niedziela, 26 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm Październik 2019

Żeby prowadzić firmę i odnosić na tym polu sukcesy, nie wystarczy talent i przedsiębiorczość. Potrzebne są również środki finansowe. Pieniądze te mogą zostać wydane na wdrożenie narzędzi i technologii, które umożliwią lub usprawnią funkcjonowanie firmy, na zakup niezbędnego sprzętu czy pomieszczeń – możliwości zresztą jest znacznie więcej. Wydatki, z jakimi trzeba się liczyć przy prowadzeniu własnej działalności, są niemałe. Skąd wziąć na to pieniądze? Oferowane przez banki kredyty dla firm (pełna LISTA tutaj) mogą stanowić rozwiązanie tego problemu. Poniżej opisujemy niektóre z ofert kredytowych, które można wziąć pod uwagę.

Pożyczka dla firm w Aasa Polska

W Aasa Polska osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą i samozatrudnione mogą zaciągnąć pożyczkę w wysokości do 20 000 zł. Okres spłaty jest bardzo elastyczny – wynosi od 1 do 36 miesięcy. Pożyczkę można wziąć już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

Kredyt dla firm w Alior Bank

W Alior Banku kredyt dla firm na dowolny cel można zaciągnąć w kwocie do 600 000 zł. Bardzo ułatwione są procedury. Nie tylko oferowany jest dojazd do klienta na jego życzenie, ale decyzja kredytowa zapada w 30 minut.

zobacz także:  Gdzie znaleźć tani kredyt dla firm? Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu firmowego?

Alior Bank oferuje firmom różne warianty kredytu, takie jak Łatwy Kapitał, Kredyt nieodnawialny na finansowanie bieżącej działalności, Kredyt nieodnawialny zabezpieczony hipoteką (aż do 20 lat okresu kredytowania) czy kredyt technologiczny, pozwalający pozyskać środki na zakup i wdrożenie nowych i ulepszonych technologii.

Kredyt dla firm w Ascot Finance

To ekspresowy kredyt przeznaczony dla właścicieli firm i spółek, ale także osób, które dopiero planują założyć działalność gospodarczą. Ten jeden produkt finansowy może pełnić funkcje pożyczki inwestycyjnej, operacyjnej, konsolidacyjnej lub pomostowej. Na cele związane z działalnością firmy pożyczyć można od 50 000 zł do nawet 3 000 000 zł.

Kredyt dla firm jest szeroko dostępny. Obowiązuje tylko niezbędne minimum formalności i nie przeprowadza się weryfikacji w bazach – akceptowani są nawet klienci z wpisami w Krajowym Rejestrze Długów.

Kredyt Fair w Idea Bank SA

Maksymalna kwota, na jaką można zaciągnąć ten kredyt, to 50 000 zł. Oprocentowanie wynosi tylko 4,99 %, a 0% dla osób realizujących wpływy. Nie ma prowizji ani dodatkowych opłat, a kredyt przyznawany jest bez konieczności przedstawienia zaświadczeń o dochodach. Cały proces odbywa się za pośrednictwem internetu. Kredyt zaciąga się na 12 miesięcy, ale istnieje możliwość jego odnowienia.

zobacz także:  Od czego zależy, co składa się na oprocentowanie kredytu hipotecznego?

Kredyt dla firm w RCB

W RCB klienci posiadający indywidualną działalność gospodarczą, spółkę jawną, cywilną lub partnerską mogą dla firmy wziąć kredyt w wysokości od 30 000 do 600 000 zł, pod warunkiem, że swoją działalność prowadzą bez zawieszenia przez co najmniej 12 miesięcy. Środki można uzyskać nawet już w 24 godziny.

 

1 komentarz

  1. damian pisze:

    Dlaczego wszyscy ciągle o tych kredytach? Teraz faktoring się bardziej opłaca (ja z nfg korzystam i wychodze lepiej niż na kredytach wczesniej)

Dodaj Twój komentarz