piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych styczeń 2020

Kredyty hipoteczne to jedne z popularniejszych produktów finansowych. Najczęściej zaciągane są w celu zakupu mieszkania. Zobowiązania te nie jest łatwo otrzymać. Głównie ze względu na wysokie kwoty, o jakie starają się kredytobiorcy. Banki skrupulatnie weryfikują klientów i oceniają ich zdolność kredytową, by upewnić się, że dana osoba będzie w stanie spłacać zobowiązanie przez wiele lat. Wybierając odpowiedni produkt finansowy, warto sugerować się rankingami kredytów hipotecznych, w których przedstawione są oferty różnych banków. Kredyty hipoteczne [pełna LISTA tutaj] mogą różnić się między sobą głównie RRSO. Które banki oferują takie długoterminowe zobowiązania w styczniu 2020 r. i czym wyróżniają się ich oferty?

Kredyt hipoteczny w Bank Millennium

W Banku Millennium kredyt hipoteczny umożliwia sfinansowanie nieruchomości nawet do 90% jej wartości. RRSO tego produktu wynosi nieco ponad 4,5%, natomiast prowizja 0%. Aktywni klienci banku mogą mieć obniżoną o 0,5% marżę. Raz w roku możliwe jest skorzystanie z wakacji kredytowych. Akceptowalne są różne źródła dochodu. Okres kredytowania w Banku Millennium wynosi maksymalnie do 35 lat. Klienci mogą również zdecydować się na wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego.

zobacz także:  Jak poprawić zdolność kredytową? Podpowiadamy!

Kredyt hipoteczny w BNP Paribas

BNP Paribas oferuje „Kredyt na dobrych warunkach” z niską marżą. Bank ten otrzymał nagrodę Złotego Bankiera w kategorii kredyt hipoteczny. Eksperci docenili elastyczne podejście do kredytobiorców, dostępność oraz niskie koszty. Oprocentowanie kredytu hipotecznego w BNP Paribas jest zmienne i wynosi od 3,5% w skali roku. Prowizja z kolei może mieć 0%. Możliwa jest również karencja w spłacie, a także łączenie celów kredytowania. Bank oferuje także refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość do roku wstecz. Kredytobiorcy mogą wybierać raty malejące lub równe, w zależności od indywidualnej sytuacji finansowej.

Kredyt hipoteczny w mBank

W mBank istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego „Aktywni bliżej swojego celu”. Jest to promocja skierowana do osób, które zdecydują się na wpływy z wynagrodzenia na rachunek w mBank i które przystąpią do Ubezpieczenia na Życie na minimum 5 lat. Kwota kredytu, o jaką można starać się w tym banku, wynosi co najmniej 150 000 zł, a maksymalny okres kredytowania to 420 miesięcy. Kredyt zaciągnąć można w ratach równych lub malejących. W każdej chwili klienci mogą zdecydować się na wcześniejszą spłatę zobowiązania.

zobacz także:  Jaki kredyt na remont domu i mieszkania?

Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski

W ING Bank Śląski do 12.01.2020 r. obowiązuje „Świąteczna wyprzedaż”. W jej ramach klienci chcący zaciągnąć kredyt hipoteczny zyskują prowizję 0% lub niższą ratę podczas całego okresu kredytowania. Kwota, o jaką można ubiegać się w ING Bank Śląski, wynosi od 100 000 zł wzwyż. Bank umożliwia sfinansowanie 80% wartości nieruchomości, 20% stanowi wkład własny. Maksymalny okres kredytowania wynosi 35 lat. Istnieje również możliwość zaciągnięcia kredytu na dom energooszczędny, jest on oferowany na preferencyjnych warunkach i nazywa się „EKO kredyt hipoteczny”.

 

Dodaj Twój komentarz