środa, 17 lipca 2024
HotMoney

Ranking kont dla firm Kwiecień 2019

Konto dla firm to produkt bankowy, który powinien być skrojony na miarę potrzeb przedsiębiorstw. Co to oznacza? Przede wszystkim istotne jest to, by dało się go dopasować do specyfiki firmy. Tak, by ponosić jak najmniejsze koszty prowadzenia rachunku, jednocześnie mając te usługi, które są najprzydatniejsze. Warto więc przed założeniem konta dla firm po otwarciu działalności lub zanim zmieni się bank na ten z bardziej przyjazną ofertą, porównać propozycje. Poniżej znajdziesz listę kont firmowych godnych uwagi. Sprawdź kwietniowy ranking i postaw na najlepszą z opcji dla swojego przedsiębiorstwa, a jeśli chcesz zapoznać się z pełną listą ofert, to znajdziesz ją tutaj.

Oferta kont firmowych Nest Bank

W ofercie Nest Banku znajdziemy dwie oferty kont dla firm. Pierwsze to propozycja dla wszystkich przedsiębiorców. Klienci banku mogą otworzyć rachunek BIZnest Konto. Jest to rachunek, którego prowadzenie nic nie kosztuje. Co więcej, nie trzeba płacić za internetowe krajowe przelewy Elixir, w tym także te do ZUS i US, a także za europejskie SEPA. Przedsiębiorcy, którzy założą to konto dla firm, mogą wypłacać za darmo gotówkę z wszystkich bankomatów w Polsce.

zobacz także:  Ile pieniędzy wyciągniesz na raz z bankomatu? Oto limity bankomatów dla poszczególnych banków

Nest Bank przygotował również ofertę dla firm, które do swojej działalności potrzebują terminala. BIZnest Konto dla firm z terminalem również jest za 0 złotych. Oznacza to, że za jego prowadzenie nie poniesie się żadnych kosztów. Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce również jest bezpłatna. Przedsiębiorcy nie muszą płacić również za przelewy krajowe, w tym oczywiście te do ZUS i US. Zakładając koto w Nest Banku właściciele firm mogą zyskać terminal płatniczy za 0 zł, a dodatkowo – nawet 100 zł w prezencie.

Rachunki firmowe w Alior Bank z bezpłatną księgowością

Także Alior Bank ma w swojej ofercie produkty bankowe skierowane do przedsiębiorców. Wybierając ten bank, klienci mogą zyskać szereg udogodnień. Co więcej, w zależności od prowadzonej działalności, mają możliwość wyboru spośród różnych wariantów.

Przykładowo za otwarcie konta dla firm iKonto Biznes nic się nie płaci, tak jak i za jego prowadzenie. Bezpłatne jest także wydanie karty do rachunku i korzystanie z niej. Przedsiębiorca zakładając to konto nie musi martwić się o opłaty za przelewy krajowe i do ZUS oraz US. Co ciekawe, na uwagę zasługuje również możliwość bezpłatnego korzystania z księgowości online.

zobacz także:  Gdzie najłatwiej dostać kredyt?

W banku postawić można również na Rachunek Partner. To opcja skierowana dla firm, które często tankują. Okazuje się, że w jego ramach można kupować tanie paliwo – za 3,99 zł i to z gwarancją stałej ceny. Oczywiście za prowadzenie konta się nie płaci, jeśli aktywnie się z niego korzysta. Bezpłatne są też przelewy internetowe Eixir oraz wypłaty z bankomatów Alior Banku. Warto zwrócić uwagę na fakt, że i tutaj możliwe jest skorzystanie z darmowej księgowości online.

Alior Bank przygotował dla klientów również Rachunek firmowy 4×4. Czym się charakteryzuje? Nie płaci się w nim za prowadzenie rachunku, za przelewy do ZUS i US, za korzystanie z karty debetowej oraz za księgowość online. Dodatkowo klienci mogą wybrać 4 pakiety korzyści za 10 zł miesięcznie każdy. Wyróżnić można: pakiet krajowy, gotówkowy, zagraniczny i oszczędny. Można wybrać dowolną kombinację pakietów i na bieżąco dopasowywać rachunek do potrzeb swojej firmy.

Volkswagen Bank – wysoko oprocentowane konto dla firm

Volkswagen Bank Polska oferuje klientom biznesowym zupełnie inne konto. Oczywiście można w nim liczyć na brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne są też przelewy i inne zlecenia online. Dla klientów istotne może być także to, że możliwa jest wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów. Największym atutem tego rachunku dla firm jest to, że ma ono wysokie oprocentowanie.

zobacz także:  Ile kosztuje cesarka? Cesarskie cięcie na życzenie?

Dodaj Twój komentarz