poniedziałek, 24 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kont dla firm grudzień 2019

W którym banku najlepiej założyć konto? To pytanie zadaje sobie praktycznie każdy, kto zakłada właśnie własną firmę i szuka najkorzystniejszych dla siebie rozwiązań. Idealne konto firmowe to takie, które jest wolne od opłat za jego prowadzenie, z darmowymi przelewami przez internet czy bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Co prawda nie ma obowiązku posiadania firmowego konta, jednak płynie z tego wiele zalet i korzyści. Dlatego w poniższym zestawieniu, znajdziesz listę aktualnych ofert na konta firmowe. Jeśli nie będzie to dla ciebie wystarczające, konta firmowe [pełna LISTA tu], dostępne porównywarki z pewnością ułatwią ci wybór najkorzystniejszej opcji.

Konto firmowe iKonto Biznes – Alior Bank

Jest to oferta stworzona dla osób prowadzących jednoosobową firmę i niebędących nawet klientem Alior Banku. Nie pobierane są żadne opłaty z tytułu otwarcia i prowadzenia konta, za wydanie i korzystanie z karty debetowej, dokonywanie przelewów internetowych krajowych oraz do ZUS czy Urzędu Skarbowego. Również za zero złotych można korzystać z bankomatów i wpłatomatów Alior Banku, prowadzenie księgowości online dostępną na portalu zafirmowani.pl. Nie pobierane są także opłaty za dokonanie 5 przelewów europejskich i 5 natychmiastowych miesięcznie.

zobacz także:  Urząd Skarbowy sprawdza przelewy? Uważaj na tytuły przelewów

Wniosek składasz wygodnie przez internet, podając swoje dane osobowe oraz dane firmy. Konto aktywowane jest przelewem z prywatnego konta i może być ono w innym banku. Z aktywnego konta można korzystać praktycznie od razu i odebrać nawet 1 500 złotych premii.

Konto firmowe mBiznes – mBank

Posiadając takie konto w mBanku, możesz liczyć na zerową opłatę za korzystanie z karty do konta bankowego. Masz pełną kontrolę nad finansami poprzez wygodną aplikację i serwis transakcyjny. Otrzymujesz dostęp do wszystkich sieci placówek bankowych oraz możesz liczyć na całodobową pomoc eksperta udzieloną online lub przez infolinię.

Nie są pobierane żadne opłaty za prowadzenie konta, pod warunkiem opłacania składki ZUS z rachunku. Za przelewy do Urzędu Skarbowego oraz ZUS nie zapłacimy żadnej prowizji, jak również za wypłatę gotówki powyżej 100 złotych z bankomatów Planet Cash, Euronet oraz Santander.

Konto można bardzo łatwo otworzyć osobiście w wybranej placówce, online lub zadzwonić na infolinię.

Konto firmowe Godne Polecenia – Santander

Opłata za prowadzenie konta wynosi 0 złotych a za samo założenie, można otrzymać nawet 900 złotych premii. Bank nie pobiera również opłat za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej, a wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, czy za 10 pierwszych przelewów natychmiastowych z BlueCash i miesiącu oraz za przelewy krajowe w systemie Elixir. Za otrzymywane sms kody aktywacyjne nie ponosimy żadnych opłat tak samo, jak za zlecenia stałe na konto w innym banku oraz za polecenia zapłaty w innej placówce bankowej.

zobacz także:  Czy urząd skarbowy sprawdza konta?

Uzyskanie 900 złotowej premii jest możliwe pod warunkiem wykonywania raz w miesiącu przelewów do ZUS i Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 złotych, wyrażenie wszelkich zgód marketingowych oraz za płatność kartą w wysokości maksymalnie 150 złotych miesięcznie przez 6 miesięcy.

Innymi zaletami posiadania konta firmowego w Santanderze jest nawet 6% zwrot za opłaty autostradowe, 4% zwrotu za hotele oraz 2% zwrotu za paliwo tankowane na stacji CircleK.

 

Dodaj Twój komentarz