poniedziałek, 15 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm wrzesień 2019

Kredyty firmowe to środki, które można przeznaczyć na uruchomienie lub rozwój działalności gospodarczej. Dostępnych jest kilka rodzajów tych produktów: kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, kredyt technologiczny, kredyt pomostowy, kredyt hipoteczny i kredyt w rachunku bieżącym. Pozwalają one na utrzymanie płynności finansowej, zakup nowych urządzeń, modernizację siedziby firmy itp. Decydując się na zaciągnięcie kredytu firmowego, warto sprawdzić, jakie są oferty różnych banków. Pomocne w tym są porównywarki i rankingi kredytów dla firm, w których zobaczysz aktualne oferty. Kredyty dla firm (sprawdź LISTĘ), które warto rozważyć we wrześniu 2019 r. przejrzysz poniżej.

Kredyt dla firm w Alior Bank

Decydując się na kredyt dla firm w Alior Bank można liczyć na kwotę w wysokości nawet 600 000 zł. Środki pozyskane w ten sposób mogą być przeznaczone na dowolny cel. Decyzja kredytowa zostaje podjęta już w ciągu 30 minut od złożenia wniosku. Produkty finansowe w Alior Bank skierowane są zarówno do mikro, małych, średnich, ale i dużych firm. Przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność przez co najmniej rok, mogą liczyć na wyższe kwoty kredytu. Alior Bank oferuje finansowanie działalności bieżącej, również z gwarancjami de minimis, kredyt inwestycyjne oraz finansowanie handlu.

zobacz także:  Jak wziąć kredyt przez internet? Na co uważać podczas zaciągania kredytu online?

Kredyt firmowy w Idea Bank

W Idea Bank dostępnych jest kilka kredytów dla firm. Wśród nich jest kredyt FAIR, który charakteryzuje się limitem w rachunku do 500 000 zł. Prowizja jest jednorazowa i wynosi 7,99%. Z produktu mogą skorzystać osoby, których działalność prowadzona jest od co najmniej roku. Oprócz tego jest kredyt dla przedsiębiorców. Jego maksymalna kwota wynosi do 400 000 zł, a środki mogą pojawić się na koncie w 1 dzień. Nie są wymagane zaświadczenia w urzędów. Są również kredyty inwestycyjne, w których kwota ustalana jest indywidualnie oraz kredyty na innowacje technologiczne (dotacja do 70% wydatków kwalifikowanych inwestycji).

Kredyt dla firm w ING Bank Śląski

W ING Banku Śląskim jest kilka opcji dla firm. Dostępna jest pożyczka firmowa na dowolny cel. Kwota, o jaką można wnioskować, maksymalnie wynosi nawet 1 200 000 zł. Nie są wymagane zaświadczenia z urzędów, faktury czy biznesplany. Pożyczka może być spłacana nawet przez 10 lat. ING Bank Śląski oferuje również finansowanie hipoteczne. Taka pożyczka z zabezpieczeniem hipotecznym może być przeznaczona na dowolny cel związany z funkcjonowaniem i rozwojem firmy. Maksymalnie wnioskować można o 1 200 000 zł, a okres spłaty wynosi do 10 lat. Możliwe jest również otworzenie linii kredytowej dla firm. Prowizja od niewykorzystanej kwoty to 0%. Maksymalna kwota linii natomiast wynosi nawet 500 000 zł.

zobacz także:  Od ilu lat można mieć konto w banku? TOP 3 ofert kont młodzieżowych we wrześniu

Kredyt dla firm w Santander Bank Polska

W Santander Bank Polska także dostępnych jest kilka możliwości dla firm. Wśród nich wymienia się kredyt Biznes Ekspres, który przeznaczony może być na dowolny cel związany z bieżącą lub inwestycyjną działalnością firmy. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 500 000 zł. Nie ma konieczności przedstawiania faktur przy ubieganiu się o taki kredyt. Dostępny jest również Biznes Ekspres EBI, który udzielany jest ze środków Europejskiego Banki Inwestycyjnego (maksymalna kwota to 500 000 zł, okres kredytowania do 5 lat). W Santander Bank Polska przedsiębiorcy mogą również wziąć kredyt firmowy w rachunku bieżącym, kredyt obrotowy (do 150 000 zł bez zabezpieczenia) lub kredyt Biznes Ekspres dla Profesjonalistów (do 500 000 zł).

 

Dodaj Twój komentarz