt gotówkowy w najwyższej kwocie oferuje BNP Paribas – tam możesz uzyskać nawet do 200 000 zł. Bank ten reklamuje się jako przyjazny Twoim pomysłom, a celem tej oferty jest wspieranie Twoich planów. Przy czym okres kredytowania wynosi do 120 miesięcy, ponadto możesz wybrać jeden z czterech pakietów ubezpieczenia.

Jeśli chcesz załatwić kredyt gotówkowy online, to musisz wypełnić formularz. Wtedy też skontaktuje się z Tobą konsultant, który przekażę wstępną decyzję oraz poinformuje, co robić dalej.

zobacz także:  Kredyt hipoteczny - dla kogo? Kto ma szanse, aby otrzymać kredyt hipoteczny?

Mini Ratka w PKO

W kwietniu warto zainteresować się także ofertą PKO – wybierając mini ratkę, czyli szybką pożyczkę przez internet, nie zapłacisz nic za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Co więcej, jeśli zaczniesz mieć problemy z wypłacalnością, bank daje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych przez maksymalnie 3 miesięcy.

Ponadto możesz liczyć na to, że pieniądze zostaną Ci wypłacone jeszcze tego samego dnia. A wniosek zgłosisz przez infolinię lub w oddziale banku.

1 komentarz

  1. Feliks pisze:

    Wziąłem pożyczkę po sporym rozeznaniu się w ofertach. Już wybór konkretnej pożyczki doradził mi konsultant i wreszcie wybrałem odpowiednią pożyczkę dla siebie.

Dodaj Twój komentarz