niedziela, 26 maja 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych Lipiec 2019

Karta kredytowa to rodzaj karty płatniczej wydanej przez bank, związana jest ona z przyznanym limitem. Wysokość tej kwoty ustalana jest przez instytucję finansową, która bierze pod uwagę miesięczne dochody klienta oraz jego historię kredytową. W przypadku kart kredytowych istotny jest okres bezodsetkowy, czyli grace period. To czas, w którym banki nie pobierają odsetek od transakcji bezgotówkowych. W którym zatem banku zdecydować się na taki produkt? Warto przyjrzeć się wielu ofertom i sprawdzić najważniejsze parametry, pomocna w tym będzie => LISTA kart kredytowych oraz nasze subiektywne zestawienie na lipiec 2019.

Karta kredytowa Citi Handlowy

Karta kredytowa z Citi Handlowy to lider plebiscytu Złoty Bankier. Dostępna jest ona wraz z różnymi benefitami. Klienci mogą wybrać kartę Citi Simplicity, PremierMiles, World Mastercard lub BP Payback. Największą popularnością cieszy się Citi Simplicity. W jej przypadku nie płaci się za wydanie i obsługę karty, nie ma opłat za powiadomienia o transakcjach i limicie zadłużenia. RRSO wynosi natomiast 10,47%. Aby aplikować o taką kartę należy mieć co najmniej 18 lat, wymagany jest miesięczny dochód minimum 1 200 zł netto, w przypadku działalności jest to przynajmniej 2500 zł netto.

zobacz także:  Odwrócony kredyt hipoteczny - na czym polega, dla kogo jest przeznaczony?

Karta kredytowa mBank

W mBanku również do wyboru jest kilka kart kredytowych. Chętnie wybierana jest ta w wersji podstawowej. Jej RRSO wynosi 10,76%, a okres bezodsetkowy to 54 dni. Limit kredytowy ustalany jest przez bank, minimalnie to 1 500 zł, maksymalnie aż 20 000 zł. W mBank dostępne są jeszcze karty z programem Priceless Specials, z wysokim limitem kredytowym (do 200 000 zł), do mKonta Intensive oraz prestiżowe (z którymi można korzystać podczas podróży z saloników VIP na lotniskach).

Karta Bank Millennium Bank

Millennium Bank również oferuje kilka kart kredytowych. Wśród nich znajduje się karta Millennium Impresja z RRSO na poziomie 14,19%. Wybierając ją można liczyć do blisko 800 zł zwrotu rocznie za zakupy w sklepach wybranych partnerów. Za kartę bank nie ponosi opłat, jeśli w miesiącu przynajmniej raz dokona się transakcji. Millennium Bank oferuje także kartę Alfa, Gold (RRSO 13,48%), Platinum (RRSO 12,78%) czy WWF (wspiera kampanie WWF Polska).

Santander Bank Polska

W Santander Bank Polska klienci także mają możliwość wyboru karty dopasowanej do swoich potrzeb. Wśród nich jest karta kredytowa MasterCard Silver. Limit na niej może wynieść nawet 20 000 zł. Korzystając z tej karty korzysta się z programu lojalnościowego Priceless Specials, dzięki czemu zbiera się punkty i wymienia się je na nagrody. Jest jeszcze Karta 1|2|3, zyskać można z nią nawet blisko 800 zł rocznie za zakupy w wybranych sklepach. Limit natomiast wynosi aż do 50 000 zł. W Santander Bank Polska dostępna jest również karta kredytowa Visa Platinum z wysokim limitem kredytowym – do 150 000 zł. Z nią klienci zyskują bezpłatny wstęp do saloników VIP na lotniskach, mają możliwość rezerwacji luksusowych hoteli na całym świecie, a także korzystać mogą z bezpłatnego pakietu ubezpieczeń.

zobacz także:  Ranking kart kredytowych Czerwiec 2019

Dodaj Twój komentarz