piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych luty 2020

Kredyty hipoteczne, jak sama nazwa wskazuje, stanowią produkty finansowe, których zabezpieczenie stanowi hipoteka. Stanowi ona rzeczowy środek zabezpieczenia wierzytelności na nieruchomość. W sytuacji zaprzestania spłacania kredytu bank ma pełną możliwość jej zajęcia. Aby znaleźć najtańszą i najkorzystniejszą ofertę, należy dokładnie zapoznać się z najnowszym rankingiem kredytów hipotecznych. Kredyty hipoteczne [LISTA tutaj] są rozwiązaniem dla tych osób, które chcą kupić mieszkanie lub dom. Dowiedz się, jakie wymagania stawiają banki i gdzie można dostać korzystny kredyt hipoteczny w lutym 2020 roku?

Kredyt hipoteczny w PKO

Kredyt hipoteczny „Własny kąt” to oferta dla tych, którzy marzą o własnym mieszkaniu lub domu. RRSO dla kredytu zaciągniętego w PKO Banku Polskim wynosi 4,29%, natomiast dla kredytu w Banku Hipotecznym 4,21%. Oprocentowanie liczone jest na podstawie stopy zmiennej lub stałej przez 5 lat. Marża kredytu jest stosunkowo niska, a dla kredytobiorców stworzona została możliwość zawieszenie spłaty jednej raty w roku, tzw. wakacje kredytowe. Kredyt wypłacany jest w złotówkach i można liczyć na dofinansowanie nawet 90% wartości nieruchomości. Istnieje możliwość skorzystania z karencji, czyli zawieszenia spłaty kapitału nawet do 36 miesięcy. Jest to okazja jednorazowa w całym okresie kredytowania. Nie jest wymagany odpis z Księgi Wieczystej. Oferta kredytu zakłada możliwość wcześniejszej spłaty hipoteki, natomiast same raty mogą być równe, malejące lub z możliwością zmiany formuły. Środki uzyskane z kredytu mogą być wykorzystane na budowę, zakup lub remont domu, zakup mieszkania, garażu lub miejsca postojowego, zakup i zagospodarowanie działki rekreacyjnej, przebudowę pomieszczeń lub budynków.

zobacz także:  Jak dostać kredyt hipoteczny przy niskich dochodach?

Kredyt hipoteczny w Millenium Bank

Atrakcyjną ofertę a kredyt hipoteczny przygotował dla swoich klientów Millenium Bank, który oferuje kredyt przy zerowej prowizji i RRSO w wysokości 4,55%. Dzięki środkom pozyskanym z kredytu można sfinansować do 90% wartości nieruchomości. Klienci zainteresowani takim kredytem mogą liczyć na marże niższe nawet o 0,5%. Również w tym wypadku, możliwe są tzw. wakacje kredytowe, czyli zawieszenie spłaty jednej raty. Kredyt hipoteczny uzyskany w banku Millenium można przeznaczyć na zakup mieszkania lub domu zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym, na budowę lub rozbudowę domu, na remont lub modernizację czy refinansowanie kredytu mieszkalnego. Docelowym zabezpieczeniem kredytu hipotecznego w tym banku jest hipoteka na nieruchomości mieszkalnej, cesja praw z polisy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych oraz cesja praw z polisy ubezpieczeniowej na życie kredytobiorcy ze wskazaniem Banku jako jedynego uprawnionego do otrzymania świadczenia ubezpieczeniowego.

Kredyt hipoteczny w ING

ING proponuje indywidualne warunki kredytowania do 35 lat. Spłata może odbywać się w ratach równych lub malejących przy oprocentowaniu zmiennym, lub stałym przez 5 lat. Finansowane jest 80% wartości nieruchomości. Nie jest pobierana prowizja ani za wcześniejszą spłatę, ani nadpłatę kredytu. Środki z kredytu można przeznaczyć na dom, mieszkanie, działkę, remont, budowę, a także na spłatę kredytów innych bankach. Można również liczyć na kredyt na dom energooszczędny tzw. Ekokredyt hipoteczny. Przygotowani również dodatkowe pakiety ubezpieczeń, z którymi zyska się nie tylko bezpieczeństwo, ale przede wszystkim lepsze warunki kredytowe. Akceptowane są takie formy źródła dochodów jak umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura lub renta. Inne rodzaje zatrudnienia i uzyskiwania dochodów należy omówić z doradcą kredytowym.

 

Dodaj Twój komentarz