piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Co kupić chłopakowi na walentynki?

para zakochanych walentynki

Walentynki to święto zakochanych, które ma miejsce 14 lutego. Dzień ten to w kalendarzu liturgicznym kościoła katolickiego wspomnienie świętego Walentego, który uznawany jest za patrona zakochanych. Tradycja wysyłania sobie miłosnych listów ma swój początek w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej. Oprócz listów zakochani chętnie wręczają sobie również prezenty, co w takim razie można wręczyć chłopakowi?

Co kupujemy sobie na Walentynki?

Jeśli chodzi o to, co wręczyć swojej drugiej połówce na Walentynki, to wybór ogranicza wyłącznie nasza wyobraźnia i budżet, jaki możemy na ten cel przeznaczyć. Niektórzy są zwolennikami drobnych prezentów, które mają jedynie stanowić symbol uczuć i pamięci o drugiej osobie. Mogą to być czekoladki,czy butelka wina. Inni z kolei preferują praktyczne prezenty lub takie, dzięki którym można spędzić więcej czasu razem, a więc wspólne wyście do kina, na kolację do ulubionej restauracji lub weekend w hotelu ze SPA albo w jakimś urokliwym miejscu np. w górach.

Jak widać pomysłów jest naprawdę mnóstwo, jednak mimo to część osób ma problem z wyborem odpowiedniego podarku dla swojej drugie połówki. Wiele osób twierdzi, że zdecydowanie łatwiej jest znaleźć prezent dla kobiety niż mężczyzny. Co zatem można dać na Walentynki chłopakowi, partnerowi lub mężowi?

zobacz także:  Ceny u dentysty: wybielanie, wstawienie zęba, ile kosztuje leczenie kanałowe...

Co kupić chłopakowi na Walentynki?

Dużą popularnością wśród prezentów walentynkowych cieszą się kosmetyki. To praktyczny, ale jednocześnie również elegancki prezent. Możemy kupić specjalny komplet męskich kosmetyków lub wybrać jakiś perfum. Panowie często mają problem z wyborem odpowiedniego zapachu, dlatego taki gest ze strony ich ukochanej na pewno zostanie doceniony. Choć stereotypowo to mężczyźni zazwyczaj kupują paniom bieliznę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwrócić tym razem role i kupić swojemu chłopakowi na przykład walentynkowe bokserki.

Walentynki to też dobra okazja, aby spełnić któreś z marzeń naszego ukochanego. Być może jest coś, o czym marzył od dawna, np. element stroju sportowego, jakiś gadżet, gra komputerowa lub książka. W takich sytuacjach przydaje się wiedza na temat zainteresowań lub pasji naszej drugie połówki.

Zaskocz swojego chłopaka w Walentynki!

Utarło się, że to kobiety z reguły czekają na to, aż mężczyźni je zaskoczą. A gdyby tak odwrócić role i zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi? Na pewno zapamiętałby takie Walentynki na długo. Czym można zaskoczyć swojego wybranka? Na pewno zrobi na nim wrażenie niekonwencjonalne podejście do obchodów święta zakochanych. Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, to tego dnia można wybrać się np. na ściankę wspinaczkową. Ciekawym pomysłem jest też relaks w termach lub saunarium. Bardzo romantycznym sposobem spędzenia tego dnia jest wyjście na łyżwy, a potem na wspólną kolację.

zobacz także:  Ceny u ginekologa, ile kosztuje wizyta u ginekologa?

Jeśli Walentynki wypadają w tygodniu, to tego rodzaju plany można odłożyć na weekend. Ukochany na pewno nie będzie miał tego za złe, a niespodzianka będzie jeszcze większym zaskoczeniem.

komentarze 2

  1. Renia pisze:

    Jestem zdania, że nie ma co dawać sobie upominków. Zdecydowanie lepiej jest spędzić ten dzień razem. Wyjście do kina, na kolację, wyjazd do SPA – to wszystko doskonałe sposoby na świętowania Dnia Zakochanych.

  2. amelka pisze:

    Najlepiej jest wyjechać. Szczególnie, że facetowi raczej trudno jest coś kupić, a większość pomysłów to pierdoły, które szybko lądują na dnie szafy.

Dodaj Twój komentarz