wtorek, 5 marca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych sierpień 2020

Znalezienie korzystnej oferty kredytu hipotecznego, która będzie dopasowana do twojej zdolności kredytowej, nie jest łatwe. Wyższy wkład własny, czy większe odsetki to tylko jedne z wielu utrudnień. Aby ci w tym pomóc, przedstawiamy kredyty hipoteczne [pełna LISTA dostępna tu], w które w sierpniu 2020 roku zasługują na uwagę. Pamiętaj jedynie, że oferty banków mają charakter informacyjny, ostateczne warunki zawsze ustalane są indywidualnie, na podstawie możliwości finansowych klienta. Dobrze jest jednak wiedzieć, z jakich opcji możesz skorzystać.

1. Kredyt hipoteczny Własny Kąt w PKO Banku Polskim

Kredyt hipoteczny Własny Kąt jest znany wszystkim tym, którzy chcieli lub chcą sfinansować zakup mieszkania, domu w ten sposób. Ta oferta PKO Banku Polskiego była niejednokrotnie nagradzana w rankingu Złoty Bankier, a to ze względu na atrakcyjne warunki.

To, co obecnie wyróżnią tę ofertę, to możliwość złożenia wniosku o zmianę sposobu oprocentowania kredytu ze zmiennego na stałe, co będzie obowiązywać przez 5 lat. Co więcej, istnieje także opcja zmiany formuły rat na równe, bądź malejące.

Oprócz tego warto wiedzieć, że PKO Bank Polski nie wymaga odpisu z księgi wieczystej dla nieruchomości wpisanych w Centralnej Bazie Danych Ksiąg Wieczystych.

zobacz także:  Najwyższe wygrane w LOTTO – gdzie padły, ile wynosiły?

2. Kredyt hipoteczny z niską marżą w BNP Paribas

To, co cechuje kredyt hipoteczny z niską marżą w BNP Paribas, to niskie koszty, elastyczne podejście oraz, co za tym idzie, dostępność. Te elementy sprawiły również, że oferta została nagrodzona statuetką Złotego Bankiera w kategorii kredyt hipoteczny.

W wielu przypadkach BNP Paribas nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, umożliwia za to przyznanie do 15% kwoty zobowiązania na dowolny cel. Klient ma możliwość łączenia celów kredytowania, w także zawieszania spłaty rat na kilka miesięcy. Ciekawą opcją jest refinansowanie środków zainwestowanych w mieszkanie lub w dom do roku wstecz.

3. Kredyt hipoteczny w banku Millenium

Kredytobiorców na pewno ucieszy wiadomość, że w banku Millenium możliwe jest finansowanie do 90% wartości nieruchomości, aczkolwiek trzeba liczyć się z tym, że część środków będzie musiała zostać dodatkowo zabezpieczona, co jest wymagane przepisami.

Inne, korzystne warunku to 0% prowizji za udzielenie kredytu, a także brak opłat w przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania. A jeśli będziesz mieć chwilowe problemy finansowe, to raz w roku możesz skorzystać z wakacji kredytowych.

zobacz także:  Ile Polacy pożyczają na zakup mieszkania?

4. Kredyt mieszkaniowy w Citi Handlowym

Jeśli chcesz kupić mieszkanie/dom z rynku pierwotnego lub wtórnego, możesz skorzystać z oferty banku Citi Handlowy. Istnieje także możliwość refinansowania kredytu hipotecznego w innym banku. Dużym plusem jest to, że wstępną decyzję możesz uzyskać w ciągu 4 dni. Natomiast ostateczna decyzja kredytowa zostanie podjęta nie później niż w 21 dni od złożenia wniosku.

5. Kredyt hipoteczny w mBanku

Już na samym początku mamy dobrą informację – w mBanku nic nie zapłacisz za rozpatrzenie wniosku o kredyt hipoteczny. Oprócz tego, że możliwe jest zaciągnięcie zobowiązania w złotówkach, istnieje opcja walutowego kredytu mieszkaniowego. Dotyczy euro, dolara amerykańskiego oraz funta brytyjskiego, przy czym musi być to waluta dominującego dochodu. Jeśli będziesz chciał wcześniej spłacić zobowiązanie, mBank nie nałoży na ciebie żadnych opłat, natomiast w przypadku prowizji można negocjować jej wysokość.

 

Dodaj Twój komentarz