środa, 24 kwietnia 2024
HotMoney

TOP 6 kredytów samochodowych z najniższym oprocentowaniem

Kierownica w samochodzie

Kredyty samochodowe to często jedyne rozwiązanie, by stać się posiadaczem własnego pojazdu. Wiele banków je obecnie oferuje, ale produkty te mogą różnić się między sobą oprocentowaniem, prowizją, RRSO czy maksymalną kwotą lub czasem spłaty. W jakim więc banku warto wzięć kredyt samochodowy?

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank

Jednym z banków, który oferuje kredyt samochodowy jest Santander. Osoby, które wnioskują o taki produkt finansowy mogą liczyć na oprocentowanie od prawie 3% wzwyż, w zależności od indywidualnych czynników. RRSO natomiast oscyluje w granicach 11%. Czas spłaty kredytu samochodowego w Santander wynosi aż 96 miesięcy.

Kredyt samochodowy w mBank

Kredyt samochodowy w mBank ma dosyć korzystne oprocentowanie, ponieważ wynosi ono około 5%. Na podobnym poziomie utrzymuje się RRSO. Kusząca dla klientów jest natomiast prowizja, która wynosi 0%. Maksymalnie można wnioskować o kwotę aż 450 tysięcy złotych, natomiast okres kredytowania może wynieść najwyżej 120 miesięcy.

zobacz także:  Jak uzyskać kredyt firmowy ze złą historią kredytową?

Kredyt samochodowy w Deutsche Bank

W Deutsche Bank oprocentowanie kredytu samochodowego wynosi około 5%. Wyższa jest RRSO, ona przyjmuje wartość rzędu blisko 10%, podobnie jak prowizja. Maksymalny okres kredytowania w tym banku wynosi 120 miesięcy, a kredyt udzielany jest jedynie w polskiej walucie.

Kredyt samochodowy w BGŻ BNP Paribas

W BGŻ BNP Paribas oprocentowanie kredytu samochodowego ma wartość około 7%. Nieco mniejsza jest prowizja dla banku, ona wynosi 4%, wyższa natomiast jest RRSO – ponad 9%. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować w BGŻ BNP Paribas to aż 500 tysięcy złotych, a okres spłaty może wynosić do 60 miesięcy.

Kredyt samochodowy w Alior Bank

Kredyt samochodowy w Alior Bank przyciąga klientów głównie ze względu na prowizję, ponieważ wynosi ona 0%. Oprocentowanie produktu natomiast to wartość około 10%, podobnie jak Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Maksymalny okres kredytowania w Alior Bank wynosi 60 miesięcy. O ten kredyt można wnioskować osobiście w oddziale banku lub przez stronę internetową.

Kredyt samochodowy w PKO Bank Polski

Kredyt samochodowy można otrzymać także w PKO Bank Polski. Oprocentowanie produktu wynosi tam prawie 10%, prowizja dla banku jest trochę mniejsza – około 9%. Najwyższa jest RRSO, ponieważ ona ma wartość przeszło 15%. Jeżeli natomiast chodzi o maksymalny okres kredytowania to jest to 96 miesięcy.

zobacz także:  Kredyty i pożyczki pozabankowe - na co trzeba uważać korzystając z usług finansowych poza bankiem?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pojazdu i musisz wziąć na to kredyt samochodowy, porównaj tutaj oferty różnych banków, by wybrać produkt z najniższym oprocentowaniem.

1 komentarz

  1. feres768 pisze:

    Nie wiem czy chciałbym się zadłużać, tylko po to by kupić samochód.. może jeśli to byłoby moje wielllkie marzenie. Co zrobić żeby wcześniej spłacić kredyt – czy odsetki są wtedy mniejsze?

Dodaj Twój komentarz