piątek, 19 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm sierpień 2019

Zaciągnięcie kredytu dla firm jest niekiedy jedynym sposobem na to, aby uruchomić lub rozwinąć działalność gospodarczą. Umożliwia zachowanie płynności finansowej, zakup niezbędnego sprzętu, wyposażenia. A jakie kredyty dla firm [ zobacz LISTĘ ] są najkorzystniejsze w sierpniu? Sprawdzamy, gdzie przedsiębiorcy mogą rozejrzeć się za kredytem inwestycyjnym, a także kredytem dla nowych firm. Ranking ten pomoże zorientować Ci się, jakie są obecnie warunki oferowane na rynku, czego możesz oczekiwać. Zapoznaj się z nim przed wysłaniem wniosku o kredyt na firmę – znając konkurencyjne oferty, łatwiej będzie Ci negocjować z bankiem.

Kredyt dla firm w Alior Banku

Alior Bank ma dla przedsiębiorców aż trzy możliwości. W jego ofercie znajdziesz kredyt na finansowanie działalności bieżącej, kredyt inwestycyjny, a także kredyt na finansowanie handlu. Oferty skierowane są zarówno do mikro, małych, jak i średnich przedsiębiorstw.

Można uzyskać kredyt firmowy do 600 tys. zł. Co ciekawe, wcale nie trzeba udawać się do siedziby banku – oferowany jest dojazd do klienta na jego życzenie. Pracownicy Alior Banku posiadają tablety, który umożliwiają złożenie i podpisanie wniosku w dowolnym miejscu. A decyzja kredytowa… może zostać podjęta nawet w 30 min.

zobacz także:  Ranking kredytów dla firm Maj 2019

Jeśli działalność gospodarczą prowadzisz powyżej jednego roku, możesz liczyć na wysokie kwoty zobowiązania. Do tego niskie oprocentowanie oraz długi okres spłaty sprawiają, że jest to propozycja dostępna dla każdego. Można się także skonsultować z profesjonalnym doradcą, który oceni, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla przedsiębiorcy. Istotne jest natomiast to, że wymagany jest PIT za minimum dziesięć miesięcy działalności.

Kredyt firmowy w BNP Paribas

BNP Paribas reklamuje się, że ma w swojej ofercie kredyty firmowe na różne potrzeby. To, co jest istotne, szczególnie dla początkujących przedsiębiorców, to możliwość uzyskania kredytu bez zabezpieczeń aż do 500 tys. zł.

Ponadto procedura wnioskowania o przyznanie środków jest uproszczona, wymagane jest minimum formalności. To sprawia, że zapracowani właściciele firm nie będą musieli tracić czasu na nieustanne wizyty w banku w celu dostarczenia kolejnej dokumentacji. Wstępną decyzję kredytową można też szybko uzyskać.

A co zrobić, aby dowiedzieć się o szczegółach oferty? Wystarczy wypełnić formularz, w którym należy podać swoje imię i nazwisko, telefon komórkowy, adres e-mail oraz NIP. Po jego wysłaniu pracownicy BNP Paribas oddzwonią do Ciebie.

zobacz także:  Ranking kredytów dla firm listopad 2019

Pożyczka dla firm w Aasa Polska

Aasa Polska oferuje szybką pożyczkę dla firm z „lekkimi ratami”. Jest to produkt bardzo elastyczny, dostępny dla większości działalności. Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 20 tys. zł, a okres spłaty nie może wynieść więcej niż 36 miesięcy.

Do kogo jest skierowana ta oferta? Przede wszystkim do osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą lub będących na samozatrudnieniu. Natomiast dla początkujących przedsiębiorców dobrą wiadomością będzie to, że pożyczkę można uzyskać od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

 

Dodaj Twój komentarz