piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ile kosztuje wynajęcie striptizera? Na co może sobie pozwolić profesjonalny striptizer?

mężczyźni pozujący do zdjęcia

Striptiz męski jest popularnym urozmaiceniem różnego rodzaju imprez, głównie wieczorów panieńskich i urodzin. Zawód ten budzi kontrowersje, ale też zainteresowanie wielu osób. Jeśli jesteście ciekawi, ile kosztuje wynajęcie striptizera i jak wygląda jego praca, to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł.

Ile kosztuje wynajęcie striptizera

Mężczyzn, którzy rozbierają się za pieniądze jest całkiem sporo, dlatego też chcąc wynająć profesjonalnego striptizera na imprezę można przebierać w wielu ofertach. Panowie występują zarówno solo, jak i w grupach, prezentując ciekawe układy choreograficzne i robiąc niesamowite show. Oczywiście wraz ze stopniem profesjonalizmy, ilością striptizerów oraz specjalnymi życzeniami ze strony zleceniodawczyń rośnie cena tego typu usług.

Przeglądając ogłoszenia znajdujące się w internecie, można znaleźć panów chętnych do wystąpienia w roli striptizera już za 200 zł. Bardzo często należy również zwrócić im koszty dojazdu, jeśli impreza ma miejsce w dużej odległości od jego miejscowości jego zamieszkania. Średni koszt striptizerów to około 500 zł, jednak znaleźć można także znacznie droższe oferty. Profesjonalne grupy striptizerów niejednokrotnie żądają za pokaz nawet kilka tysięcy złotych.

zobacz także:  Pożyczki pod zastaw nieruchomości - rodzaje i opis pożyczek

Kim tak na prawdę są striptizerzy?

Wśród ludzi panuje bardzo silny stereotyp, że mężczyzna pracujący jako striptizer jest niezbyt inteligentny i na pewno nie posiada dobrego wykształcenia. Inni mężczyźni określają striptizerów mianem lalusiów, a dla kobiet paradoksalnie wcale nie są oni obiektem pożądania, oprócz tych kilku minut podczas pokazu, rzecz jasna. Tymczasem okazuje się, że bardzo wielu panów, którzy decydują się na to, by zarabiać w ten sposób ma bardzo często wyższe wykształcenie oraz dobry zawód, a striptiz jest formą realizacji swoich pasji, rozrywką lub sposobem na dodatkowy zarobek. W sieci można przeczytać wiele artykułów na temat mężczyzn, który próbowali swoich sił jako striptizerzy, na co dzień pracując jako lekarze, policjanci czy strażacy.

Na co może pozwolić sobie striptizer?

Choć striptiz to dla większości ludzi czysta rozrywka, to wielu panów traktuje ten zawód bardzo poważnie i mają swoje zasady, których bezwzględnie przestrzegają. Striptizerzy opowiadający o swojej pracy niejednokrotnie wspominają o sytuacjach, w których paniom będącym widownią puszczają hamulce. Przekraczają wtedy ustalone granice, składają dwuznaczne propozycje, a mężczyzna, jeśli jest prawdziwym profesjonalistą musi umieć zapanować nad sytuacją.

zobacz także:  PolskiBus, FlixBus integrują się! Co wiemy o FlixBus? Jak rozwijał się PolskiBus w Polsce?

Bez wątpienia striptizer nie może pozwolić sobie na pewne zachowania. Jego występ powinien być wcześniej dokładnie zaplanowany, przy szczególnym zwróceniu uwagę na to, aby nikt nie poczuł się niekomfortowo. Jeśli pokaz ma być niespodzianką dla jubilatki lub przyszłej panny młodej, to powinna być ona traktowana z najwyższym szacunkiem, przede wszystkim nie można przekraczać granicy intymności, jaką jest kontakt fizyczny.

komentarze 4

  1. Anna pisze:

    Striptizer na urodziny

Dodaj Twój komentarz