środa, 29 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych Maj 2019

Remont? Wakacje? Problemy z samochodem? A może coś zupełnie innego? Niezależnie od celu, w sytuacji, gdy potrzebujesz gotówki, możesz wspomóc się kredytem bankowym. Pożyczenie pieniędzy od rodziny lub znajomych bywa niemożliwe lub krępujące. Lepiej więc wziąć kredyt gotówkowy i spłacać go zgodnie z umową z bankiem. Dzisiaj oferty tego typu placówek finansowych są bardzo korzystne. Tak więc, gdy brakuje gotówki, warto zdecydować się na zaciągnięcie kredytu konsumpcyjnego. Niezależnie od celu, na jaki potrzebne są pieniądze. Sprawdź, jakie banki oferują kredyt gotówkowy i wybierz najlepszą ofertę. Zapoznaj się też z pełną listą kredytów gotówkowych, którą udostępniamy na naszej stronie.

Kredyt gotówkowy w Eurobanku

Pierwsza propozycja kredytu gotówkowego pochodzi od Eurobanku. Decydując się na pożyczenie pieniędzy w ten sposób, można liczyć na minimum formalności. To ważne zwłaszcza dla osób, którym zależy na czasie. Jak ubiegać się o taki kredyt? Wystarczy wysłać formularz, a pracownicy banku mogą oddzwonić nawet w 15 minut. Dzięki temu bez wychodzenia z domu, można złożyć dyspozycję udzielenia kredytu konsumpcyjnego. Co to oznacza? Nie mniej i nie więcej jak to, że pieniądze pożyczone od Eurobanku można przeznaczyć na dowolny cel. Nie trzeba informować go, czy gotówka potrzebna jest na pokrycie długów, zakup czegoś nowego lub zapłatę za jakąś usługę. Warto wiedzieć, że w przypadku pożyczki gotówkowej od Eurobanku, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, a więc RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 22,13%. To ważne zwłaszcza, gdy chce się porównać tę ofertę z propozycjami innych banków.

zobacz także:  Popularne rodzaje kredytów dla firm

Pożyczka gotówkowa od Alior Banku

W sytuacji, gdy chce się pożyczyć pieniądze, można zdecydować się również na kredyt gotówkowy od Alior Banku. Taką pożyczkę można wziąć online. Tak więc bez wychodzenia z domu, można zaciągnąć kredyt na dowolny cel. W przypadku oferty Alior Banku nie trzeba martwić się o dodatkowe koszty, gdyż nie pobiera on prowizji. To ważne, bowiem nie ma ryzyka, że wzięcie kredytu będzie mało opłacalne. Warto jednak zaznaczyć, że choć oprocentowanie wynosi tylko 6,9%, to RRSO dla przykładu reprezentatywnego to 12,82%. W przypadku rozważania wzięcia pożyczki online od Alior Banku, należy wiedzieć, że maksymalna kwota, o jaką można wnioskować, to 50 tys. zł. Oczywiście bank najpierw sprawdzi, czy zarobki na to pozwalają. Można zrobić to i samodzielnie korzystając z kalkulatora zdolności kredytowej. To, co ważne w przypadku oferty Alior Banku, to gwarancja spokojnej spłaty dzięki ubezpieczeniu na życie.

Bank Millennium – pożyczka gotówkowa

Poszukując kredytu gotówkowego o jak najlepszych warunkach, warto wziąć pod uwagę także ofertę Banku Millennium. Zwłaszcza, że jest ona znacznie odmienna od powyższych. Chodzi w niej o to, że jest to akcja czasowa. Nowa promocja, która określana jest jako “100 zł raty III edycja” jest ważna do 19 lipca 2019 roku. Na czym polega? Zasady są proste. Można wnioskować o pożyczkę na kwotę 5000 zł, 10 000 zł, 15 000 zł lub 20 000 zł. Co więcej, wybierając kredyt od Banku Millennium, płaci się ratę w wysokości 100 zł za każde pożyczone 5000 zł. W tej ofercie RRSO wynosi 7,68%. Co ważne, można spłacić pożyczkę wcześniej niż to wynika z harmonogramu spłaty i to bez żadnych dodatkowych kosztów.

zobacz także:  VW Golf 5 – opinie sprzedających jak i właścicieli popularnego Volkswagena Golfa Piątki

Dodaj Twój komentarz