czwartek, 13 czerwca 2024
HotMoney

Karty kredytowe z benefitami. Na których kartach kredytowych można dodatkowo zarobić?

Karta kredytowa

Wiele banków oferuje dodatkowe benefity obowiązujące podczas wyrabiania karty kredytowej, które dostępne są dla każdego klienta, bez żadnych, dodatkowych opłat. Dlatego zobacz, na których kartach kredytowych możesz zarobić i jakie są ich warunki.

Karta kredytowa w Citibanku

Zdecydowanie najbardziej rozbudowaną ofertę kart kredytowych z dodatkowymi benefitami posiada Citibank. To, co charakteryzuje każdą z nich, to brak opłaty rocznej za główną kartę oraz w większości przypadków – brak opłaty za powiadomienia sms. Obecnie w każdym przypadku RRSO wynosi 10,47%, jest więc na korzystnym poziomie. A co można ponadto uzyskać?

W jednej z promocji Citibank proponuje voucher do sieci sklepów Biedronka o wysokości 500 zł, w innej natomiast istnieje możliwość otrzymania głośnika JBL. Kolejnymi benefitami, dołączanymi do kart kredytowych w Citibanku, są vouchery na 300 zł do sklepu CityFit, e-karta o wysokości do 400 zł do Decathlona lub voucher na kwotę 300 zł, który można wykorzystać w drogeriach Hebe.

Jednak największą popularnością cieszy się karta City Simplicity, która umożliwia zwrot pieniędzy nawet do 400 zł. Jest to związane z rabatami i nagrodami za transakcje.

zobacz także:  Jak zwiększyć szanse na kredyt hipoteczny?

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas

Również BGŻ BNP Paribas stworzył korzystną ofertę kart kredytowych Mastercard. Co można dzięki nim zyskać? Kartę paliwową w wysokości 200 zł do sieci BP. Dodatkowo można dołączyć do programu mamBONUS, w ramach którego zbiera się punkty, które następnie wymienia się na nagrody lub vouchery. Wybierając karę kredytową Mastercard w BGŻ BNP Paribas klienci dostają 500 punków na start w programie mamBONUS.

A jak wygląda RRSO, czyli rzeczywisty koszt karty kredytowej? Wynosi 14,29%, jest więc wyższe, niż w Citibanku. Może to być jednak rekompensowane ciekawymi benefitami.

Karta kredytowa w Santander

Santander stworzył TurboKartę, która, jak określa sam bank, jest wsparciem dla kierowców. Co to oznacza? Że właściciel karty uzyskuje 3% zwrotu za każdą transakcję związaną z zakupem paliwa. To jednak nie wszystko – otrzymuje dodatkowo bezpłatny car assistance, a za korzystanie z karty nic nie płaci. Jednak RRSO jest najwyższe na tle poprzednich propozycji – wynosi 14,73%.

Karta kredytowa w Millenium

Millenium oferuje trzy rodzaje kart kredytowych: Alfa, Impresja oraz Visa/MasterCard. Dwie pierwsze generują dodatkowe możliwości, dzięki którym można zaoszczędzić. Jakie? 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów, co obowiązuje niezależnie od innych promocji i rabatów. Ponadto posiadacze karty kredytowej uzyskują pakiet Assistance oraz mogą korzystać z bezpłatnej usługi 3D-Secure, która gwarantuje bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji w internecie. Na koniec warto dodać, że karta Alfa skierowana jest do mężczyzn, natomiast Impresja do kobiet.

zobacz także:  Jak rozdzielność majątkowa wpływa na zdolność kredytową?

 

Pamiętaj, że oferty banków nieustannie się zmieniają, dlatego sprawdzaj listę kart kredytowych i porównuj ich warunki na bieżąco. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, który bank ma obecnie najkorzystniejszą dla Ciebie propozycję.

1 komentarz

  1. miła pisze:

    Mi się udało w Millenium, bo dostałam bon do Empiku. Teraz też mają akcję ze zwykłym kontem za polecania, więc można się tym zainteresować.

Dodaj Twój komentarz