piątek, 19 lipca 2024
HotMoney

Co kupić chłopakowi na urodziny?

Mężczyzna z prezentem

Wybór odpowiedniego prezentu wielu osobom przysparza problemów, a przecież na urodziny wypadałoby coś podarować. Wbrew pozorom, dużo trudności mamy zazwyczaj z prezentami dla osób, które dobrze znamy i często kupujemy im coś na różne okazje. Istnieje jednak kategoria prezentów uniwersalnych, które zawsze będą trafione. Co więc warto kupić chłopakowi na urodziny?

Gadżety, które lubią mężczyźni

Większość mężczyzn, szczególnie tych młodych, uwielbia różnego rodzaju gadżety. Można więc pomyśleć o tym, by sprawić je im na urodziny. Warto jednak dopasować je do gustu, ale i do potrzeb osoby obdarowywanej. W tej kwestii nie istnieją uniwersalne prezenty, muszą być one spersonalizowane. Do takich gadżetów można zaliczyć np. akcesoria elektroniczne. Wielu chłopaków marzy o tym, by założyć na rękę smartwatcha czy dostać nowe, designerskie słuchawki, które zapewnią wysoką jakość słuchanej muzyki. Popularne są także zwykłe zegarki na rękę, jednak muszą być one dopasowane do stylu, w jakim ubiera się najczęściej chłopak. Mogą być one eleganckie lub sportowe. Jeśli mężczyzna lubi dobrze wyglądać i często nosi koszule, warto rozważyć zakup spinek do mankietów w różnych ciekawych kształtach.

zobacz także:  Jak długo trzymać rachunki za gaz, prąd i telefon itp

Sportowe prezenty dla chłopaków

Jeżeli chłopak interesuje się sportem i jest zapalonym kibicem któregoś z klubów, wybór prezentu na urodziny jest nieco łatwiejszy. Fani piłki nożnej z pewnością będą zadowoleni z gry FIFA19, w którą będą mogli grać godzinami na konsoli. Warto rozważyć także zakup kolekcjonerskich gadżetów, np. koszulek ulubionej drużyny, kubków czy innych akcesoriów. Dobrym pomysłem będzie także zakup biletu na mecz klubu, któremu chłopak kibicuje. Można też pomyśleć o wycieczce, podczas której głównym punktem zwiedzania będzie jeden ze znanych, europejskich stadionów. Pomysłów jeżeli chodzi o prezenty sportowe jak widać nie brakuje. Chłopakom, którzy sami czynnie uprawiają sport można kupić jakiś gadżet, który przyda im się podczas ćwiczeń. Może to być bidon, etui na telefon zakładane na rękę, opaska licząca kroki czy puls, kask, czy ochraniacze. Wszystko zależy tutaj od zainteresowań osoby, dla której wybieramy prezent.

Uniwersalne prezenty dla chłopaków

Istnieje jeszcze grupa prezentów, które zazwyczaj są trafione, jeśli oczywiście dopasuje się je do danej osoby. Wśród nich są perfumy, jednak trzeba wiedzieć, jaki gust ma osoba, która ma zostać nimi obdarowana. Niektórzy mężczyźni wolą zapachy słodkie, inni bardziej orzeźwiające. Warto więc dowiedzieć się, jakie perfumy preferuje jubilat, można to zrobić np. sprawdzając obecny flakonik z ulubionym zapachem. Wśród takich uniwersalnych prezentów znajdują się jeszcze te galanteryjne. Mogą to być np. skórzane paski, rękawiczki, portfele, wizytowniki, etui, teczki, aktówki, czy saszetki. One jednak również powinny być dopasowane do preferencji danej osoby. Wiele zależy także od wieku chłopaka. Inne potrzeby będzie miała bardzo młoda osoba, a inne nieco starsza i już pracująca.

zobacz także:  Pracownicy LOT-u zapowiadają strajk - czy jest się czego obawiać?

komentarze 2

  1. danserka pisze:

    W przypadku mojego faceta sprawdzają się prezenty sportowe. Ostatnio kupiłam mu bon do sklepu, w którym chciał sobie kupić rakietę do squasha i był bardzo zadowolony.

  2. courtney pisze:

    Mój chłopak lub praktyczne prezenty, niedawno miał urodziny i dałam mu zegarek sportowy z pulsometrem i paroma innymi funkcjami. Bardzo się ucieszył.

Dodaj Twój komentarz