piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kont osobistych październik 2019

Szukasz najlepszego konta osobistego, bez opłat, a wręcz – generującego dodatkowe korzyści? Zapoznaj się z naszym rankingiem, w którym omawiamy najciekawsze oferty w październiku. Zobacz, które konto osobiste [pełna LISTA dostępna jest tu] będzie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Przy okazji sprawdź, gdzie dostępne jest darmowe konto osobiste, a gdzie unikniesz opłat dzięki spełnieniu kilku podstawowych warunków. Zawsze szukaj aktualnych promocji, w czym pomoże Ci nasz ranking kont osobistych w październiku 2019, w którym przedstawiamy oferty Nest Banku, Alior Banku, Millenium, BNP Paribas i PKO Banku Polskiego.

Konto osobiste w Nest Banku

Zaczniemy od Nest Banku, który w ostatnich miesiącach wiedzie prym, jeśli chodzi o konto osobiste. Dlaczego? Ponieważ jego zasady są bardzo proste: nic nie zapłacisz za prowadzenie konta, wydanie i używanie karty płatniczej, a także za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów.

Co więcej, Nest Bank nie wymaga minimalnej miesięcznej wpłaty na konto. Przy okazji warto sprawdzić inną wersję tego produktu – Nest Konto z Nest Lokatą Witaj, gdzie oprocentowanie może wynosić do 4% w skali roku. Przy czym minimalna wartość lokaty musi to 1 000 zł.

zobacz także:  Ranking kont dla firm listopad 2019

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Darmowe konto osobiste ma również w swojej ofercie Alior Bank, chociaż w tym wypadku konieczne jest spełnienie dodatkowych warunków. Za prowadzenie rachunku nic nie zapłacisz, jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub gdy zostanie zapewniony jednorazowy, miesięczny wpływ na konto w wysokości min. 1 500 zł. Przy czym tutaj warto pamiętać, że kwota ta nie może być rozdzielona na dwie transze.

Natomiast korzystanie z karty debetowej będzie bezpłatne, o ile miesięcznie wykonasz transakcje bezgotówkowe o wartości 300 zł. Alior Bank zapewnia mobilny dostęp do konta, a także płatności BLIK, HCE oraz Android Pay.

Konto 360° w Millenium

Mniej wymagań jest do spełnienia w Millenium. Tam unikniesz opłat za konto Konto 360°, jeśli na rachunek będę miesięcznie dokonywane wpływy w łącznej wysokości m.in. 1 000 zł oraz gdy wykonasz przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM.

Spełnienie tych warunków to nie tylko możliwość bezpłatnego korzystania z ROR. Nie zapłacisz też za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty, a także za przelewy na telefon. Oprócz tego możesz otrzymać bezpłatny Pakiet Bardzo Pomocny na 12 miesięcy. Dzięki temu możesz skorzystać z pomocy fachowców do 7 razy w roku za darmo.

zobacz także:  Oskarżenia AliExpress, Stanowisko Huawei... - przegląd 29 maj 2019

Konto na plus w BNP Paribas

Czym wyróżnia się oferta BNP Paribas? Podstawowe warunki są tak naprawdę „standardowe” – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 0 zł, bezpłatna jest wypłata gotówki z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów banku oraz Planet Cash.

Jeśli natomiast skorzystasz z promocji Konto na plus i założysz Kartę Korzystaj Aktywnie, możesz odebrać premię nawet do 320 zł. Za otwarcie konta oraz wykonanie w październiku transakcji bezgotówkowych za min. 500 zł otrzymasz 150 zł. Natomiast jeśli od listopada do grudnia, w każdym z tych miesięcy, wykonasz transakcje bezgotówkowe o wartości min. 500 zł oraz otrzymasz łączne wpływy na kwotę min. 1 000 zł, to zyskasz dodatkowo 170 zł.

Konto za Zero w PKO Banku Polskim

Możesz też bezpłatnie korzystać z konta osobistego w PKO Banku Polskim. Tam opłaty za prowadzenie konta i korzystanie z karty płatniczej mogą wynosić 0 zł. Darmowe będą wypłaty z bankomatów, ale tylko tych należących do PKO. Oferta banku wyróżnia się tym, że możesz otrzymać debet na koncie do 1 000 zł bez odsetek przez 30 dni.

 

Dodaj Twój komentarz