poniedziałek, 15 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych Sierpień 2019

Kredyty hipoteczne to zobowiązania zaciągane najczęściej na wiele lat, nawet ponad 30. Wybierając odpowiedni produkt finansowy warto skorzystać z rankingów i porównywarek kredytów hipotecznych, by wybrać najlepszą dla siebie ofertę. Szczególną uwagę należy zwrócić na oprocentowanie kredytu hipotecznego, RRSO, wkład własny i maksymalny okres kredytowania. Oferty banków mogą się między sobą różnić, bywa że korzystne warunki umowy oferowane są stałym klientom. Na jakie kredyty hipoteczne warto zwrócić uwagę w sierpniu 2019 r. i czym się one wyróżniają wśród ofert innych banków?

Kredyt hipoteczny w PKO Bank Polski

Kredyt hipoteczny w PKO Bank Polski można zaciągnąć aż na 35 lat. Bank oferuje finansowanie nieruchomości do 90% jej wartości. Raz w roku istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty jednej raty. RRSO kredytu hipotecznego w PKO Bank Polski wynosi 4,37%, oprocentowanie 2,82%, a prowizja 0,00%. Możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu. Jeżeli chodzi o rodzaj rat, wybrać można równe lub malejące.

Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

Okres kredytowania w Millennium Bank również może wynosić aż 35 lat. Bank finansuje do 90% wartości nieruchomości. Prowizja za udzielenie kredytu to 0,00%. RRSO kredytu hipotecznego w Millennium Bank wynosi 4,55%. Stali klienci, którzy korzystają z innych produktów bankowych mogą liczyć na marże niższe o 0,5%. Raz w roku kredytobiorcy mają możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Bank może wymagać dodatkowych ubezpieczeń nieruchomości, np. od ognia i innych zdarzeń losowych.

zobacz także:  Kredyt mieszkaniowy to poważna decyzja, co trzeba wiedzieć o kredytach mieszkaniowych?

Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski

Decydując się na kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski, do 4.08.2019 r. można skorzystać z promocji „Wakacyjna wyprzedaż”, dzięki której prowizja wynosi 0%. RRSO w tym przypadku to 4,38%, a oprocentowanie kredytu hipotecznego to 3,69%. Dla porównania, oferta standardowa w ING Bank Śląski, bez tej promocji, to mniej korzystne dla klienta parametry. W jej przypadku oprocentowanie wynosi ponad 4% i pobierana jest opłata za udzielenie kredytu.

Kredyt hipoteczny w BNP Paribas

Minimalna kwota kredytu hipotecznego w BNP Paribas to 50 000 zł. Bank oferuje kredyt hipoteczny z niską marżą, który jest bardzo elastyczny i ma wiele korzyści dla klientów. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0 zł. Oprocentowanie zmienne w skali roku ma wartość od 3,02%. Możliwe jest wybranie rat równych lub malejących. Klienci mogą skorzystać z karencji w spłacie. Oprócz tego zyskać można środki do 15% kwoty kredytu na dowolny cel.

Kredyt hipoteczny w PEKAO

Bank PEKAO oferuje finansowanie nieruchomości do 90% jej wartości. Wniosek o kredyt można złożyć nawet bez wychodzenia z domu. RRSO kredytu hipotecznego w PEKAO wynosi około 5%, podobnie jak oprocentowanie. Są to jednak parametry zależne od kwoty kredytowania. Klienci mogą skorzystać również z wakacji kredytowych raz w roku i mogą liczyć na uproszczoną wycenę nieruchomości przy kredytach do 300 000 zł.

Dodaj Twój komentarz