środa, 17 lipca 2024
HotMoney

Filmy, seriale w internecie, gdzie oglądać, ile to kosztuje?

Filmy i seriale online

Gdzie oglądać filmy i seriale za darmo, a gdzie opłaca się wykupić abonament? Sprawdzamy najpopularniejsze platformy VOD. Zobacz, ile kosztuje Netflix, Player, HBO GO i inne.

Ile kosztuje Netflix?

Strony z serialami wymienia autor artykułu na subasta.pl, jedną z nich jest Netflix, czyli najpopularniejsza platforma streamingowa w Polsce. Netflix posiada bardzo bogatą bibliotekę, zawierającą nie tylko pełnometrażowe filmy, ale również popularne seriale, anime, programy i dokumenty. Dodatkowo, co tydzień dodawane są tam nowe tytuły, więc wykupując abonament, nie musimy się martwić, że po pewnym czasie nie będziemy mieli co oglądać.

A ile kosztuje Netflix? Cena zależy od tego, na jaki plan się zdecydujemy. Najtańszy kosztuje 34 złote miesięcznie i umożliwia oglądanie filmów i seriali jednocześnie tylko na jednym urządzeniu. Jest również plan Standard, który kosztuje 43 złote miesięcznie i umożliwia oglądanie w jakości HD, jednocześnie na dwóch urządzeniach. Najdroższy pakiet kosztuje 52 złote miesięcznie i oferuje jakość Ultra HD. Możemy tam utworzyć cztery profile i oglądać Netflixa na czterech urządzeniach jednocześnie.

zobacz także:  Netflix czy HBO GO - co wybrać?

Player – filmy i seriale

Player to polski internetowy serwis VOD i telewizja internetowa. Można zobaczyć tam wiele popularnych produkcji stacji TVN, często nawet przedpremierowo. A ile kosztuje pakiet w Player? I dlaczego warto z niego korzystać? Najtańszy pakiet można wykupić już za 10 złotych miesięcznie, czyli dużo mniej niż w przypadku Netflixa. W pakiecie Start VOD będziemy mogli oglądać nowe odcinki seriali i programów bez reklam i wcześniej niż w TV, a do tego otrzymamy 900 tytułów w bibliotece VOD. Najdroższy pakiet w Player kosztuje 70 złotych miesięcznie i zawiera w sobie wszystkie tańsze pakiety, czyli m.in. dostęp do 44 kanałów TV i pełne sezony produkcji CANAL+ i HBO bez reklam.

HBO GO

Do popularnych serwisów z filmami na życzenie należy również HBO GO, który oferuje ponad 800 filmów oraz 200 seriali w polskiej wersji językowej. A ile kosztuje pakiet HBO GO? Miesięczny abonament wynosi 24.99 złotych. Natomiast nowi klienci mogą wypróbować HBO GO bezpłatnie przez tydzień. Następnie mogą nadal z niego korzystać za 24.99 złotych lub zrezygnować w dowolnym momencie.

VOD.PL – wypożyczalnia filmów i seriali

VOD.PL to dość korzystna propozycja portalu Onet, która oferuje wiele seriali i filmów zupełnie za darmo. Tym, co wyróżnia ten serwis spośród innych, wspomnianych jest fakt, że nie można tam wykupić abonamentu. Można jedynie wypożyczyć pojedyncze filmy lub odcinki seriali. Cena takiego wypożyczenia uzależniona jest od tytułu i zaczyna się już od 4,90 zł. Najdroższe produkcje wypożyczymy za 14,90 złotych.

zobacz także:  Ile kosztuje abonament rtv? Dla kogo zniżka na abonament RTV?

Darmowe filmy w CDA

W CDA można zobaczyć naprawdę wiele filmów za darmo, jednak często w dość kiepskiej jakości. Dlatego korzystną ofertą jest CDA Premium, które umożliwia dostęp do ponad 7000 pozycji. Filmy w CDA Premium są w dużo lepszej jakości, można je również pobrać i oglądać offline. Co więcej, pierwsze 14 dni jest za darmo, później za konto w CDA zapłacimy 19,90 złotych za miesiąc.

Dodaj Twój komentarz