piątek, 24 maja 2024
HotMoney

Ile kosztuje wypożyczenie auta w Warszawie, Gdańsku..?

kluczyki do samochodu

Chcesz wynająć samochód w którymś z większych miast Polski? Wybierasz się do Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa lub Poznania i nie wiesz, ile będziesz musiał zapłacić za dobę wynajmu samochodu? Podajemy przykładowe ceny wynajmu aut w największych polskich miejscowościach.

Ile kosztuje wypożyczenie auta w Warszawie?

Warszawa jako stolica kraju, dla wielu jest tożsama z wyższymi cenami produktów i usług. A jak jest z wynajmem aut? Ile zapłacić trzeba za wynajem samochodu osobowego w Warszawie? Czy cena w firmach będzie taka sama, czy ktoś ma najbardziej konkurencyjną ofertę?

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie (www.wypozyczalnia-aut24.pl) opłatę za dobę uzależnia od ilości dni, na jakie potrzebne jest auto. W sytuacji, gdy chce się wynająć samochód klasy A na 1-4 dni, trzeba liczyć się z opłatą 69 złotych za dobę, a jeśli ma trwać dłużej – 59 zł za dobę.

Z kolei Wypożyczalnia samochodów Cargarden policzy 80 zł za jeden dzień w przypadku 1-4 dób.

Kwotę 79,95 zł należy zapłacić za samochód klasy A, jeśli wypożyczy się go w wypożyczalni DSD Rent a car. Oczywiście jest to opłata za dobę w najkrótszym wymiarze, a więc gdy pojazd jest potrzebny na 1-3 dni.

zobacz także:  Kredyt gotówkowy i jego oprocentowanie, czyli koszt kredytu gotówkowego

Ile za wypożyczenie samochodu w Gdańsku?

Na terenie Gdańska działa m.in. wypożyczalnia samochodów Baltic Cars. W ofercie mają szeroką gamę samochodów. Najtańszy, bo takie wybieramy do zestawienia, jest Smart. W jego wypadku za dobę zapłacić należy 40 złotych.

Będąc w Gdańsku skorzystać można również z oferty firmy Autocash. Za wynajem auta klasy A, a więc przykładowo Skody Citigo, zapłacić należy 85 złotych, jeśli potrzebuje się go na 1-2 dni.

W Gdańsku rozważyć można też ofertę wypożyczalni samochodów Topcars. Za pojazd klasy A uiścić należy opłatę 89 złotych. Obowiązuje za każdą dobę, jeśli wynajmuje się samochód na 1-7 dni.

Ile zapłacisz za wynajem auta we Wrocławiu?

A jak wyglądają opłaty za wynajem auta we Wrocławiu? W mieście działa m.in. Wypożyczalnia TANI-WYNAJEM. Chcąc wypożyczyć samochód klasy A na jeden dzień należy zapłacić 83 złote, a w przypadku 2-7 dób jest to już koszt 71 złotych za jeden dzień.

We Wrocławiu działa również wypożyczalnia Prestige Cars. Jeśli chce się w niej wypożyczyć samochód klasy A, należy liczyć się z kosztem 99 zł za 1-3 dni lub 89 zł, gdy potrzebuje się pojazdu na 4-7 dni.

zobacz także:  Polisa turystyczna – na co uważać podczas wyboru ubezpieczenia?

Wypożyczalnia samochodów Pol- Motors Wrocław to firma również działająca na terenie stolicy województwa dolnośląskiego. Samochody grupy A, a wśród nich Ford KA +, Suzuki Celerio i Hyundai i10 wymagają opłaty za 1-3 dni w wysokości 70 zł za dobę, a decydując się na najem na czas 4-7 dni, zapłacić już trzeba tylko 65 złotych.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie – jakie ceny?

Jeśli wyląduje się w Krakowie i potrzebny jest samochód na kilka dni, ma się do wyboru wiele wypożyczalni. Trzydrzwiowe auta klasy A w ABCO wynajmowane na 1-3 dni wymagają opłaty 79 złotych za dobę. Tu do wyboru jest VW Up!, Toyota Aygo, Skoda Citigo.

Z kolei Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto w klasie A+ ma Nissana Micrę. 62,30 zł – tyle wynosi opłata za każdą dobę, gdy pojazd wynajmuje się na czas 1-3 dni, 58,80 zł – na czas 4-7 dni.

Wynajem auta w Q24 Rent a Car w Krakowie, gdy potrzebuje się samochodu kasy A, a więc Fiata Pandy, to koszt 65 zł za dobę na czas 2-4 dni lub 60 zł za dobę za okres 5-20 dni.

zobacz także:  Ile kosztuje skok na bungee?

Ile kosztuje wynajem auta w Poznaniu?

Chcąc wynająć samochód w Poznaniu, można skorzystać z Wypożyczalni samochodów MEGA TANIO. Wybierając samochód klasy A, zapłacić należy 79 złotych za dobę.

W przypadku wypożyczalni Express Car Rental, trzeba liczyć się z opłatą 77 złotych za dobę, ale do tego jest jeszcze 50 złotych jednorazowej opłaty przygotowawczej.

Wypożyczalnia samochodów Poznań MyCar ceny ma jeszcze odmienne. Za 1 dzień najmu auta klasy A zapłacić należy 120 złotych. Gdy samochód potrzebny jest na okres 2-4 dni, wówczas każda doba jest płatna 90 złotych.

Oczywiście ceny zaprezentowane w powyższym artykule pochodzą z cenników firm i mogą ulec zmianie. Często – jak widać w tekście – zależą od tego, na jaki okres potrzebny jest samochód. Da się negocjować warunki, często pojawiają się okresowe promocje. Widać z zestawienia wyraźnie, że najem auta klasy A nie jest kosztowny. Da się za mniej niż 100 złotych za dobę wynająć samochód w każdej z zaprezentowanej miejscowości.

Dodaj Twój komentarz