środa, 24 kwietnia 2024
HotMoney

Gdzie szukać pożyczki gdy jesteś zadłużony lub bez zdolności kredytowej?

pożyczka bez zdolności kredytowej

Bywa, że nie potrafimy podołać spłacie wszystkich zaciągniętych zobowiązań, a bank rozpatruje negatywnie nasz wniosek o kredyt. W takiej sytuacji dobrze rozważyć pożyczkę w prywatnej firmie, gdzie liberalna polityka finansowa pozwala na udzielanie środków bez rygorystycznych wymogów. Gdzie szukać pożyczki gdy jesteś zadłużony lub bez zdolności kredytowej?

Pożyczki bez zdolności kredytowej – dla kogo?

Brak zdolności kredytowej jest znaczącą przeszkodą w procesie ubiegania się o pozytywną decyzję w kwestii udzielenia kredytu lub pożyczki gotówkowej. Bankowe procedury oparte są na ściśle określonych przepisach. Wytyczne Rekomendacji T Komisji Nadzoru Finansowego wskazują na konieczność weryfikacji zdolności klienta do spłaty zadłużenia, a uproszczone procedury dozwolone są jedynie w szczególnych przypadkach.

Osoby, które w ocenie banku nie będą w stanie podołać spłacie kredytu lub pożyczki muszą się liczyć z odmową udzielenia potrzebnych środków. W takiej sytuacji alternatywą jest pożyczka pozabankowa w firmie, która nie jest związana restrykcyjnymi uregulowaniami. W ofercie prywatnych placówek znajdziemy zarówno pożyczkę dla zadłużonych, pożyczkę bez baz, czy pożyczkę dla osób za komornikiem. To często jedyne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą liczyć na bankowe finansowanie z powodu negatywnych wpisów w bazach danych Biura Informacji Kredytowej, czy Krajowego Rejestru Długów.

zobacz także:  Ile kosztuje porada prawna w sprawie rozwodu? Koszty pomocy prawnej w czasie rozwodu

Gdzie szukać pożyczki dla zadłużonych?

Lista instytucji pozabankowych dysponujących ofertą pożyczki bez BIK jest szeroka, rynek finansowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, dlatego możemy wybierać spośród firm świadczących usługę chwilówki bez BIK, czy pożyczki bez zaświadczeń. Poniżej lista kilku, w których możemy poszukać odpowiedniej opcji:

  • Aasa Polska – szybka pożyczka w kwocie od 2 000 zł do 10 000 zł,
  • TakTo – kwota finansowania nawet do 25 000 zł,
  • Provema Credit – możliwość uzyskania pożyczki online w kwocie do 1 500 zł,
  • Rapida Money – możliwość wyboru poręczyciela, wtedy negatywna historia kredytowa nie ma wpływu na decyzję pożyczkową, oferta do 25 000 zł,
  • Super Rata – pożyczka do 6 000 zł przy minimum formalności,
  • Credissimo – oferuje szybkie pożyczki w kilku wariantach,
  • Rankomat.pl – pożyczka gotówkowa online w kwocie od 1 100 zł do 1 500 zł,
  • Hapi Pożyczki – dostępna opcja wakacji od spłat, pożyczka w kwocie od 8 000 zł do 25 000 zł,
  • Banknot – pożyczka w formie Odnawialnej Linii Pożyczkowej do 5 000 zł,
  • Kasa Tak – gotówka w kwocie do 10 000 zł.
zobacz także:  Kto jest na polskich banknotach? Dlaczego nie ma kobiet na banknotach PLN?

Co zrobić, aby otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej?

Najszybszą pomoc gwarantują pożyczki przez Internet, łatwy dostęp i uproszczona procedura pomagają poprawić finansową sytuację. Chcąc uzyskać pożyczkę dla zadłużonych dobrze skorzystać z oferty pożyczki online, gdzie często nie są wymagane zaświadczenia o dochodach oraz podstawie zatrudnienia, wystarczy złożyć odpowiedni formularz wraz z wymaganymi dokumentami. Decydując się na pożyczkę na dowód przez Internet trzeba koniecznie zwrócić uwagę na jej oprocentowanie, wysokość RRSO oraz dodatkowe koszty obsługi zaciągniętego długu.

Dodaj Twój komentarz