środa, 24 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych luty 2020

Karta kredytowa to rodzaj karty płatniczej. Jest ona przyznawana na wniosek klienta, bank ustala konkretny limit kredytowy, biorąc pod uwagę comiesięczne dochody i historię kredytową. Za pomocą karty kredytowej można dokonywać płatności bezgotówkowych, wykonywać przelewy, a także wypłacać pieniądze z bankomatu, zatem działa ona podobnie jak karta debetowa. Karty kredytowe [tu pełna LISTA] dostępne są w wielu bankach, decydując się na konkretny produkt, należy zwrócić uwagę na okres bezodsetkowy, opłaty za usługi i ewentualne bonusy. Poniżej opisujemy karty kredytowe, jakie można wybrać w lutym 2020 r.

Karta kredytowa w Citi Handlowy

W Citi Handlowy klienci mają do wyboru kilka kart kredytowych. Pierwsza z nich to „Citi Simplicity”. Opłata roczna za jej wydanie i obsługę wynosi 0 zł. Bezpłatne są także powiadomienia o braku spłaty. RRSO tego produktu to 10,47%. Druga karta to „PremierMiles”. Decydując się na nią, klient dostaje na powitanie 2 000 Citi Mil po pierwszej transakcji bezgotówkowej. Za każde wydane 5 zł dodawana jest 1 Citi Mila. Kartą można płacić dosłownie wszędzie, nie ma ona terminu ważności, ponadto możliwe jest także korzystanie z cashback. Jej RSO wynosi 12,98%. Citi Handlowy oferuje jeszcze kartę „World Mastercard” z programem lojalnościowym i „BP Payback”.

zobacz także:  Ranking kart kredytowych Lipiec 2019

Karta kredytowa w Millennium Bank

W Millennium Bank jest kilka kart kredytowych, które różnią się między sobą parametrem RRSO i bonusami. Wśród nich wymienia się kartę „Millennium Impresja”, dzięki niej można korzystać z wielu promocji, do tego jest możliwość zwrotu 200 zł w ramach ograniczonej puli nagród banku. Obsługa karty jest bezpłatna przez rok, jeśli w miesiącu zostanie wykonana co najmniej 1 bezgotówkowa transakcja. RRSO tego produktu wynosi 15,08%. Ponadto jest jeszcze karta „Millennium Alfa” z limitem minimum 3 000 zł. Jej posiadacze mogą dostać 5% zwrotu za zakupy u partnerów banku. W dodatku klient otrzymuje pakiet Assistance Alfa, który przydaje się w sytuacjach, kiedy zepsuje się jego samochód lub awarii ulegnie np. sprzęt domowy.

Karta kredytowa w Credit Agricole

Standardowym produktem w Credit Agricole jest „Karta kredytowa Classic”. Jej limit może wynosić do 10 000 zł, a skorzystać z niej mogą osoby otrzymujące dochód w wysokości co najmniej 500 zł netto. Oprocentowanie tego produktu wynosi 15,83%. Jest jeszcze karta „Silver” (od 1 400 zł dochodu netto) i „Gold” (powyżej 3 000 zł netto). Credit Agricole dysponuje również produktami partnerskimi, czyli takimi, które oferują dodatkowe bonusy za zakupy w określonych sklepach. Wśród nich wymienia się „Kartę kredytową Mastercard Decathlon”, „Kastę kredytową Visa Auchan” i „Kartę kredytową Leroy Merlin”.

zobacz także:  Najtańszy kredyt gotówkowy, jak szukać najtańszego kredytu gotówkowego?

Karta kredytowa w Santander Consumer Bank

W Santander Consumer Bank dostępnych jest kilka kart kredytowych, wśród nich „Mastercard Silver”. Jej limit wynosi 1 000 zł – 20 000 zł. W ramach karty obowiązuje program lojalnościowy, za pomocą którego zbierane są punkty wymieniane na nagrody. RRSO tego produktu wynosi 13,95%. Ponadto w ofercie jest „Karta kredytowa 1|2|3”, dzięki której można uzyskać zwrot nawet 760 zł rocznie za zakupy w partnerskich sklepach. Dodatkowo karta ma wysoki limit, aż do 50 000 zł.

Dodaj Twój komentarz