wtorek, 28 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych Kwiecień 2019

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie wielu zobowiązań w jedno. Dzięki temu można płacić jedną ratę, w dodatku niższą niż dotychczasowe. Plusem kredytu konsolidacyjnego jest też to, że okres spłaty się wydłuża. Bardzo często podpisując umowę można też liczyć na dodatkowe pieniądze. Taki kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych jest więc okazją do tego, by ułatwić sobie spłacanie zobowiązań. Ten produkt ma w ofercie wiele banków. Warto sprawdzić nasz ranking kredytów konsolidacyjnych, by wybrać najkorzystniejszą opcję. Poniżej znajdziesz listę kredytów godnych uwagi, a jeśli będziesz chciał sprawdzić więcej ofert, to przejrzyj tutaj zestawienie kredytów konsolidacyjnych.

Kredyt konsolidacyjny – Eurobank

Eurobank to polski bank komercyjny, który specjalizuje się głównie w sprzedaży usług dla osób fizycznych. W ich ofercie znajdują się głównie kredyty konsumpcyjne i kredyty hipoteczne, ale i karty kredytowe czy konta osobiste. Nie zabrakło wśród produktów finansowych także rozwiązania skierowanego do zadłużonych osób. Jest nim bez wątpienia kredyt konsolidacyjny w Eurobanku. Pozwala na połączenie kilku rat w jedną. W ten sposób można pożyczyć nawet do 150 000 złotych, co więcej możliwe jest do tego uzyskanie dodatkowej gotówki, bez zwiększania wysokości rat. Co istotne, w przypadku kredytu konsolidacyjnego w Eurobanku, ma się gwarancję stałego oprocentowania przez cały okres spłaty. Spłatę zobowiązania można rozłożyć na 108 miesięcy. Z dodatkowych korzyści przy konsolidacji kredytów w Eurobanku wymienić warto możliwość skorzystania z wakacji kredytowych już po 6 ratach spłaconych w terminie, czy nawet obniżenia oprocentowania, jeśli ustawi się przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste w Eurobanku.

zobacz także:  Refinansowanie kredytu - co to jest, kiedy warto refinansować kredyt hipoteczny?

Kredyt konsolidacyjny – Alior Bank

Chcąc wybrać dla siebie najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny online, warto rozważyć również ofertę Alior Banku. Tak jak w Eurobanku, tak i tutaj wraz z konsolidacją można liczyć na dodatkową gotówkę na nowe wydatki, w dodatku wypłacone nawet w 1 dzień. W Alior Bank kredyt konsolidacyjny może wynieść nawet 200 000 złotych. Oprocentowanie jest bardzo niskie, bo na poziomie 5,9%. Co więcej, ma się możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Chcąc wziąć kredyt konsolidacyjny ranking bardzo ułatwia sprawę, ale nie zawsze można się z niego dowiedzieć takich rzeczy, jak na przykład to, że w Alior Banku akceptowanych jest wiele rodzajów źródeł dochodu, w tym umowa zlecenie i umowa o dzieło.

Kredyt konsolidacyjny PKO

Przeglądając ranking kredytów konsolidacyjnych zobaczyć można również ofertę banku PKO Bank Polski. Przenosząc wszystkie zobowiązania do niego można liczyć na jedną niską ratę. Co więcej, pożyczając więcej niż 50 000 zł, ma się szansę skorzystania z prowizji 0%. Na uwagę zasługuje też to, że w przypadku kredytu konsolidacyjnego w PKO jest do wzięcia ekstragotówka do 25% od sumy konsolidowanej kwoty. PKO Bank Polski oferuje również wakacje kredytowe nawet na 3 miesiące. Taka pożyczka konsolidacyjna może być zaciągnięta na okres od 1 do 120 miesięcy. W PKO BP można zdecydować się na ubezpieczenie za pośrednictwem Banku, co zagwarantuje pomoc w spłacie pożyczki.

zobacz także:  Jak dobrze wybrać dostawcę internetu? Na co uważać podpisując umowę?

Dodaj Twój komentarz